Şimdi Ara

Erdoğan'dan kılıçdaroğlu'na: Sizin 15 Temmuz’dakilerden ne farkınız var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ne istedilerse verenlerin ne farkı var belirtirse seviniriz.

Feto gökten zembille inmedi. Sızmadı yerleştirildi.

Kopya var dedik, yürüyenlerin karşısına biz de kendi gençlerimizi çıkarırız dediler, sehven dediler sonuç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doblolu Esnaf kullanıcısına yanıt
    darbe girişimcilerini hapisden kurtarmaya çalışarak eylem yaparak, geçmişde bunların kurumlara yerleşmesine göz yummuşsunuz, sizi iyi uyuttuk, darbecileri şimdi bırakın çıksınlar diyor, bu nasıl bozuk bir zihniyettir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıçdaroğlu'nu önce pkk destekçisi ilan ettiler yemedi, şimdi sırada darbeci yapmak var, yersen. Bu halk akıllanmayıp bu masalları dinledikçe kılıçdaroğlu daha çok şeyler olur.
  • alex59 kullanıcısına yanıt
    darbeciler başarsaydı pkkya bölgeyi bırakacaktı, bunlar ortaklar, farkı yok, amerikanın kirli planında pkk ve fetö aynı elden yönetiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

darbeciler başarsaydı pkkya bölgeyi bırakacaktı, bunlar ortaklar, farkı yok, amerikanın kirli planında pkk ve fetö aynı elden yönetiliyor

Bana edebiyat yapma kimin ne olduğunu ben çok iyi biliyorum masal dinleyecek çağı çoktan geçtim.
  • Allah korusun bu ulkede haksizliga ugrarsak babayi tuttuk, adalete ulasmayi birak hakkimizi aramamiz bile mumkun degil artik. Bastakilerin yalakasi degilsen haksizsin, teroristsin bu kadar basit. Yazik ki ne yazik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 18 Haziran 2017; 19:18:5 >
  • KK'nın yaptığı yürüyüşünün etkisi çat çatlasa %5in üzerine çıkamaz. RTE ortalığı biraz kızıştırması gerekir ki KK'nin yürüyüşün etkisi biraz yukarılara çıksın.

• Tutuşma başladı , adalet gelirse herkese gelecek çünkü.
  • Hay 15 temmuz'una
  • Bir yürüyüşle kanlı bir askeri darbeyi bir tutan herhangi bir kişi kusura bakmayın akıl hastasıdır bana göre. Normal bir insanın bu benzetmeyi yapması mümkün değildir.

• Yıllarca FETÖyle yatan, beraber işini halleden bunlar ama suçlu yürüyen CHP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 18 Haziran 2017; 23:45:57 >
  • Magduriyetleri bitmedi

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    ehehehe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geranimo486 -- 27 Haziran 2017; 4:50:45 >
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    barzaniyle olan görüşmelerden ne çıkarıyorsun?
  • Biri Aralık ayında ne olduğunu hatirlatsin

• Her konuşmasında bu ülkenin Çerkezi,Sunisi,Kürdü,Arabı,Türkü diye diye millet birbirinden koptu.Kendinden olmayan adamı çok rahat harcayan bir BAŞKAN'nımız var.
  • 15 Temmuz'dan da ne malzeme çıkardılar yahu. İki laftan biri ya fetö ya 15 temmuz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.