Şimdi Ara

Erdoğan'Batıya eğitim için gidenler ajan oluyor' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
3.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bugrahan45

sümeyye erdoğan: ındiana universitesi & londra ekonomi okulu

esra erdoğan : indiana univertsitesi & california universitesi

necmettin bilal erdoğan : harvard kennedy school & ındiana university bloomington

ahmet burak erdoğan : londra ekonomi

ayrıca kabineden 6 bakan ajanmış.

numan kurtulmus - temple üniversitesi school of business & management
    mehmet şimşek - university of exeter
    berat albayrak - new york pace üniversitesi
    fatma betül sayan kaya - new york üniversitesi
    mevlüt çavuşoğlu -london school of economics
    faruk özlü - harvard üniversitesi

kaynak da onlardan olsun,http://www.sabah.com.tr/galeri/turkiye/65-hukumetin-kabine-uyeleri/15

Bakanları geçtim, Başbakan dahi ajan oluyor bu açıklamaya göre. Ajanlar tarafından yönetiliyoruz.

Gerçi Sn. Yıldırım İngilizce'yi geçtim, daha Türkçe'den bile bihaber. Nasıl okuduğu konusunda emin değilim

• hlksnrr kullanıcısına yanıt
    maalesef haklısın bu kadar açıklamanın üst üste gelmesi tesadüf olamaz.
  • Abdullah Gül, Hulusi akar ve kendisi de ajan demekki imgoltere de ne halt ettiler acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The SATANİST kullanıcısına yanıt
    Gerekli cevap verilmiş ama yine de ekleme yapacağım. Dışarı kaçanların çoğu AKP'nin 'demokrasi' anlayışından dolayı kaçıyor, ülkeyi demokrasi adı altında tek adamlık rejimine çevirdiği için kaçıyorlar. Malesef bunları anlayamayan %50 var bu ülkede. Beyin göçü olduğu sürece de ekonominin iyiye gideceğini sanmasın kimse.

Bir de yandaş değil diye imkan verilmeyen insanlar var. Elbette dışarı kaçar bu insanlar.Dönüp kendisine bir baksın önce karşıdaki insana ajan diye iftira atacağına.

• MEB, YÖK, Tübitak desteğiyle yurtdışında lisansüstü eğitimi almak yasaklanmalı. POst doktora mutlaka yasaklanmalı. Avrupa konseyinden çıkılıp Erasmus v.b. tüm değişim programları acilen iptal edilmeli. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi bize yeter.
  • Bu adam ne dediğini biliyor mu sizce.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • egemena E kullanıcısına yanıt
    yıldırım beyazıt üniversitenin ne özelliği var anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yedi Sekiz Hasan Paşa

Yerli ve Milli Üniversite. Tartışma programlarına katılan hocalarını iyi takip et. Ne cevherler var göreceksin
  • egemena E kullanıcısına yanıt
    adını bile ilk defa duydum ondan sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemena

quote:

Orijinalden alıntı: Yedi Sekiz Hasan Paşa

Yerli ve Milli Üniversite. Tartışma programlarına katılan hocalarını iyi takip et. Ne cevherler var göreceksin

Bir Üsküdar Üniversitesi değil.
  • Afedersin hocası pkk'lı, fetocu, moskovcu veya arapsever olan üniversiteler çok mu yerliymiş? Türkiye'nin adı hariç hiçbir şeyi artık Türk değil. AKP kaldığı sürece bu ülke Türklükten uzaklaşmaya devam edecek.

• Maksadını aşan bir beyanat olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pena kutusu

Afedersin hocası pkk'lı, fetocu, moskovcu veya arapsever olan üniversiteler çok mu yerliymiş? Türkiye'nin adı hariç hiçbir şeyi artık Türk değil. AKP kaldığı sürece bu ülke Türklükten uzaklaşmaya devam edecek.

Türklük de tartışmalı. Şimdi birileri gelecek millet yoktur ümmet vardır diyecek. Çok kişi farkında değil ama ülkeyi din, mezhep, etnik köken temelinde fena halde böldüler. Cumhuriyetin kuruluşundaki temel değerlere dönemezsek Suriye'den beter oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkanİpek

Laf çarptırmayın.

Kendi milletine tepeden bakan, kendi değerlerinden tiksinen bu sözde aydınların bize verdikleri zararı emin olun düşman dahi vermemiştir. Çünkü bunlar ülkesinin menfaatleri için çalışmak yerine yabancı şirketlerin, devletlerin, kurum ve kuruluşların çıkarlarına hizmet etmişlerdir. Geçmişte Türkiye'nin sanayi hamlelerini daha emekleme aşamasındayken sabote edenlerin bunlar olduğunu görüyoruz. Bu kesimlerin ülkemizin her açıdan dışa bağımlı olması için özel çaba harcadıklarına da şahit oluyoruz. Bunların ihanet edemeyecekleri hiçbir değer, hiçbir ilke yoktur"

Rte zamanında devletin yaptığı bir tane ağır sanayii, fabrika örneği verebilirmisin ama ben cumhuriyet zamanında yapılan ( cumhuriyetten kasıt akepe öncesidir) ama akepe döneminde yabancılara!!! Dikkat et yabancılara satılan birsürü örnek verebilirim. Şimdi kim yabancıların çıkarına çalışmış blr daha düşün istersen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok da şeyetmeyin :) Türban yasağı nedeniyle ülkemizde okuyamadık diyecekler.
  • ozaman kendi çocuklarıda ajan :)
  • Ciddi ciddi akli sağlığını kaybettiğini düşünüyorum.

Bütün çocukları batıda eğitim görmüş, oğlu hala İtalyalarda yüksek lisans yapıyor, kendisine en yakın bakanların bazıları aynı şekilde, Gül aynı şekilde ...
  • Kendi çocukları da ajan o zaman

• Bakalım daha neler göreceğiz. Kuzey Kore olma yolunda hızla ilerliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.