Şimdi Ara

Erdoğan’dan beklenen açıklama Yavaş’tan geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
2
Favori
13.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
332 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

Aynen biri sadece bir belediye başkanı ve halkına yardım ederken % 52.6 ile seçilen de en büyük çetenin vergi borçlarından sonra kira borçlarınıda sildi.

20 yılda belediyeleri işler hale getiren, Bütçeden ödeneklerini kayıpsız Aktaranlar mı çete oluyor yoksa hadepe ile ittifaka girenlermi..

Mansur Cumhurbaşkanı adayı olup da kendini madara eder mi sanıyorsun, Muharrem İnce ile denendi Cehape nin alip alacağı oy % 30 dur fazlası değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 28 Nisan 2021; 17:31:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devlet 91 milyar dolar bütçe çıkarmış harcamış bunun 173 milyar ₺si direk bütçeden harcanmış (IMF Raporuna Göre) belediyenin verdiği paraya mı takıldınız anlamadım?

son verilen 1000 tl pandemi yardımı 2 milyon 100 bin kişiye verilmiş

pandemi süresince nakit yardımları 24 milyar türk lirasına ulaşmış

gerçekten bir belediye başkanının beldedeki insanlara böyle bir destek vermesi ile nasıl büyük lider Cumhurbaşkanı oooo başkan ilan ettiniz anlayamadım polemik için sormuyorum, sadece girdim google a yazdım ve sonuçlara baktım nasıl böyle bir kıyas yapabildiniz ve nasıl devletin zaten yaptığı şeyi "belediyenin yaptığını hükümetin yapmaması" diye paylaşımda bulunuyorsunuz merak ettim  

• quote:

Orijinalden alıntı: Karbon 12

Belediyenin yaptığını hükümetin yapamaması.

devlet 91 milyar dolar bütçe çıkarmış harcamış bunun 173 milyar ₺si direk bütçeden harcanmış (IMF Raporuna Göre) belediyenin verdiği paraya mı takıldınız anlamadım?

gerçekten bir belediye başkanının beldedeki insanlara böyle bir destek vermesi ile nasıl büyük lider Cumhurbaşkanı oooo başkan ilan ettiniz anlayamadım polemik için sormuyorum, sadece girdim google a yazdım ve sonuçlara baktım nasıl böyle bir kıyas yapabildiniz ve nasıl devletin zaten yaptığı şeyi "belediyenin yaptığını hükümetin yapmaması" diye paylaşımda bulunuyorsunuz merak ettim  

• a haber : Mansur Yavaş tan esnafa rüşvet

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ne yazikki kıyı şehirleri ve ankara Eskişehir civarı dışında oy alamaz bizim millet gider gene bildiğini okur.

• Bu adamı Atatürk'e benzetiyorum, umarım başa geçer.

• Üzücü olan şey ne biliyor musunuz arkadaşlar. Bir kaç site hariç hiç bir yerde bunun haberi geçmiyor.

• bazıları halk ekmeği kapatma peşinde iken Yavaş 100 milyon yardım paketi açıklıyor. Bu adam kesinlikle geleceğin c.başkanı olmalı.bu kadar engele bu kadar kötü ekonomiye rağmen hala vatandaşa yardım edebilecek kaynak buluyorsa hiç süphesiz ki c.başkanı olduğunda ve engeller ortadan kalktığında bunun belki 1000 misli iyisini yapacak..

• ArabamveBen kullanıcısına yanıt
    Grup toplantısında 2-3 kere "eyyy ABD " diye seslenen reisi nasıl dünya lideri ilan ettiler ise bu yine benzer şekilde diyelim mi ? O zaman anlaşır mıyız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda vardı bir ara, giydiği ayakkabı 100 TL'miydi neydi? Bu memlekete böyle adamlar lazım.

• Atatürkçüler ve millet bilsin cumhurbaşkanımız MKA'e ve İsmet İnönü'ye iki ayyaş dedi.

• Recep Tayyip Erdoğan'a hala oy veren bir millet, celladına aşık olan bir millettir.

Uyuyan bir millet ya uykusunda ölür, ya da uyandığında köle olarak uyanır.

