Şimdi Ara

ERDOĞAN'DAN AK PARTİLİLERE 2019 UYARISI! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hey gidi. Aklıma Akp'nin oyları düşünce ülkede ardı ardına patlayan bombalar ve Akp'lilerin "Oy verin bombalar sussun." demesi falan geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

"Mesele Siyasi Olmaktan Çıkmış, Devletimizin ve Milletimizin Bekası Meselesine Dönüşmüştür.. "

Biraz kitap oku kitap

Abi Yapma Gözünü Seveyim Nolur Ya! Aklımızla Alay mı Ediyosun?

Bu Cümlenin Neresi Tehdit? Neresi Şantaj? Sulandırmayın Ya..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N.M.Türk05 kullanıcısına yanıt
    Bak işte Bunu Anlamıyorum! Bazen Bilerek Yaptığınızı Düşünüyorum. Bunun Başka Bir izahı Yok..

Söylemediği Sözler için Nasıl Böyle Peşin Hüküm Verebiliyosunuz? Bu Kadar pişkinlik Pes Yani.. Geçmişte Yaşanan Bir 2015 Secim Sonuçları Var! Neden Böyle Bir Yola Girsin Erdoğan?

Sen Başkalarının da Çözebileceğini Düşünüyorsan Sıkıntı Yok! Bu Adamın Kendi Düşüncesi! Burdan Yola Çıkarak Erdoğan'ın Millete Şantaj Yaptığı Sonucu mu Çıkar?

Şantaj veya Tehdit Muhalefetin "Böyle Bir Sistemi Ancak Kan'la Getirirsiniz" Demesidir.!

Yine Tehdit Bu Ülkenin Büyük Bir Kısmına "Sizi İzmir'den Denize Dokmezsek Şöyle Olalım" Demektir...

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

2002 yılında beka sorunu yoktu bunlar 16 yılda ülkeyi yıkılacak kıvama getirdiler.

Tabi. Ne Beka Nede Gelecek Kaygımız Vardı!

Kendi Yağımızda Dahi Kavrulamıyoduk Eleman! Beni Konuşturma..

Huzur içindeydik. Hatta Huzur içinde, Yüzde 40lık, 50lik Enflasyonla rı, Devalüasyonları, Bankaların Hortumlanmalarını İzliyorduk!

Yürü git kime ne anlatıyorsun?
    Beka sorunu demek ülkenin yıkılması demek öyle enflasyon falan değil. Enflasyondan ülke falan yıkılmaz. Biz o yılları yaşadık 94 krizini de 2001 krizini de. Hepsini gördüm.
    Senin karşında akp gençlik kollarındaki veletler yok. Lafını ölç tartta konuş. Tereciye tere satma. Kendi yağında kavrulamıyormuş desene kurumlara torpille kapağı atamıyordum diye.
    Bahçeli salağı hükümetten çekilmese elbet o kriz bitecekti erken seçim olmayacaktı.
    Kendin parti bilmem nesiyle havalimanına kapağı atmışın sana hava hoş. Bu hükümet olmasa ekmeğin kesilecek savunursun tabi.

• 2K23 kullanıcısına yanıt
    Ya kardeşim sen ciddimisin ya .d.d.d . Özelleştirmeler olmazsa , şu %200vergiler olmazsa ekonominin kalkınabileceğini falanda ima edersin sen allah akıl fikir ihsan eylesin kıl olmak zor iş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puantum -- 22 Mart 2018; 4:49:58 >
  • Siyasette yıldız gibi parlayacak bir isme ihtiyaç var, Fransa ve Kanada'daki gibi.
  • Çalmayacaksın...
  • Özetle iktidarı kaybedersek iç savaş çıkarır ülkeyi böleriz demeye getiriyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    Hayırdır Eleman! Bizi Memur fln mı Sandın?

Gümrük Müşavirliğinde Çalışan Bir işciyim! Müşavirliğin Devlet le Kurumlarla İlgisi Yok! Önce Bunu Öğren..

Neymiş, Çekilmese Elbet O Kriz Bitecekmiş Allahım Kimle Muhatap Oluyorum!

Soyup Soğana Çevirdiler Ülkeyi! İflahımız Kesildi Millet Bitmiş! Eleman Hala Diyor ki Elbet Bitecekti Kriz :-D

• 2K23 kullanıcısına yanıt
    Keşke kafanın içinde beyin denilen organ olsaydı.Reisinden görmüş aynısını uyguluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdogan zaten akplilere secim calismalarinda ciddiyet gostermeleri icin bu sozu soyledi.

Akp secmeni disinda kimsenin, bu soze bakarak Akpye oy vermeyecegi de kesin.

E bu durumda ilgili konularda yorum yapanlar, isin aslini bilmiyorlar mi? Tabiki biliyorlar. Ama her zamanki gibi sogru anlamak islerine gelmiyor. Yillardir ayni numarayi yapiyorlar. Bir sonuc alsalar ne ala.

