Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Erdoğan'dan Suriyelilere vatandaşlık açıklaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
714
Cevap
4
Favori
10.213
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Erdoğan'dan Suriyelilere vatandaşlık açıklaması
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    582 Mesaj
    An itibariyle ülkenin durumu;

|
    |

Orijinalden alıntı: snakefatih

Ben suriyelilerin alınmasına karşıyım ama iftira muhalefeti yapan bu tarz yayınlara prim vermem bana kalırsa bunlara inananlar at gözlüğü takanlar. Muhalefet yapacaksa adam gibi yapsınlar. Zaten millet inansa perinçek başbakan olurdu

Şimdi sen olmaz öyle şey diyorsun verilen kaynakları okumam diyorsun, karşı laflara direk iftira diyorsun ama başkalarını gözü kapalı olmakla suçluyorsun. Sizin yandaş medyanız yazmayınca beğenmiyorsunuz.

Alakası yok ben o sitelerin hepsini okuyorum başkalarını da okuyorum tek muhalif kaynak sözcü aydınlık değil ama bu yayınlar haber vermiyor direkt çamur siyaseti yapıyor çoğu yalan yanlı yayın. Ben okurum ama inanmam birçok haberlerinin iftira olduğu ortada. Benim yandaş medyam yok neyse o. Hepsine bakarım. Onun için bakmaya gerek yok dedim sözcü aydınlık yazarsa kesin yalandır. 2 satır doğru habere 2 sayfa yalan yorum yazıp sosyal medyada dolaştırıyorlar. Benim beğenmem in önemi yok haber doğru olsun gerisi hikaye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    captain_turkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Senin mesajına Allah'ına imzana kurban be... Yemin ederim duygularıma tercüman oldun helal olsun.

|
    |
    klawizell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

There is a house in Charming Town, They call the Rising Sun

2006 Opel Astra H Enjoy 1.3 CDTI
  • Yüzbaşı
    426 Mesaj

Aslında çok şey değişir Sakin olalım HİÇBİR siyasete ve medya'ya itibar etmeyelim ! !

Ona göre yukarda yazdığım gibi Somut eylemler yapalım süreç zaten kendiliğinden gelişecektir
    |
    |
    Edizkowicz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    194 Mesaj

Hah işte tam olarak bundan bahsediyorum...

Tayyip kendi ağzıyla canlı yayında söylemiş, daha hala "yok canım nereden uyduruyordsunuz böyle saçma şeyleri" "bunlar abartı, asılsız hassasiyetler" bilmem ne...

Sonra Tayyip'in söylediğini öğrenince de 180 derece çark "eh tabi dogrusu bu zaten", "helal olsun işte asrın lideri" "HÜLOOOOGGĞĞĞHK"

Tam bir önceki mesajında bahsettigim, defalarca tekrarlanan hadise. Biz haklı çıkmaktan bıktık da, akpliler cehalete biata doymadı...

|
    |
    snakefatih kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Türkiye TÜRK'LERİNDİR, ne mutlu TÜRK'ÜM DİYENE!
  • Yarbay
    2075 Mesaj
    Haziran yoklaması unutulmuş anlaşılan referandumsuz bu iş gerçekleşirse ana muhalefet partisi olarak yoluna devam eder.
    |
    |
    quote:

Alakası yok ben o sitelerin hepsini okuyorum başkalarını da okuyorum tek muhalif kaynak sözcü aydınlık değil ama bu yayınlar haber vermiyor direkt çamur siyaseti yapıyor çoğu yalan yanlı yayın. Ben okurum ama inanmam birçok haberlerinin iftira olduğu ortada. Benim yandaş medyam yok neyse o. Hepsine bakarım. Onun için bakmaya gerek yok dedim sözcü aydınlık yazarsa kesin yalandır. 2 satır doğru habere 2 sayfa yalan yorum yazıp sosyal medyada dolaştırıyorlar. Benim beğenmem in önemi yok haber doğru olsun gerisi hikaye

Bakmaya gerek yok, kesin yalandır diyorsan zaten olaylara yanlı bakıyorsun demektır. Havuz medyası çok mu düzgünler? Rtenın ağzından çıksa bile sırf beğenmediklerin yazdı diye reddeyirson. Yani senin için haberden çok kimin yazdığı önemli. Dediğin gibi gerisi hikaye falan değil.

• Yarbay
    11730 Mesaj

Dediğin doğru çıksa bile suriyelilerin vatandaşlığa alınmasına karşıyım kim kabul ederse etsin NET

|
    |
    hulkibey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Havuz medyası dediğin insanları savunmuyorum onlar da ayrı bir kırık

|
    |
    captain_turkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bütün Suriyelilere değildir o ya . Hani mantıken saçma, bence şu anda Almanya ile falan yaptığımız saçma sözleşme ile hani takas ediyoruz ya onlar bir tane Mühendisi alıyor bize de vasıfsız elemanı kakalıyor. Bunun önüne geçebilmek adına eğer sadece belli kriter üstünde ki yani okumuş, fayda sağlayacak ya da parası olan istihdam ortamı oluşturacak kişilere verilmelidir.
    Ya zaten bu suriyeliler bizim ülkede kalmak istemiyor ki alayı avrupaya gitmek istiyor vermeyin niye veriyorsunuz. Diğer yandan bakınca verin diyorum o zaman mülteci konumunda değil vatandaş statüsüne göre muamele görürler bizler gibi GSS falan öderler. Öyle beleşten para alamazlar. Zor karar valla.
    |
    |

Havuz medyası dediğin insanları savunmuyorum onlar da ayrı bir kırık

O zaman akplilerin dediklerini de aynı şekilde direk itiraz edip, yukarıda ettiğin lafları etmen lazım.
    |
    |
    Hain insanları kendi vatandaşı yapmak nasıl bir mantık düşünce

|
    |

|
    |
    Dökülen kanlar suriyelilere verilmek için dökülmedi. Atatürk bu ülkeyi onlara değil bizlere aldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |

Malum ırka Doğu' yu verdi şimdi de bunlara paylaştırıyor ülkeyi.

|
    |

• Binbaşı
    1005 Mesaj
    konu düştü UP! Gerçekleri Görmezden Gelme
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.