Şimdi Ara

Erdogan'dan Bestepe bombalari: Idam geliyor, AB muzakereleri sona eriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
8.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Idam cezasi uzerine, parti liderleriyle konusacagini, meclisten gecmesiyle bekletmeden onaylacagini soyledi.
    Yasa ayni zamanda geriye dogru da isleyecek, 15 temmuz saniklari da idam cezasi alacak.
    Idam cezasinin onaylanmasindan sonra referanduma gidecegini soyledi.

AGIT raporu icin, "haddini bil, senin raporun bizi baglamaz" cevabi verdi.

AB ile olan muzakereler icin, Ingiltere cikiyorsa biz niye cikmayalim, bir referandum da ona yapariz dedi.

CNNTurk

• 3 parti de istiyor neyi bekleyeceğiz gelsin idam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi seçmene sallıyor.Yarın başka bir akpli bakan da başka şeyler söyler.
  • ysk'yı da kendine bağladın ne de olsa, artık 6 ayda bir referandum yaparsın
  • Canı sıkıldıkça referanduma götürecek sanırım.
  • Suçlu varsa çalıştırırsın neden milleti kine sürüklüyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 17 Nisan 2017; 20:2:28 >
  • RTE çok çabuk gaza geliyor fakat fazla gaz iyi değil. Nemelazım kendi kuyunu bile kazabilirsin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupa sana bir ambargo uygulasın turist göndermesin Putin'e yaptığın gibi özür dilersin
  • Kendi seçmeninin gazını alma ve şaibelerle dolu gündemi değiştirme çabaları. İdamın geleceğini düşünen akıllı var mı çok merak ediyorum, idamı getirecek olsa en kötü bu anayasaya koyar getirirdi zaten.
  • Suriyeliler de o referandum da olsun

Müslüman Arap kardeşlerinizi ne kadar istiyorsunuz bi görelim özellikle Konya yüzde kaç evet verecek merak ediyorum
  • LEBRON JAMES HETFIELD kullanıcısına yanıt
    muhalifler asılırken, evetçi tayfa karşılarına geçip çekirdek çitleyecek.5 yıla kalmaz dediklerim gerçek olacak.
  • 2 yılda böyle oyalar

İdam istedik CHP engel oldu der

Başkan seçin yapacağım der

Sonra Öcalana açılım başlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ITürkologI

Kendi seçmeninin gazını alma ve şaibelerle dolu gündemi değiştirme çabaları. İdamın geleceğini düşünen akıllı var mı çok merak ediyorum, idamı getirecek olsa en kötü bu anayasaya koyar getirirdi zaten.

İdamı getirmeyi bırak bir de geriye işletecekmiş . Bak sen yav

• Önce imralıdaki mahlukatı asabilecekmisiniz sayın başkan

• İdam geriye işleyecekmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Lews Therin Telamon kullanıcısına yanıt
    Seslendiği kitle anormal olduğu için rahat rahat sallıyor. Dinleyenler arasında da yok ki bir aklı selim insan ''bu adam idamı istiyorsa o kadar imkana, tüm partilerin desteklemesine rağmen niye getirmedi'' demiyor. Daha başbakanın da istediğini düşünüyorum diyor, sanki senin istediğin bir şeyi başbakan istemeyecek.
  • Akradaş icraat yapın az ne çok konuşuyorsunuz ya.Az laf çok iş denir bizde.

Yok idam yok AB falan.Yok Haçlılar içerdeki uşaklarını saldı,yok mağlubiyet mi kutlanır.

Az ılımlı ol,kazandın geçirdin bir şekilde işte.Yetkileri aldın.Daha neyin agresifliği bu.Öyle bir noktaya geliyor ki gerçekten geldiği yer çok tehlikeli.Toplumun yarısına yakını evet vermemiş ne bu kavgacı üslup.İç savaş çıkarmaya mı çalışıyor anlamıyorum.

Esad,Mursi,Kaddafi,Saddam kadar oy oranın da yok.Tabanını radikalleştirerek olmaz bu.İnsan tarihten ders çıkarır.Getirmeye çalıştığı nokta iyi değil insanlar bıkmış durumda.
  • Zannedersin AGİT üyesi değilsin onlar da zorla gelmiş. Seçimine güvenmiyorsan kabul etmeseydin.

agit bağlamaz, seçim kanunu madde 98 bağlamaz, anayasa mahkemesi kararına saygı duymazsın, uymazsın.
    ne bağlar seni?
    burası dağ başı mı?
    burası bir hukuk devletiyse o seçim kanunun 98. maddesinin 3. fıkrası yerine getirilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doblolu Esnaf -- 17 Nisan 2017; 20:5:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tihilu

Canı sıkıldıkça referanduma götürecek sanırım.

e referanduma götürmese diktatör diye yanıp tutuşurdunuz. gerçi seçim yapınca da hile diye ağlıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: shellder25

quote:

Orijinalden alıntı: Tihilu

Canı sıkıldıkça referanduma götürecek sanırım.

e referanduma götürmese diktatör diye yanıp tutuşurdunuz. gerçi seçim yapınca da hile diye ağlıyorsunuz

Her şeyin referandumu olmaz.Meclis boşuna yok orada.Tonla para yiyor orası.Kapatın gitsin Meclisi o zaman.Az çalışsın adamlar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.