Şimdi Ara

Erdoğan'dan şok Türkçülük açıklaması (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
0
Favori
74.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
417 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TulparHAN

hiç bir kürt kandırılacak kadar salak değil bunu bil.
    kürtler toprak ve özgürlükleri için savaşıyor. Kimse kimseyi kandırmıyor.

Türkleri yumuşatmak için kandırılmış kürtler efsanesi söylenir. 3 yaşında çocuk mu eline lolipop ver dağa çıkart ?

TulparHan nickinde olup bu yorumu yapabilmek hayret verici...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen çok karıştırmışsın, ülkücülük milleti değil dini ön planda tutar, Türkçülük milliyetçilik temellidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • avanak_abdi kullanıcısına yanıt
    Çözüm sürecinden önce "yeter akp hükümeti yüzünden sürekli askerlirimiz şehit oluyor. yeter analar ağlamasın artık" diyen sizdiniz. PKK'ya silah bırakın diyince bırakacak mıydı? hayır. Çözüm sürecine gidildi o ara askerlerimiz şehit edilmedi. Çözüm sürecini bitirdiler hepsi gebertildi o teröristlerin bilmem anlatabildim mi?
  • Erdoğan bu konuda haklı. Türk olmak başkadır Türkçülük başkadır. İslamda ırkçılık haramdır ve ırkı üzerinden politika gütmek, şucuyum bucuyum muhabbetine girmek haramdır.

Ayrıca rahmetli erbakan hocanın da buna benzer bir konuşması da var.

Erdoğan'dan şok Türkçülük açıklaması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumumda ilginç olan nedir ?
    Ben gerçekleri söylüyorum. Kürtler kendi ülkelerini kurmak özgür olmak toprak almak istiyorlar. Kandırılmış kürt falan yok hepsi bilerek isteyerek dağa çıkıyor pkk ya katılıyor.

Şunuda belirtiyim Türk ve Milliyetçiyim ama olayın iç yüzü bu şekildedir.
    Kandırılan tek taraf Türkler, Türklere pkk ya katılmış kürtler kandırılmış diyip şirin gösterilmeye çalışılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Yorumumda ilginç olan nedir ?
    Ben gerçekleri söylüyorum. Kürtler kendi ülkelerini kurmak özgür olmak toprak almak istiyorlar. Kandırılmış kürt falan yok hepsi bilerek isteyerek dağa çıkıyor pkk ya katılıyor.

Şunuda belirtiyim Türk ve Milliyetçiyim ama olayın iç yüzü bu şekildedir.
    Kandırılan tek taraf Türkler, Türklere pkk ya katılmış kürtler kandırılmış diyip şirin gösterilmeye çalışılıyor.
    Benim baba tarafım kürt, anne tarafım türk. Baba tarafımda dahil olmak üzere, ülkücüyüz. Doğuda bulunan kürt vatandaşlarımızın bir çoğu eğitimsiz ve cahil maalesef. Gerçekten kandırılıyorlar veya tehdit ediliyorlar. Bazı yerlerde mekan basıp bildiri okuyorlar, hdpkkya oy vermezseniz sizi öldürürüz diyorlar. Bunlar yaşanmış olaylar. Hep söylediğim şeydir, eğitim, eğitim, eğitim...Öncelikli olarak doğu ve güneydoğuyu cehaletten kurtarmamız lazım. Doğu ve güneydoğuda doğum kontrolü diye bir şey yok. Çocuk ve genç çok fazla var. Biz adamları dağda vuruyoruz, onlar dağda vurulanın yerine yenisini kandırıp koyabiliyor. Kolay kandırılıyorlar, çabuk inanıyorlar. Doğu insanı gerçekten saf ve temiz yürekli, bunu çok iyi biliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 207m -- 24 Ekim 2018; 13:48:46 >

• gokens kullanıcısına yanıt
    siz biz kıyaslamalarınıza hayranım. Akpli olmayınca siz oluyoruz 4 partinin de (akp, chp, hdp, mhp) bu millete zerre hayrı dokunmayacağını ne zaman görecek bu millet yada bu mümkün mü, merak ediyorum.