"Mustafa Kemal Atatürk"

• Robin hoodculuk oynuyor yine.
    Abb deki zengin vatandaşın vergisi fakir abb liye gidecek.
    Ben abb li zenginsem ve vergi veriyorsam neden x şahsına geçiyor o para?
    Ben zorla sadaka vermek için mi zengin oluyorum?

• Arkadaş sınırlı bütçesi ile her yerden red yemesi için elinden gelen yapılan bir belediye var birde her türlü imkanı olan devlet var ama niye vatandaşa yardım edilmiyor anlamış değilim. Adamlara emekli ikramiyesi 5 senedir 1.000 tl ödeniyor her önüne gelen huzur hakkı kafa hakkı dinlenme hakkı bilmem ne diye diye 5-6 maaş alıyor sen gel emekliye 100 tl ver? Zoruma gidiyor böyle yaşamak arkadaşım elektrik şirketinin faturasını biz ödüyoruz kaçak kullanılıyor biz ödüyoruz ne türden sıkıntı ve aksi durum olunca halkın omuzlarına yükleniyor aşılamadaki başarısızlıklaramı yanarsın elindeki aşıyı başkalarına hibe edersin onamı yanarsın israil bitirdi konser veriyor onamı yanarsın tek bi düzgün bi iş gitmiyor sonrada millet öülümüne savunuyor. Bakanın şuanda istifa etmesi lazım böyle birşey olurmu? bion bu söylediklerime mantıklı cevap veren olurmu ? Uğur şain demişti zaten ilk dozdan sonra 6 haftayı geçmemek gerekiyor diye etkisini kaybediyor diye nerden çıktı şimdi bu 1 aşı yeter palavrası? hani nisan sonunda 100 milyon aşı geliyordu? neymiş neymiş biraz kıtlık çekeceğiz sonra bolluk :D ya hadi ya çocuk bile inanmaz boynu kalında böyle diyordu allah insanı önce yokluk ile sınarmış bu zor günlerin ardından bereketli zamanlar gelecek diye sen elindeki aşıları sağa sola dagıt millet ölmekten yok olacak aşı bolluğu gelecekmişşşşşş vay beeeeeeeeeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaNoZ -- 29 Nisan 2021; 0:35:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sissil

Bu adam cumhurbaşkanı adaylığını koysun yüzde 75 oy almasın yüzüme gelin tükürün.

En güvenilir devlet kurumu sanırım Ankara büyükşehir belediyesi

maalesef imkansız.

anadoluda akpyi sevmiyorum o yüzden mhpye veriyorum chpye elim gitmiyor diyen ciddi bir kesim var.

• ArabamveBen kullanıcısına yanıt

91 milyar dolar bütçe çıkarmış ve harcamış. Bunu pandemi için mi harcamış ben anlamadım eğer öyle ise benim payımı alana haram olsun   

• Mansurun yaptiginin sov olduguna inaniyorum. Sayin Cumhurbaskanimizin millete yardim dagitmaktan daha onemli isleri var bosuna muhaliflik yapmayin koskoca ulke yonetmek kolay degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: retro61

20 yılda belediyeleri işler hale getiren, Bütçeden ödeneklerini kayıpsız Aktaranlar mı çete oluyor yoksa hadepe ile ittifaka girenlermi..

Mansur Cumhurbaşkanı adayı olup da kendini madara eder mi sanıyorsun, Muharrem İnce ile denendi Cehape nin alip alacağı oy % 30 dur fazlası değil.

Alıntıları Göster

29 Ekimde habur sınır kapısından davullarla zurnalarla sokarken içeri kuyruğunuz ve reisiniz nerelere kaçmıştı.

Bide onu onalatta dinleyelim..

Yedikleri lahmacunların parasını ödeyen zihniyet sizii.

• quote:

Orijinalden alıntı: ArabamveBen

devlet 91 milyar dolar bütçe çıkarmış harcamış bunun 173 milyar ₺si direk bütçeden harcanmış (IMF Raporuna Göre) belediyenin verdiği paraya mı takıldınız anlamadım?

Alıntıları Göster

Bizde sana soruyoruz ak partili kardeşim.

Türkiye’nin milli gelirinin %2,5’i ile vatandaşlarına en az yardım yapan ülkeler kategorisinde bu konudaki üstün fikirlerini de alırsak led gibi aydınlanmış olacazz..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.