Şimdi Ara

Erdogan:Bir aksilik olursa kaybeden biz degil Türkiye olur. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
3
Favori
30.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
358 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emirhanayh

Madem planlar ortada sinirimiz da nasil boyle bi koridor olustu? Bu ülkenin is makinalariyla bu ülkeye hendekler kazildi bu planlar 1000 yilliksa niye sözde baris süreci diye tutturup teröristleri bu ulkeye getirip masaya oturdunuz bu islerden planlar 1000 yillik teror 100 yillik gibi bos laflarla kacamazsiniz iktidardan gittiginiz an bunlar yüzünüze tokat gibi carpicak.

Kilicdaroglu falan bahane bunlar icin. Kendilerinden olmayanlara dusmanlar ve hepsine chpli diyorlar iste. Bu kadar nefret dolu olunca, dusmanca bakinca bunlari yaziyorlar iste.

Ayrica bu "bize herkes dusman, 1000 yillik planlar" falan akp doneminde cikti. Mesela gecmisten bahsederken "durum boyleymis, buna ragmen bunlari yapmislar" demezler, direk yonetimleri suclarlar ama simdi bahaneler, bahaneler.

Mesela bunlarin cogu islerine geldiginde "80 yil siz yonettiniz, civi cakmadiniz" falan diyor biliyorsun. O zaman adama sormazlar mi "madem 80 sene onlar yonetti ve bu sartlarda ulkeye bir sey olmadi, neden akp gidince birden sorun olsun?" 1000 yil durdular da akp doneminde arttirdilar ve sonra kazara baskasi gelirse ulke batacak mi yani?

• Ülke gençliğinin geleceğe dair bir umudu yok böyle olunca kaybedecek bir şeyi de olmamış oluyor yani sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

Orijinalden alıntı: emirhanayh

Madem planlar ortada sinirimiz da nasil boyle bi koridor olustu? Bu ülkenin is makinalariyla bu ülkeye hendekler kazildi bu planlar 1000 yilliksa niye sözde baris süreci diye tutturup teröristleri bu ulkeye getirip masaya oturdunuz bu islerden planlar 1000 yillik teror 100 yillik gibi bos laflarla kacamazsiniz iktidardan gittiginiz an bunlar yüzünüze tokat gibi carpicak.

Kilicdaroglu falan bahane bunlar icin. Kendilerinden olmayanlara dusmanlar ve hepsine chpli diyorlar iste. Bu kadar nefret dolu olunca, dusmanca bakinca bunlari yaziyorlar iste.

Ayrica bu "bize herkes dusman, 1000 yillik planlar" falan akp doneminde cikti. Mesela gecmisten bahsederken "durum boyleymis, buna ragmen bunlari yapmislar" demezler, direk yonetimleri suclarlar ama simdi bahaneler, bahaneler.

Mesela bunlarin cogu islerine geldiginde "80 yil siz yonettiniz, civi cakmadiniz" falan diyor biliyorsun. O zaman adama sormazlar mi "madem 80 sene onlar yonetti ve bu sartlarda ulkeye bir sey olmadi, neden akp gidince birden sorun olsun?" 1000 yil durdular da akp doneminde arttirdilar ve sonra kazara baskasi gelirse ulke batacak mi yani?

Nefret dolu vs vs acaba gerçekten nefret dolu olan biz miyiz? Önce bir kendinize bakın derim, ağızlarından köpükler fışkırarak konuşanları iyi biliriz.

CHP' yi sevmiyorum ama nefret etmiyorum, yobaz seçmenlerini sevmiyorum ama nefret de etmiyorum. CHP' nin çizgisi bize uymuyor, size uyuyordur, demokrasi nihayetinde.

1000 yıllık plan AKP döneminde filan çıkmış değil, az genel kültür olsa, az okusanız keşke.

Şu savaş döneminden ülkeyi kazanarak kim çıkaracak, iyi partili bayan mı, yoksa kemal başkan mı?

Ülkeye bir şey olmadı mı? Bu konu o kadar uzun ki hiç girmeyim.