Akp yüzünden neredeyse bitmiş olan terör faaliyetleri tekrar hortladı. Çözüm süreci teröriste daha fazla cesaret, statü vermekten öteye gitmedi. ''Çözüm sürecinde doğu ve g.doğu anadoluya silah yığınakları yapıldı'' diyen Bülent Arınç ve partisi de bu yığınaklar yapılırken dizi izliyordu sanırım Akp'nin yaptığı yada yapmaya çalıştığı göstermelik hareketler, milletin gazını almak, kendi pisliğini temizlemeye çalışmaktan başka bir şey değil. Sen ve senin gibilerin, kafalarını gömdüğü yerden çıkarıp olan biteni objektif değerlendirmelerini; her şeye bir bahane bulup, sorumluluktan kaçıp, başkalarını suçlamaktan vazgeçmelerini umut ediyorum. İmkansıza yakın ama umut işte

Unutmadan, arada gazetelere, haberlere bak; hala şehit verdiğimizi görürsün. İddaa ettiğin gibi bütün teröristler gebertildiyse bunlar hortladı sanırım

• Konu kaldırılmıştı geri geldi, bakın dh yönetimi size sesleniyorum. Siz tarafsız olmak zorundasınız. Ben burda erdoğanın direk ağzından çıkan şeyleri kelimesi kelimesine yazdım. Bu konuyu sebepsiz yere kaldırmanız sizin iktidar yanlısı olduğunuzu gösterebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

türkçülük yapmayın diyorlarda kendileri neden islamcılık yapıyor
    müslüman olmayan vatandaş değil mi insan değil mi, bunun adı riyakarlık değil mi
    Birine dahil olup olmama hakkın var, diğerine ne dahil olma ne de dahil olmama hakkın var. Birinde seçme şansın var, diğerinde yok. Yani nasıl din ile ırk fanatizmini aynı kefeye koydunuz sarhoş falan mıydınız? Bi de yüzlerce artı toplamış ayrı muamma..

• MrCaner kullanıcısına yanıt
    Sen ben meselesi olduğunu düşünmüyorum. Herkesin elini yüreğine koyup düşünmesi için talepte bulunuyorum;

Bir çocuk, bu metindeki cümleleri anlayıp muhakeme edebilir mi?

Çocuklar tarlada sebze değildir! Yanlış yetişmesinden korkmayın, ilgisiz yetişmesinden korkun! Hiçbir çocuk anasının karnından ırkçı doğmaz, kendi aklıyla böyle yorumlamaz. Kendiliğinden öğrenir yürümeyi, kendiliğinden öğrenir konuşmayı...

Irkçı olacak derken 'çocuk' yerine beyinsiz, aklı yıkanmış bir terörist koyuyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuşuyor ama boş konuşuyor. Sadece bu değil ekibi komple boş konuşuyor.

Bu arada "Alamanya bizi gısganıyor."
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askleipos -- 7 Aralık 2020; 22:13:48 >

• Türk'üm demenın bu kadar zor soylendıgıni ilk defa duydum (2.16sn).Kendısı aslen gürcüdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eryıl34 -- 24 Ekim 2018; 16:11:48 >
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    Andımızı okuyunca teröristmi oluyorlar?

• Yerli ve Milli
  • adammısınsimit kullanıcısına yanıt
    Dinle devlet yönetilmez. İslamda haramdır dersin adamda sana ben ateistim der ona ne dicen? O zaman oldu olacak şeriat gelsin. Ayrıca andımızın ırkçılıkla alakası yok.

• bir de her başı sıkışınca osmanlı diyen ama türk diyemeyenlere acıyorum
    "ceddin deden neslin baban
    hep kahraman türk milleti"

tanıdık geldi mi?
    "Kahraman ırkıma bir gül! Ne bu şiddet, bu celâl?"
    "Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlâl"

peki ya bu?
    "türküm, doğruyum, çalışkanım
    ne mutlu türküm diyene"

osmanlı da göktürkler de türkiye de türktür arkadaş bu kadar basit

böl, parçala, yok et
    peki bu tanıdık geldi mi?
  • askleipos kullanıcısına yanıt
    Türkler olmasa İslam Birliği kalır mıydı acaba, hiç akıllarına geliyor mu bu lafı söyleyenlerin? Onu da Suudilere özelleştirecekler belli ki.
    Bizans böyle milletsiz olduğu için bir monarşinin geç kalan adaleti sebebiyle geriledi, halkına asker gönderdi, rüşvete alıştırdığından halk kanun tanımaz oldu vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Yakında PKK güzellemeleri başlayabilir, HDP ye dönebilirler adamlar omurgasızlıkta bir numara.
    Ne guzellemesi de methiyeler düzen de var

Varlığı Türk varlığına değil teröre armağan edenlerin açıklamalari ne kadar samimiyetsiz bunların Türklüğünsen suphe duyarim

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.