Şimdi Ara

Erdoğan: 'Buzdolabı Satışları Arttı Şahlandık, İyi Parti Yerli ve Milli, Muharrem İnce'nin Hakkıdır' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
11.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
175 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vay anasını..Eee cehape zihniyeti bunu bilmez işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanların aklıyla daha ne kadar dalga geçebilir diyorum her açıklamasından sonra. İstisnasız her seferinde de şaşırtmaya devam ediyor. Hayret verici.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

2 milyon 469 bin buzdolabı demek..

Vay anasını..Eee cehape zihniyeti bunu bilmez işte

hepsi bunun yüzünden.

.sesaga ile ilgili bir durumu da vardı galiba hatırlayamadım şimdi

.

Erdoğan: "Buzdolabı Satışları Arttı Şahlandık, İyi Parti Yerli ve Milli, Muharrem İnce'nin Hakkıdır"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 7 Ağustos 2020; 16:47:4 >

• 2 ay önce 6495 TL'ye (6500 diyelim) aldığım üçlü çeyiz seti bugün %15 indirimle 7.299 TL (7300 diyelim).

Yakında zam da gelir.

• Batıp giden ülkenin arkasından sayemde buzdolabından benim sayemde bir bardak soğuk su için demeye mi getiriyor, anlamadım?

• Kadına düne kadar fedöncü diyorlardı oysa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meral hanıma fetöcü diyorlardı ne oldu şimdi?

• Başta Bahçelinin sonrada Erdoğanın bu açıklamaları ciddi anlamda oy kaybı yaşandıklarını gösteriyor.

• 2K23 kullanıcısına yanıt

Hani Akşener fetöcüydü? Ne değişti şimdi?

Sizin merkeze önceden haber geldi mi bu büyük dönüş için? Vaziyet alın dendi mi?

• Gündem değiştirme tüm açıklamaları. Meral Akşener'i çağırmak isteseler ekrandan çağırmazlar bence.

• şaka gibi açıklamalardı

ilk anda lübnan'dan başladı

bana ne lübnan'dan lübnan beni düşünüyor mu ?

failleri bulunmadı mit ile görüşme halindeler diyor.

banane

buzdolabı satışları artımış, geç bunları geç

kısa ve öz bir örnek üzerinden gidersek

2011’de 1180 lira emekli maaşı alan ayşe teyze

2020’de 3000 lira emekli maaşı alıyor

2011’de 620 dolar ederken maaşı

2020’de 413 dolar ediyor

o zaman ne diyoruz

TL BİR İLLÜZYONDUR !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: fractal design

Çamaşır makinası satışı artışına inanırım bak daha bugün kayınpederin annesine çamaşır makinası bozulduğu için yeni makina aldım Arçelik'ten 9kg 3.160TL. Bozuldu mu alınacak bu kaçarı yok. Lüks değil ki temel ihtiyaç.

Bu zamanda ev kuracak olana Allah yardım etsin. Sadece çamaşır makinası 3160TL. Bunun buzdolabı var, bulaşık makinası var, TV'si var, mobilyası var.

Ha unutmadan bir de beyaz eşyalar da lüks olduğu için akepe hükümeti onlara da ÖTV getirmişti. Hatırlatmakta fayda var.

bide MIELE alayım dersen

fiyat iyice açılacak

• quote:

Orijinalden alıntı: strategen

Hani Akşener fetöcüydü? Ne değişti şimdi?

Sizin merkeze önceden haber geldi mi bu büyük dönüş için? Vaziyet alın dendi mi?

Kadına demediklerini bırakmadılar şimdi utanmadan davet ediyorlar. Fetocu dediğin kadını partine alıyorsan sende fetocu ler ile iş birliğini yaptığını kabul etmiş oluyorsun. Yani bir insan bu kadar karaktersiz olamaz

• Buzdolabı satışları arttıysa dıjjjj minnakları bir korku sarmıştır kesin.

• ogameci kullanıcısına yanıt

Lübnan patlak veren olayların Türkiye ile deniz yetki alanı çalışması yapıldığı zamanda yapılması tesadüf mü?

• Dolar kurundan sonra nasıl konuşma yapacak cumhurbaşkanımız konusunda çok yorum okumuştum . En mantıklısı ve bana da sıcak gelen Lübnan yüzünden dış güçlerin saldırısı demesini bekliyordum fakat buzdolabı olayı çok eskidi çok kullanıldı bunu yapma ya başkanım gerçekten seni destekleyen insanları bu kadar düşürme!

• quote:

Orijinalden alıntı: DoubleTh1nk

Dolar kurundan sonra nasıl konuşma yapacak cumhurbaşkanımız konusunda çok yorum okumuştum . En mantıklısı ve bana da sıcak gelen Lübnan yüzünden dış güçlerin saldırısı demesini bekliyordum fakat buzdolabı olayı çok eskidi çok kullanıldı bunu yapma ya başkanım gerçekten seni destekleyen insanları bu kadar düşürme!

aynen,

2002'de şu kadar mercedes maybach v12 satılıyordu

şimdi şu kadar desin

buzdolabı nedir ya

• Erdoğan: "Buzdolabı Satışları Arttı Şahlandık, İyi Parti Yerli ve Milli, Muharrem İnce'nin Hakkıdır"

1953'ten günümüze kadar Dünya'da da satışlar katlanarak artmış. Başarı bunun neresinde?

• Meral Hanım da sık sık Necip Fazıl'ı anan bir kişi, Cumhurbaşkanı'dan çok farklı biri değil yani. Çıkarlar örtüşürse neden olmasın.
    https://twitter.com/meral_aksener/status/999969493605670912?s=20

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.