"Uyuma numarasi yapani uyandiramazsin."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Saçmalamayın. Milleti Aptal mı Zannediyorsunuz!

C. Başkanı Milletin Huzuruna Çıkıp " Ey Milletim Bi Aksilik olursa Kaybeden Biz Değil Türkiye Olur" mu Demiş?

Grubuna Yönelik Konuşmada " Bir Aksilik Durumunda Kaybedenin Biz Değil Türkiye Olacağını Görmek Zorundayız" Demiş.. Devamı ve öncesi de Var!

Bugün 80 milyonda Biliyorki; Erdoğan'ın en ufak zaafiyetinde Yada Devre Dışı Bırakıldığında fetö Yeniden Palazlanacaktır! Bundan Şüpheniz Varmı?

Neyin Paçasını Kurtarmaya çalışıyor ya! Bırakın Artık Şu Ağızları. fetö gibi Belkide Bu Ülkenin En Büyük Belasını Bertaraf Etme, Yok Etme Mücadelesini Verirken "Ne istediler de vermedik Diyen Kimdi!" Demenin Ne Alemi Var? Pkk ya Tarihinin En Büyük Darbesini indirirken "Megriii Megri" Demenin Alemi Olmadığı Gibi..

2002 de akparti iktidara geldikten sonra ordudan ihraclar durdu. İste o ihraclar devam etseydi, Feto darbeye falan kalkisamazdi. Uzun yazmaya gerek yok. Cok kisa anlatilabilir bazi seyler.

Ordudan ihraçların fetö'cüler olduğunu Düşünüyorsanız Yanılıyorsunuz! 85 Yılı ile 2003 arası Dönemi Nereye Koyacaz? El insaf..

Hani ergenekon şaklakçılığı yaptığınız dönemde kemalist yapılanma tarafından ordudan atılan askerler diye ağlıyordunuz. Bu askerler sözde namaz kıldığı için atılmış. Bu adamlara tüm hakları verilmiş, alamadıkları maaşları faiziyle ödenmiş ve emekli aylığı bağlanmıştı. Heh işte o askerlerin neredeyse tamamının rütbesi ere düşürüldü. Neredeyse tamamı diyorum çünkü indirilmeyenler olabilir diye. Benim bildiğim hepsinin rütbeleri ve askeri kimlikleri alındı. Ancak verilen paralara ve emekli aylıklarına el konulamıyor. Adam kamyon yüküyle tazminat alıp emekli aylığını da kapınca ne yapsın rütbeyi? Bu adamlar düne kadar rütbesizdi zaten.

Hiç fetöcü atılmadı diyen ya kördür ya aptal.

Hatta gölcük tersanesinde çalışan tanıdığım bir yüksek mühendis var. 15 temmuzdan 1 ay sonra falan konuşmuştuk. Deniz kuvvetlerinde neler oldu falan diye sormuştum. Bir anısını anlattı. 1997 yılında daha üsteğmenken nöbetçiymiş. 2 astsubay irticai faaliyet nedeniyle ihraç edilmiş. Astsubaylar nizamiyeden çıkarken mahçup yada pişman değilmiş. Hatta şöyle bir şey söylemişler; "Gün gelecek şu tersaneden hocaefendinin emriyle ayrılacak gemiler."

Tabi o astsubaylar da şuan o kıyak emekli maaşını alıyor.

• Doğru söylemiş. Kesinlikle de öyle olacak. Gerçi siz anlayacak kadar fikri özgürlüğe sahip değilsiniz maalesef.

Allah büyük hayırlısı ne ise o olacak insallah.

• quote:

Gümrük Müşavirliğinde Çalışan Bir işciyim! Müşavirliğin Devlet le Kurumlarla İlgisi Yok! Önce Bunu Öğren..

Soyup Soğana Çevirdiler Ülkeyi! İflahımız Kesildi Millet Bitmiş! Eleman Hala Diyor ki Elbet Bitecekti Kriz :-D

Şimdi de işçi mi oldun sen
    Kimin torpiliyle girdin bakalım anlat hele? Akp gençlik kollarından mı işe soktular? Çevremde senin gibi zibil eleman var. Parti senin gibileri besliyor sende burada trollük yapıp karşılığını ödüyorsun öyle mi?
    Cahil. Senin akp geldi de farklı bir halt mı yaptı anlat bakalım? Kemal dervişin programını devam ettirdi 2008 yılına kadar. 2008'den beri de seninkiler dikiş tutturamadı. Ağır şartlar sunmasalar imfden borç alacaktı akp. Senin bilgilerin kahvehane dayılarına söker anca.
    Soyup soğana çevirdiler derken kurumları satıp parasını mı yediler? Senin akp satıp paraları ne yaptı?
    Ayrıca demek kriz bitmeyecekti Allahım ben kimlerle muhattap oluyorum? Sen hayatında bitmeyen ekonomik kriz gördün mü? O zaman 94 krizi, 58 krizi falan hiç bitmedi zaten. Kriz bitmesi için hükümet değişmesi gerekiyor demek
    Sende zerre ekonomi bilgisi varsa ne olayım.
    Git facebook sayfalarında milleti trolle onlar inanır bunlara. Bu forumun potansiyeli senin gibi 3 kelimelik bilgisi olanları aşar.