Vakit harcamaya, polemiğe girmeye gerek yok, görüşlere saygı, son mesaj, kolay gelsin.

• Yargılanacaklar kaçış yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tanrı kaybetmez
  • unutmayalım eskileri .eski dediysek daha dün gibi .
    operasyon çözüm değil derken bitmiş bir pkk diriltiliyordu gerçekte .
    ramazan ramazan operasyon olmaz derken pkk destekleniyordu .
    ergenekon falan derken Türk Ordusu yıkılıyordu .
    özelleştirme denirken Türk ekonomisi iflasa sürükleniyordu .
    her köşeye imam hatip derken milli eğitim yıkılıyordu .
    hiçkimse merak etmesin ki akp yıkıldığı sabah feto uzantılarıyla gerçek yıkımı görecek .
    kimse merak etmesin ki pkk o sabah yok edilecek .
    kimse merak etmesin ki yaptıkları her sahte ihale bedeliyle ödettirilecek.
    kimse merak etmesin ki kredi kartı batağı bir gecede halledilecek.
    kimse merak etmesin ki bu terör örgütlerine kurban verdiğimiz her vatandaşın hesabı sorulacak .
    kimse merak etmesin ki şekerden telekoma herşey tekrar Türk Milletinin olacak .
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Yok savas donemiymis falan gec bunlari. Daha oncede teror oldu, ulke yikildi mi? Oyle bir konusuyorsunuz ki sanki akp once ulke isgal altindaydi, akp geldi ama giderse gene isgal edilecek. Bir akp karsi geliyor.

Ben de bildigim icin yazdim zaten. Nefret eden kesim belli. Kolay kolay eski defterleri acmam ama burada demokrasiymis, nefret etmezmis, kendinize bakin dedigin ve israrla laf atip durdugun icin bir ornek koyayim dedim.

Erdogan:Bir aksilik olursa kaybeden biz degil Türkiye olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ComradeMRX

başladı tehditler,dış güçler,biz gidersek bittiniz vol.1

Almanya da hükümet kurulamıyormuş, ya arkadaş benim kaliteli eğitimim olsun,ihracat yapayım,üretim yapayım refahım yüksek olsun. isterse ülkeyi travesti yönetsin, ya banane tayyipten kemaldan devletten a partideden b partiden, adam gibi ülke yönetim refahı artırın kim yönetirse yönetsin, ama bilim yerine hoşafın konuşulduğu ülkeye ne anlatıyorsun. Aziz nesin köküne kadar haklı!!

Almanya'nın son hali.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yaw arkadaş GSS borçları yüzünden gençler hastaneye gidemiyor anketler tabi ki eksilerde olacak, millette piskoloji mi kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRun -- 21 Mart 2018; 0:51:2 >
  • Değil oy, günahımı bile vermem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır; fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

Nereden nereye geldik... cumhuriyetin düştüğü şu hale bak..

• Konuşmuş yine...

• Siz olmazsanız, en azından şunu diyorum, bu ülke bu vatan sahipsiz kalmaz.

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Chp = Terör (pkk)

İP = Terör (fetö)

Mhp = Faşizm

o zaman biz yine akp'ye verelim, bakarsınız 4 senede osmanlı gibi züpper güç oluruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mezarlıklar böyle ben gidersem herşey biter diyenlerle dolu.
    Erdogan:Bir aksilik olursa kaybeden biz degil Türkiye olur.

• asıl bir aksilik olursa kaybeden CHP değil TÜRK Milleti ve Türkiye Cumhuriyetinin bekaası olacaktır.
  • gold5555 G kullanıcısına yanıt
    seçimde oy ve ötesi gibi oluşumlarla süreç kontrol edilmezse bi 15 yıl daha net diyorum..
  • Erdoğan Doğru Söylemiş. En Başta fetö Yeniden Palazlanır!

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Bizim kaybedecek birseyimiz yok. Hepsini sattiniz

Muhteşem bir cevap +1000
  • Bana bir tehdit gibi geldi daha çok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.