Şimdi Ara

Erdoğan: Cumhurbaşkanlığı sistemi en doğrusudur demiyoruz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
2
Favori
7.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

En alttan tutun en üste kadar eğreti.

Sistem bile değil, sistemsizlik

Kaos, kaostan beslenme.

Vergi topla, yol yaptım, köprü yaptım, havaalanı yaptım de,

O yoldan, köprüden, havaalanından geçenlerden ayrıca para aldığın yetmediği gibi, bir de geçmeyenlerden para al.

Yüzde yüz olan enflasyonu yüzde 15 açıkla,

İşsizlik diz boyu, ama işsizlik düştü de,

Bu mu sistem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala anlam veremiyorum, insanlar nasıl evet verdi diye, ülkenin kaderini tek bir kişinin eiine vermek....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "başganlık gelecek, ülke uçacak" diyen antenler şimdi konuda "ama chp şöyle chp böyle" diye traş yapıyor. hayatında chp iktidarı gördün mü? parlementer sistemin ne olduğunu gerçekten anlayabiliyor musun? milli irade diye diye sakız ettiğiniz şeyin, çoğunluğun azınlıkları ezmesi olmasını mı istiyorsunuz? bu kadar faşist bu foruma çok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Suriye'de seçimle Esad'ı devirsene hadi. Seçim var diye demokrasi olmuyor. Sürekli seçim var seçim var deyip duruyorsun.

Alıntıları Göster

Bu sistemde seçim var sandık var birader demokrasi var, ayrıca bu sistem milletin oyu ile değişti hiçbir şahıs kafasına göre sistem değiştirmedi, MİLLET istedi oldu anladın mı, bu konunun Eset'i devirmekle de hiçbi alaksı yok, milletin oyuna saygı duymayı öğreneceksiniz Artık senin devrin tek parti açık oy gizli tasnif dönemi bitti artık milletin istediği oluyor ve olacak!

• Başkanlıkla uçamadık. Birde halifelik falan denemek lazım.

O zaman manevi olarak uçurdum. Günahı az olanlar uçtu der. Kimse sesini çıkaramaz ...

• trafoya kediler girecek mi peki? ya da oy sayımı yapılırken elektrikleri kesilecek mi? ne boş insanlarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

trafoya kediler girecek mi peki? ya da oy sayımı yapılırken elektrikleri kesilecek mi? ne boş insanlarsınız.

Tek parti başka parti yok, açık oy gizli tasnif göstere göstere CHP'ye oy vermeler, CHP amblemli seçim sandıkları, kurulan muhalefet partilerinin hepsini kapat birisi de başkomutan kazım karabekir'in partisi,

sen bırak bu kedi trofoları falan sen kendi geçmişine bak bilmiyorsan da aç oku öğren.

• iyi ki aktrol savar sistemi kurmuşum beynime. bu kadar ahaber zırvalığını hiç çekemem. kendi uydurdukları şeyleri gerçek diye yutturmaya çalışan, kanıtlı gerçekleri yalan göstermeye çalışanlardan ilk seçimde kurtulacağız umarım. yüzde 65-70 red yediklerinde bunu sıvayacak balçık bulamayacaklar.

• Ve kendi seçmen kitlesinin anlayaağı dilden konuştu sayın Reisimiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Novagate

Bu sistemde seçim var sandık var birader demokrasi var, ayrıca bu sistem milletin oyu ile değişti hiçbir şahıs kafasına göre sistem değiştirmedi, MİLLET istedi oldu anladın mı, bu konunun Eset'i devirmekle de hiçbi alaksı yok, milletin oyuna saygı duymayı öğreneceksiniz Artık senin devrin tek parti açık oy gizli tasnif dönemi bitti artık milletin istediği oluyor ve olacak!

Alıntıları Göster
    Milletin oyuna saygı mı? İstanbul seçimlerini ben mi yenilettim? Saygı duydun mu o zaman milletin oyuna? Beni tanıyor musun da sizin devriniz bitti vb diyorsun?

• quote:

Milletin oyuna saygı mı? İstanbul seçimlerini ben mi yenilettim? Saygı duydun mu o zaman milletin oyuna? Beni tanıyor musun da sizin devriniz bitti vb diyorsun?

Alıntıları Göster

İstanbul seçimlerini YSK yeniledi Ak Parti değil, İstanbul'u aldılar saygı duyduk, siz de milletin oyuna referandum tercihine saygı duyacaksınız, millet başkanlık istedi.

• Bunuda söyledi ya daha ölsem de gam yemem, ha ha ha. Nasil kabul etmişler zatı alileri hayret.

