Şimdi Ara

Erdoğan'Batıya eğitim için gidenler ajan oluyor' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
3.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Vay be! Demek ki akpnin ileri gelenlerinin çocukları ajanmış.Tişikkirlir irdiğin.
  • batıya eğitim için giden ajan olmaz. çünki trye geri dönmek istemez. gider grlişmiş ülkelerde keyif yapar. neden senin geri kalmış cahil islamik ülkene ajanlık yapsın.

ayrıca aydınlara hakaret etmeye hakkı yok. o beğenmediği aydınlar 90lı yıllardan beri fetö konusunda devleti uyarıyordu. o ise 2015e kadar fetöye ne istiyorsa verdi. o aydınlar olmasa bu ülke bu gün yok olmuştu.

artık cumhurbaşkanının değişme vakti gelmiştir. inanıyorum ki ilk seçimde millet gerekeni yapacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada herkes yazmış da bu sözlerin hedef kitlesi başka. Onlar ne oğullarının ne de diğer akplilerin batıda okumuş olmasına falan bakmadan "o yurtdışına gidenler zaten öyle, reis çok haklı" der.

Rte yarın çıkıp "yurtdışına eğitime gidenler için ajan falan demedim. hepsi çok değerli gençlerimiz." gibi laf etmesi çok olası.
  • Desenize bu sene iyi kurtardık paçayı sınırda, önümüzdeki seneler artık başka ülkeye gitmek farz oldu bu bademler gidene kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

sümeyye erdoğan: ındiana universitesi & londra ekonomi okulu

esra erdoğan : ındiana univertsitesi & california universitesi

necmettin bilal erdoğan : harvard kennedy school & ındiana university bloomington

ahmet burak erdoğan : londra ekonomi

erdoğan derhal dava açmalı, torunlarına çocuklarına ajanlık suçlaması var, kabul edilebilir bir şey değil, kimse sabrımızı sınamasın.

Kendisine dava açan ilk kişi olur heralde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi kesinlikle cumhurbaşkanına küfür mahiyetinde söylemiyorum ama bunu babam söylese senin ben beynini seveyim derim.

Batıya giden adam stabil ekonomi görüyor, mal mülkün insan için olduğunu, insanın bu şeylere hükmettiğini görüyor, sosyal devlet ve kafası daha rahat insanlar, seven sevişen insanlar görüyor.

Tüm avrupa ülkeleri yada amerikadan bahsetmiyorum ama ekonomik veriler ortada..

Burada allaha emanet yaşadığımız için insanların kafa rahat değil, insanlar refah dolu, sıkıntısız bir hayat için büyük güvence peşinde koşuyor ve bunu maddiyatta arıyor.

Sosyal devlet açısından güçlü olsak böyle mutsuz, hoşgörüsüz, temkinli, diken üstünde bir toplum olmazdık. Muhafazakarlık da üst düzeyde, sürekli bir kavga, cinayet, tecavüz vs vs.. İnsanlar çok kabuğunda yaşıyor.

Bu şahıs resmen kendi küçük dünyasında hayatını yaşamak isteyen gençleri ya da diğer yaş grubundan insanları kendi ölümden sonra yaşam fikrine göre dışlıyor küçük görüyor. Ha dirilicez ve sonsuza kadar yaşıycaz o yüzden burada köle gibi çalışıp

benim demokratik rejimim altında ölün işte ne güzel demek istiyor. O insanlar zaten Türkiye'ye değil Türkiye'deki mentaliteye sövüyor.

naçize görüşüm budur, elbette doğruluk payı da vardır herhalde.

Bari ekliyim de daha az küfür ve blok yiyim.

