Şimdi Ara

Erdoğan: 'Buzdolabı Satışları Arttı Şahlandık, İyi Parti Yerli ve Milli, Muharrem İnce'nin Hakkıdır'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
11.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
175 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibariyle ekonomi sorusuna, buzdolabı ve çamaşır makinası satışlarının arttığını söyleyerek cevap verdi.

Siyasi olarak da Muharrem İnce sorusunda gözlerinin için parlayarak, Muharrem İnce'nin hakkıdır dedi.

Aynı şekilde, Bahçeli'nin Meral Akşener davetini destekledi ve İyi Parti'ye açık davet de bulundu.

Bunların hepsine hahaaha diyorum.

• Muharrem inceyi silmek için böyle açıklamalar yapıyor Akp cephesi ama Muharrem İnce inde hatası var

Demek ki durum dusundugumden vahim bahçeli ve Tayyip Meral hanımı çekmeye çalışıyorlar yanlarına hagagagagaggs

Buzdolabı hakkında yorum yapmıyorum kendimi yoramam beyinsiz değilseniz eğer nasıl yorumlayacaginiz belli

Beter olun

Çamaşır makinası satışı artışına inanırım bak daha bugün kayınpederin annesine çamaşır makinası bozulduğu için yeni makina aldım Arçelik'ten 9kg 3.160TL. Bozuldu mu alınacak bu kaçarı yok. Lüks değil ki temel ihtiyaç.

Bu zamanda ev kuracak olana Allah yardım etsin. Sadece çamaşır makinası 3160TL. Bunun buzdolabı var, bulaşık makinası var, TV'si var, mobilyası var.

Ha unutmadan bir de beyaz eşyalar da lüks olduğu için akepe hükümeti onlara da ÖTV getirmişti. Hatırlatmakta fayda var.

• Muharrem inceyi silmek için böyle açıklamalar yapıyor Akp cephesi ama Muharrem İnce inde hatası var

Demek ki durum dusundugumden vahim bahçeli ve Tayyip Meral hanımı çekmeye çalışıyorlar yanlarına hagagagagaggs

Buzdolabı hakkında yorum yapmıyorum kendimi yoramam beyinsiz değilseniz eğer nasıl yorumlayacaginiz belli

Beter olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andres Escobar -- 7 Ağustos 2020; 14:49:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ucuyormusuz gene benim gozlerim varmis gormuyormus ayiktim gene beni derin uykudan uyandirip gozlerimin acilmasini sagladi sahlanmisiz la

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Astake0 A kullanıcısına yanıt

Adama pozitif enerji doldu adını zikrederken o anda ahahaha, o biçim. Kendi partisinden ayrılanların adını dahi anmazken Muharrem İnce eski bir siyasetçidir, hakkıdır diye yağladı.

• Reis'in bu Buzdolabıyla ne alıp veremediği var?

• İnce'yi şu açıklama ile bitirmiş oldu. Parti kursa bile Erdoğan'ın şu açıklaması sonrası oy alma şansı kalmadı.

Rte politikadan ve halktan tamamen kopmuş bunu da anladık.

İyi parti bugün cumhur ittifakına katılıyoruz desin cumhur ittifakı oyu 1000-1200 kişi artar.

Tabanı geçmez, iyi parti tabanındaki Erdoğan antipatisi Chp tabanından fazla. Saçma sapan bir açıklama oldu. Tek artısı planlarını tamamen açık ettiler.

• O değil de hangi amaçla yakıcı öğlen güneşi altında şemsiye veya tente koruması olmadan konuşturmuşlar?

• Başlığa bak çay demle  

• Oylar erimiş şimdi de iyi partiyi çekmeye çalışıyorlar. 6 ay sonra hepimiz kardeşiz Sayın Kılıçdaroğlunu aramızda görmek istiyoruz diyecekler.

• Ekonomi bitmiş buzdolabı, çamaşır makinası satışından bahsediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: alperepla

Oylar erimiş şimdi de iyi partiyi çekmeye çalışıyorlar. 6 ay sonra hepimiz kardeşiz Sayın Kılıçdaroğlunu aramızda görmek istiyoruz diyecekler.

Erdoğan ve Bahçeli kendileri ne derse seçmen onu yapar sanıyor sıkıntı orada.

İyi parti bugün cumhur ittifakına katılıyoruz desin seçmeninin yüzde biri bile oy vermez.

Ak parti Erdoğan ve Bahçeli karşıtlığı Chp'li seçmenden dahi fazla tabanında. Adamlar bunu görebilme yeteneğini dahi kaybetmiş.

• Çamaşır makinası satışı artışına inanırım bak daha bugün kayınpederin annesine çamaşır makinası bozulduğu için yeni makina aldım Arçelik'ten 9kg 3.160TL. Bozuldu mu alınacak bu kaçarı yok. Lüks değil ki temel ihtiyaç.

Bu zamanda ev kuracak olana Allah yardım etsin. Sadece çamaşır makinası 3160TL. Bunun buzdolabı var, bulaşık makinası var, TV'si var, mobilyası var.

Ha unutmadan bir de beyaz eşyalar da lüks olduğu için akepe hükümeti onlara da ÖTV getirmişti. Hatırlatmakta fayda var.

• Mhp+iyip+ince düzgün bir milliyetçi cephe kursa akpyede chpyede diz cökertirler chpyi cariyeleri yapar sonra da iktidari alirlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla ben 3 beyazdan uzak durarak sağlıklı yaşamaya çalışıyorum.zaten eskiden fırın buzdolabı çamaşır makinesi falan da yokmuş...ama insanlar yaşıyormuş yani dimi 3 beyazdan uzak durun demiş miydim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 7 Ağustos 2020; 16:42:26 >
  • Akşener geçmez diyemiyorum siyaset bu belli olmaz, ama açıklama iyi oldu piyasalar düştü biraz yoksa gerçi hızlı başlamadı ama piyasalar kapanış sert olmadı. Cumhurbaşkanı bence kpss çalışıyor Türkiye ekonomi çoğrafyası en çok ihraç edilen 3 ürün üzerinden örnek verdiğine göre, yarın öbür gün kayısı fındık incir filan üzerinden örnek verebilir belki.

• E doğruya doğru. Bak mesela o kadar övdüğünüz cumhuriyetin ilk yıllarında chp zamanında kaç kişide cep telefonu vardı şimdi kaç kişide var. Daa hala şahlanışı görmüyorsunuz tuu size

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes4499

Akşener geçmez diyemiyorum siyaset bu belli olmaz, ama açıklama iyi oldu piyasalar düştü biraz yoksa gerçi hızlı başlamadı ama piyasalar kapanış sert olmadı. Cumhurbaşkanı bence kpss çalışıyor Türkiye ekonomi çoğrafyası en çok ihraç edilen 3 ürün üzerinden örnek verdiğine göre, yarın öbür gün kayısı fındık incir filan üzerinden örnek verebilir belki.

Akşener geçmez.

Zaten Akşener geçse İyi parti tabanı geçmez. Erdoğan ve Bahçeli gerçeklerden tamamen kopmuş.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.