Şimdi Ara

Erdoğan'dan Özgür Özel'e: Aşağıda olsam ağzının payını verirdim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'li 15 vekilin İYİ Parti'ye geçmesine ilişkin açıklamalarda bulundu. Erdoğan, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel için, "Aşağıda olsam ağzının payını verirdim" ifadelerini kullandı. Erdoğan aynı zamanda YSK'ye de tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 23 Nisan Resepsiyonu'nda konuştu. Erdoğan, CHP'li 15 vekilin İYİ Parti'ye geçmesine ilişkin, ""Bunun ötesinde senin 15 milletvekilin partinden ayrılıyor, sözde İYİ Parti'ye geçiyor. Sözde İYİ Parti'de, bugün onların koltuklarında o geçenler var mıydı? Bugün oraya onlar oturdu mu? Bu nasıl bir iş? Bunun ahlaki bir yanı olabilir mi? Bunun Güneş Motel olayından çok daha öte bir durumu söz konusu." Erdoğan'ın açıklamasından başlıklar şöyle:

Gül'ün aday olacağı iddiası

Başbakan'ın ardından Cumhurbaşkanı'na da "Abdulah Gül'ün aday olacağı iddiası" soruldu. Erdoğan, "Bunu ona sorun" dedi.

Erdoğan'dan Özgür Özel'e: Ağzının payını verirdim

Erdoğan, CHP'li Özgür Özel'e tepki göstererek "Bana parmağını sallıyor. Ben yukarıdaydım aşağıda değildim. Aşağıda oturmuyorum. Oturduğum makam yukarıda ama aşağıda olmuş olsam onun sadece ağzının payını değil ona verilmesi gereken dersin en büyüğünü verirdim çünkü" diye konuştu. Özgür Özel, darbe girişimi gecesi Meclis'te hep beraber direndiklerini belirterek "Başbakan Binali Yıldırım Tuzla’ya bırakılmış, tanklar ediyor diye evinden alınmış, bilinmeyen bir yere doğru yola çıkmış, Ilgaz tüneline saklanmış, Jandarma çakarlarının görülmesinden sonra geceyi Ilgaz tünelinde geçirmiştir" demişti.

YSK'ye tepki

YSK kararını Cumartesi günü verse bu 15'ler olmazdı.

Meclis'teki gerginlik

Parlamentomuzun bu duruma düşmesi felaket" dedi.

k:http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/963098/Erdogan_dan_Ozgur_Ozel_e__Asagida_olsam_agzinin_payini_verirdim.html#

• Adamlar ciddi bir soka girdi. Hala etkisindeler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YSK üzerinden İYİ partiyi seçime sokturmamaya çalışıp, sonra zamanında yapamadılar diye azarlayıp, tamamen meşru yoldan yapılan vekil geçişine hilebazlık, ahlaksızlık olarak millete empoze etmek... Diyecek söz yok bunlara, kalmadı artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşağıya inmek çok mu zor dünya lideri için ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Aşağıya inmek çok mu zor dünya lideri için ?
    Aşağı inerse itibarı sarsılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar yüksekteysen, o kadar hızlı düşersin reis. Biz aşağıdakilerin kaybedecek bir şeyi yok, sen 25 haziran sabahı her şeyini kaybedeceksin.
  • Chp gerçekten çok büyük stratejik bir hamle yapmış şu cümledende anlaşılıyor ki engellemeye çalıştılar ve engelleyeceklerinden emindiler ancak şimdi görülüyor ki kuyruk acıları ciddi ciddi devam ediyor.

"YSK kararını Cumartesi günü verse bu 15'ler olmazdı."

• Zor verir özgür özel akilli adam duman etti hepsini orda

Siyasi tartismaya girmek hazir konusmayi okumaya benzemez

• Binalinin eli ayağı titriyordu sinirden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.