• quote:

iyi ki aktrol savar sistemi kurmuşum beynime. bu kadar ahaber zırvalığını hiç çekemem. kendi uydurdukları şeyleri gerçek diye yutturmaya çalışan, kanıtlı gerçekleri yalan göstermeye çalışanlardan ilk seçimde kurtulacağız umarım. yüzde 65-70 red yediklerinde bunu sıvayacak balçık bulamayacaklar.

Ben ak partiliyim ve halk tv yi izliyorum inanin izleyenlerinde inanmadigi düşünmüyorum cünkü hep karalama ama deşarj olduklarindan izliyorlar ki zaten ole pekde izleyeni yok tabiki ülkede mualif tvler olmali gazatelerde onemli olan ulkesi icin dogru olani konusmasi sempatizanlik yapmamali hepsi icin gecerli bu ahbaer icinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet__turk -- 22 Temmuz 2020; 16:59:3 >
  • Daha iyisi derken kastettiği şey federasyon sistemi bence. Zaten başından beri hedefledikleri bu.

• quote:

İstanbul seçimlerini YSK yeniledi Ak Parti değil, İstanbul'u aldılar saygı duyduk, siz de milletin oyuna referandum tercihine saygı duyacaksınız, millet başkanlık istedi.

Alıntıları Göster
    Saygı mı duydunuz? Oylar çalındı hile var diye günlerce ortalığı yiktiniz. Ysk artık tüm yargı organları gibi talimatla karar vermekte. Benzer durumların hepsinde itirazları reddetti. Bir tek İstanbul da aynı zarftaki diğer oyları geçerli sayıp sadece büyükşehir secimlerini iptal etti. Tarihe geçecek yüz karası bir karardır.

• quote:

Saygı mı duydunuz? Oylar çalındı hile var diye günlerce ortalığı yiktiniz. Ysk artık tüm yargı organları gibi talimatla karar vermekte. Benzer durumların hepsinde itirazları reddetti. Bir tek İstanbul da aynı zarftaki diğer oyları geçerli sayıp sadece büyükşehir secimlerini iptal etti. Tarihe geçecek yüz karası bir karardır.

Alıntıları Göster

Bir tane örneği getirip duruyorsun temcit pilavı gibi, YSK kaç yerde Ak Parti alehine karar verdi, sonuçta İstanbul'u aldınız diye bir tane itiraz eden yok millet oy vermiş hani hala konuş itiraz eden var mı?

Oysa siz hala referandum olmuş millet başkanlık sistemi demiş hala tek adam da tek adam.. başka birşey bildikleri yok milletin iradesine saygı duyun, ya da duymayın çok da fifi fıtratınızda yok zaten demokrasi 18 senedir iktidar olan adama diktatör diyor millet iradesine "diktatör" diyen zihniyet millet umurunuzda olsa Rum sözcüsü gibi konuşmazlar zaten Libya'da Suriye'de ne işiniz varmış bir Rum söylüyor bir de CHP başka böyle konuşan yok.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Sana YSK'nın Ak Parti alehine verdiği seçim kararlarını dizerim buraya kaçacak delik ararsın da uğraşmayacağım.

• quote:

Sana YSK'nın Ak Parti alehine verdiği seçim kararlarını dizerim buraya kaçacak delik ararsın da uğraşmayacağım.

Alıntıları Göster

Ysk üyelerini kim seçiyor? Onu salla nerelerde akpnin itirazlarını reddetti söylesene? Mesela yunusemre ilçesinde iyi partinin itirazı neden rededildi?

Açık açık yalan söylüyorsun birde inanılmasını bekliyorsun. İstanbulda oyları çaldılar ama sadece büyükşehir oyları çalındı. Hırsızlar nedense ilçelere dokunmamış. Tabi ilçelerdeki sonuçlar akpnin itiraz etmesine gerek olmayan sonuçlar.

• quote:

Suriye'de seçimle Esad'ı devirsene hadi. Seçim var diye demokrasi olmuyor. Sürekli seçim var seçim var deyip duruyorsun.

Alıntıları Göster

Suriyedeki secimde bir bakarmisin halkın ne kadarı oy kullaniyor bilmiyosun konuya hakim degilsin örnek veriyorsun bir bakda gel % kaçı oy veriyor bi bak Türkiye ile suriyeyi aynı kefeye koyuyorsan bence konudan cık ögren gel ya somalide de secim var 😁😁😁 Bu ülkede 1 parti varken bile seçim yapılmiş buna ne diyorsun ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.