Şimdi Ara

Erdoğan: Bize saldıranlara Osmanlı tokadını atarız

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Erdoğan: Bize saldıranlara Osmanlı tokadını atarız
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2626 Mesaj

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, "Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı olarak diyorum ki bize saldıranlara karşı, kusura bakmayın, biz Osmanlı tokadını atarız." dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yenikent Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti Eskişehir 6. Olağan İl Kongresi'nde partililere hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Tüm vatandaşlarımın şu hakikatı görmelerini istiyorum, ya olacağız ya öleceğiz. Ya bunu oyunu bozacağız ya da bir asır daha ayağımızda prangalarla yaşayacağız." dedi.

"Ülkemiz gerek içeride gerekse sınırları dışında tarihinin en çetin mücadelelerinden birini veriyor." diyen Erdoğan, şunları söyledi:

"FETÖ, DEAŞ, PKK, YPG gibi terör örgütlerine karşı yürüttüğümüz mücadele sadece bugünümüz için değil, istikbalimiz için hayati bir önemdedir. Ülkemizin geleceğini esir almaya yönelik kirli tezgahları parçalamaktan başka şansımız yok."

Erdoğan, "Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı olarak diyorum ki bize saldıranlara karşı, kusura bakmayın, biz Osmanlı tokadını atarız." dedi.
    quote:

http://aa.com.tr/tr/gunun-basliklari/cumhurbaskani-erdogan-bize-saldiranlara-osmanli-tokadini-atariz/1066117

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yarbay
    2294 Mesaj
    Alman tokadı yedik reis. Sıkıntı yapma.

|
    |

BİLİRKİŞİ
  • Binbaşı
    1364 Mesaj
    namazı prim, vatan sevgisi prim, teknak detayları prim ne yazıkki bu ülkede elinde kılıçlan dirilişi izleyen adamların beyinlerine girmek için bu gibi sözlere tayyibin ihtiyacı var.

bilgi kapasitesi düşük olan dünyayı anlayamayan büyük bir kitlenin gönlüne girmek için geçmiş gururlu tarihimizden faydalanır,dini kullanır
    |
    |
    İçtenliksiz, Sevgisiz, Pespaye, Paçoz isen, Evimize Gelme!
    Çilehanedir Burası, Hoşgörü Dergâhı Değil!
    Ahde Vefa Bilmez, Tövbe Tutmaz isen, Sakın Gelme!
  • Yarbay
    10065 Mesaj
    Attık mı tokatı kaçırdım da ben.Ne yaptık geçen ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Osmanlı tokadı atacağına Sanayi, Ticaret tokadı at ki milletin rahat etsin. Ver gazı millete nasıl olsa ses çıkaran yok, zaten bayılıyor millet böyle şeylere. Ay sonu gelince ulan bu faturalar nasıl ödenecek, şu taksitleri bi bitiremedik diye dert yanıyor benim vatandaşım, aferin sana. Allah veriyor ya, tabiî ki.

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
Reklamlar
Media Sözlük
bankalar.org
emek server
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.