• quote:

quote:

Kimin torpiliyle girdin bakalım anlat hele? Akp gençlik kollarından mı işe soktular? Çevremde senin gibi zibil eleman var. Parti senin gibileri besliyor sende burada trollük yapıp karşılığını ödüyorsun öyle mi?
    Cahil. Senin akp geldi de farklı bir halt mı yaptı anlat bakalım? Kemal dervişin programını devam ettirdi 2008 yılına kadar. 2008'den beri de seninkiler dikiş tutturamadı. Ağır şartlar sunmasalar imfden borç alacaktı akp. Senin bilgilerin kahvehane dayılarına söker anca.
    Soyup soğana çevirdiler derken kurumları satıp parasını mı yediler? Senin akp satıp paraları ne yaptı?
    Ayrıca demek kriz bitmeyecekti Allahım ben kimlerle muhattap oluyorum? Sen hayatında bitmeyen ekonomik kriz gördün mü? O zaman 94 krizi, 58 krizi falan hiç bitmedi zaten. Kriz bitmesi için hükümet değişmesi gerekiyor demek
    Git facebook sayfalarında milleti trolle onlar inanır bunlara. Bu forumun potansiyeli senin gibi 3 kelimelik bilgisi olanları aşar.

Niye? farklı Bir işim Olduğunu fln mı Söylediler Sana Eleman! Öyleyse Seni Keklemişler

Bırak Bu Torpil, Gençlik Kolları Geyiğini! Hep Boyleydiniz, Bi Arpa Boyu Yol Almadınız Hala Narsist Tavırlara Devam :-D

Bak Hewal ; Sabah Bir Kalkmışsın Cebindeki 100 Liranın Elli Lirası Yok! Hokus Pokus! . Akşam 600 Bin lira Olan Dolar Sabah 1.200 Bin Lira😨 Nasıl :-) Resmi Gördün mü?

Şimdi Bu Cumhuriyet Tarihimizin En Büyük Krizi ne Sebep Olan Hükümet Bunun Bedelini Ödemeyecek Öylemi?

• quote:

quote:

quote:

Niye? farklı Bir işim Olduğunu fln mı Söylediler Sana Eleman! Öyleyse Seni Keklemişler

Bırak Bu Torpil, Gençlik Kolları Geyiğini! Hep Boyleydiniz, Bi Arpa Boyu Yol Almadınız Hala Narsist Tavırlara Devam :-D

Bak Hewal ; Sabah Bir Kalkmışsın Cebindeki 100 Liranın Elli Lirası Yok! Hokus Pokus! . Akşam 600 Bin lira Olan Dolar Sabah 1.200 Bin Lira😨 Nasıl :-) Resmi Gördün mü?

Şimdi Bu Cumhuriyet Tarihimizin En Büyük Krizi ne Sebep Olan Hükümet Bunun Bedelini Ödemeyecek Öylemi?

Kardesim su sacma sapan Eleman lafini ve sacma sapan smiley kullanma huyunu birakir misin ?

Ayrica millete hewal deyip durma ayiptir. Barzani ile gurur duyan biri baskasina Hewal dediginde de komik oluyor

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Smiley Konusundaki Şikayetini DH'ye Bildir 🔔

Hayırdır Abi! Barzani ile Ne Zaman Gurur Duymuşum?

• quote:

Smiley Konusundaki Şikayetini DH'ye Bildir 🔔

Hayırdır Abi! Barzani ile Ne Zaman Gurur Duymuşum?

Ohooooo

• Malumunuz üzere Milletimizden .. .. .. uzun süredir beklediğimiz Altın Tekme ... ... ... nin bu seçimde gerçekleşecek gerçeği gibi bir vahim durum bir tehlike var salonda alkış sesleri şak şak şakk

YALNIZ BİZ!!! .. .. .. bu tokatı bize atmayı düşünenlere sürpriz beka sorunları hazırlayarak göğüs germek VE dikte ve zorba yöntemlere baş koymak mecburiyeti ile laga luga edebiyatını ara vermeden yapmak santaja montaja devam etmek ya da etmemek noktasında olduğumuzun bilincinde halkımızn bize oy vermelerini rica ederiz

duygusal bir yorum oldu ağladım ağlattım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terneke -- 23 Mart 2018; 1:23:51 >
  • Akp sayesinde bir baltaya sap olamayacak adamlar nerelere geliyor.
    Bunlar akp'nin iktidardan düştüğü gün en fazla temizlik işçisi olacağını çok iyi biliyor.
    O yüzden bunların suratına tükürseler yarabbi şükür diyecek tipler.
    Bunlara laf anlatmayın bloklayın gitsin.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.