Şimdi Ara

Erdoğan’dan ‘İşçi alınsın üretim artsın’ diyen madencilere: Sloganik şeylerle söz kesmeyin !!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: shifisitert

Madencılerı de anlamıyorum. Uretım artınca ne olacak? 4 milyon işsiz var , bilmem kac mılyon açlık sınırı altında yasayan var. Millette tuketecek para yokkı uretımı artırıp napacan?

Millette ithal edilen nohut, buğday, kayısı, patates, kuru soğan, yeşil ve kırmızı mercimek gibi ürünleri almaya para yok. Bu ülkede üretsen bunları daha ucuz olacak, haliyle insanlar da alabilecek.

İthal ettiğimiz ürünleri görebiliyor musun? Bunları sen üretmeyince, aç kalan çiftçin şehirlere akın ediyor, toprakların boş kalıyor. Çiftçinin neden üretmediğinin farknda mısın?
  • Ne olur bu adama biraz daha yetki verelim bence iyi bir ders almış oluruz.
  • Eleman almakta üretim artmıyor derken adam ülkenin ekonomisine güvenmediği belli çünkü alıştılar yola köprüye tünele yandaş secde eden kıblesi bozuk müteahhitlere peşkeş çekip sonra delikten geçenden para toplamaya alıştılar..

Ben buraya geldim geleli 3000 3500 kişiyi işe aldım

Demesi zonguldak akape il başkanlığından torpillilerin listesi hazırlanıp gereken yerlere verildi . Onun bunun adını silip kendi secde eden kafirlerini başkasının rızkını ekmeğini çalarak işe koydum demek istiyor..

Kaç sene başbakalınlık yaptı şimdi de cumhurbaşkanı oldu kendisini devlet teşviği ve iknasıyla açılmış hiçbir fabrikanın açılışında göremedik..

Ne ürettin de satamadık . Bok bile satılıyor gübre olarak.

Alıştılar tabi komisyonculuğa böyle daha iyi akıyor.. Maliyetsiz akarı yok kokarı yok..

Kendi haramcı yandaşlarla doldu taştı hertaraf istihdam oluşturamaz oldular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aga adam kendini devletin sahibiyim sanıyor böylelerine sandıkta haddini bildirmezsen sonuç bu olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 6 Nisan 2017; 11:21:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Ne olur bu adama biraz daha yetki verelim bence iyi bir ders almış oluruz.

Bundan kötüsü iç savaş. Ders alinacak sınırı geçeli cok oldu. İç savas cikarsa bundan bizim disimizda en fazla zarari avrupa gorur. Bu yuzden avrupa ile olan bağlarimizi guclendirmeliyiz.

• Bu adam çok yanlış yapıyor. Tamam herkesi memnun edemezsin de. Böyle de konuşulmaz ki. Sırtı pek tabi, konuşur. Yazık günah vallahi. Çok yanlışı var.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.