İnsanlar orada hayat kurunca sonuçta kur farkı yüzünden daha çok para kazanmış oluyor, yani orada uzun süre kalıp çalışmayacak da ne yapacak? Bizde endüstri olarak silikon vadisi, otomotiv, havacılık, oyun, mobil cihazlar vs gibi şeyler, gelişmemiş ki?

mezun olan herkes bu ekonomide dönmeye çalışsaydı ne olacaktı? Zaten şimdi leş gibi işsizlik var, a101'de mi çalışcak insanlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 21 Eylül 2017; 23:9:46 >

• Şair burada aydınları gömerek, eğitimin gereksiz olduğu, okuma yazma bilecek kadar eğitim alınması gerektiği fikrini aşılamaya çalışmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Sizin kadar olmasa da her insan kadar zihinsel tutulmalar yaşıyorumdur.

Nerede kim destek çıkıyor ? Destek çıkıyor musun. Çıktın mı ? Koç, kaç kere yerli araba yap biz desteği vereceğiz diyor devlet. Adam yapmam diyor. Yatırımcı EVT S1'e bakmaya geliyor bu ne diyip ayrılıyor. Anladın mı durumu.

Kardeşim, devlet sence yerli araba konusunda samimi mi?

Sana garanti vereyim, yerli arabayı ben üretecek olsam ilk engel olacak devlettir.

Neden mi?

Elin Alman firması 1 araba yapar 40 bine, satar 60 bine, bizim ülkemize gelir 55 bine, satılır 130 bine, vergisi ile devlet 75 bin kazanır.
    Arabayı yapan firma, 20 bin kazanırken bizim devlet sadece vatandaşın omuzundan 3 katını hatta yüksek motorlu araçlarda 4 katını kazanır.
    Hatta yüksek motorlu lüks araçlarda 5 katını.

Şimdi devlet fabrika kuracak, devlet dediğime de bakma Tayyip fabrika kuracak cebindeki paradan. Arge yaptıracak cebindeki paradan. Oldu mu? Olmadı mı satıldı mı satılmadı mı derken, bir ton paracık harcayacak, hem de bir arabadan 1.5 araba parası kar edemeyecek.

Sence destekler mi?

2013'de, 2015'de defalarca yerli araba meselesi gündeme geldi.

HAtta sözde en son 2016 da yerli araba seri üretilecekti, 2016 oldu, ilgili bakan biz marka üreteceğiz dedik, araba değil diye çıkıştı gazetecilere.

Yani biraz elini vicdanına koy, bazı şeyler aşikar.

• Ellerine bi sopa almislar ona pkk buna feto suna vatan haini oburune ajan diyip baski inparatorlugunu buyuttukce buyutuyorlar. O sopa bir gun bizim de elimize gececek İnsaAllah.

• Güzel artık temizlik başlasın.

Ajan temizliği.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Bu ajan oldugunu, ajanlar icin calistigini gosteren bir itiraftir. Cocuklari yurtdisinda egitim almis, damadi yurtdisinda egitim almis, kabinesinde yurtdisinda egitim alan, hatta ingiliz vatandasi olan bakanlar var. Savcilar geregini yapsin diyecegim ama onlarda yurtdisinda egitim alip ajan olmus olabilir.

Sanirim ben de ajanim.

Ülkenin ismini Ajanistan yapmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

sümeyye erdoğan: ındiana universitesi & londra ekonomi okulu

esra erdoğan : ındiana univertsitesi & california universitesi

necmettin bilal erdoğan : harvard kennedy school & ındiana university bloomington

ahmet burak erdoğan : londra ekonomi

quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan45

ayrıca kabineden 6 bakan ajanmış.

numan kurtulmus - temple üniversitesi school of business & management
    mehmet şimşek - university of exeter
    berat albayrak - new york pace üniversitesi
    fatma betül sayan kaya - new york üniversitesi
    mevlüt çavuşoğlu -london school of economics
    faruk özlü - harvard üniversitesi

kaynak da onlardan olsun,http://www.sabah.com.tr/galeri/turkiye/65-hukumetin-kabine-uyeleri/15

Erdoğan'Batıya eğitim için gidenler ajan oluyor'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xreleave -- 23 Eylül 2017; 2:17:41 >

• Bu nasıl sığ bir bakış açısıdır.. İnsana insan değeri verilen ülkelere gidip okuyan gençlere dahi çamur atmak hele ki kendi aileside yurtdışında okumuşken.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.