Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Erdogan Basina Kapali Konusma Uzun Versiyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
216
Cevap
13
Favori
0
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Erdogan Basina Kapali Konusma Uzun Versiyonu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      942 Mesaj
      17 Haziran 2018 20:18:29
      quote:

Orijinalden alıntı: ozoz15

tayyibi devireceğiz diye ozaman siz hdpkkyla devam diyorsunuz anladım

Alıntıları Göster
      rte yi devirmek deil.o sahte islamcı kandırılan zihniyete son vermek diyelim. hüdaparla ortak olan akape deilmi? bağımsız kürdistan islamcıları terörist deil ama chp terörist demi.sizi gidiler sizi :)

Asaletin Bize Yeter
    • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 9 dakika kadarı kaldı.
      17 Haziran 2018 20:48:04
      quote:

Orijinalden alıntı: savkar

rte yi devirmek deil.o sahte islamcı kandırılan zihniyete son vermek diyelim. hüdaparla ortak olan akape deilmi? bağımsız kürdistan islamcıları terörist deil ama chp terörist demi.sizi gidiler sizi :)

Alıntıları Göster
      akp ile hüdaparın ittifak olduğun eminmisin

http://www.diken.com.tr/huda-par-akp-ile-anlasamamis-cumhur-ittifaki-ile-rakibiz/

VATAN SANA CANIM FEDA...

• Yüzbaşı
      942 Mesaj
      17 Haziran 2018 20:58:51
      quote:

akp ile hüdaparın ittifak olduğun eminmisin

http://www.diken.com.tr/huda-par-akp-ile-anlasamamis-cumhur-ittifaki-ile-rakibiz/

Alıntıları Göster
      söylemde öyle :) 2.turda görürsün.mv sayısı konusunda anlaşamamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savkar -- 17 Haziran 2018; 20:59:15 >
      |
      |

Asaletin Bize Yeter

• Yüzbaşı
      355 Mesaj
      18 Haziran 2018 05:11:54
      Bak hala siyaset konuşması yazıyorsun ve tek taraflı yorum yazmıssın yine. Sen egonu tatmin ettigini san ve agla zırla. Sizin içiniz fesat ve adil degilsiniz. Sidik yarışına gireceksek bende 5 dklık zevk için milyarlık para harcayanları ve içki içip alem yapan adamların 2 saatte harcadıgı parayı yazarım senin gibi egomu tatmin ederim. Adil olmak nedir zerre bilginiz yok chp bu yüzden asla kazanamaz. Akp en azından ülkede koruyucu bir güç azdınız kudurdunuz içinizden fesatlık kin akıyor ama ülkede kimse kimseyi öldürmüyor bogazlamıyor ennazından bir denge var. Yani senin gibi fesatlarında denge içinde yaşamasını düşündgüüm için ben akp destekliyorum sadece kendimi düşündügümden degil. Suan ülke halkı çok büyük sınavda çok büyük sınanma yaşıyoruz bunun sonu hayır mı şer mi kestirmek zor ama çok insan bu gidişle helak olacak. Bilmediginiz çok şey var siz hala 1000 tlye eşarp alanları yazıp durun böyle boş meselelere kafayı yorun zamanı gelince iş işten geçecek pişman olmaya vaktiniz kalmayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harunefetr -- 18 Haziran 2018; 5:15:5 >

• Binbaşı
      1357 Mesaj
      18 Haziran 2018 09:14:54
      Bak git işine yahu.Blok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvanha -- 18 Haziran 2018; 9:15:43 >
      |
      |

imza mimza yok şikayet var kardesiimm.BÖZE KÖSKANEYÖRLERRR
    • Yüzbaşı
      333 Mesaj
      18 Haziran 2018 12:51:21
      quote:

https://odatv.com/chp-acilimlara-doymuyor-27051837.html

https://www.ulusal.com.tr/gundem/chp-secim-bildirgesini-acikladi-yerel-yonetimler-ozerklik-sartini-uygulamaya-koyacagiz-h202585.html

https://www.youtube.com/watch?v=YZCD83rzv1Y

https://www.toplumsal.com.tr/politika/muharrem-ince-den-anadilde-egitim-sorusuna-yanit-h23183.html

anlamak istemiyorum diyebilirsin saygı duyarım.

bugün orduda kumpasa uğrayan paşaların aynısına hükümette darbe günü uğradı.

şu an orduda o kumpasa uğrayıpta görevlerine daha üst rütbede devam ettiren komutanlarımız var onlar bile hükümete inandı.

pkk ile barış sürecine gidildi benim için çok yanlıştı ve sonunda bu yanlıştan sonra da olsa dönüldü mü dönüldü.

17/25 aralıktan sonra bunların suç örgütü olduğunu söyleyen hükümete karşı fetöyü son zamanlarda sırf muhaliflik olsun diye

kimler sahip çıktı tomaların üstünde zaman gazetelerine destek mitinglerini kimler düzenlemişti.

hatta hükümeti zor duruma düşürmek için mit belgelerini yabancılara ulaştıran gazeteci chp milletvekili şu an içerde.

yani demek istediğim anlamak isteyen anlar

Alıntıları Göster
      Arkadaşım bir 17/25 tutturmuşsunuz o tarihi kafanıza göre milad alıyorsunuz.. neye göre milad?

Fetö nün ülkemiz için tehlikeli olduğu 2004 Yılında yapılan MGK da karara alındı ve bu kararın altında o dönemin Başbakanı RTE nin de imzası var? 2004.. diyorum (bu kararın fotoğrafı internette heryerde.. google yap bulursun.

O tarihten sonra yani Vatanımız için tehlikelidir önlem alınmalıdır kararı alındıktan sonra AKP milletvekilleri kaç kere ABD ye gitti.. Türkçe olimpiyatları yapıldı buradan salya sümük hoca efendi diye ağladılar, Tayyip tam 19 ÜNİVERSİTE AÇTIRDI BUNLARA.. BAK 15 temmuz dan sonraki ilk gün nereden biliyorsa 19 üniversiteyi anında kapattırdı.. Ne istediniz de alamadınız yazıklar olsun diyen senmisin benmiyim? Kim? işte kimse baş hain odur.

17/25 devlete yapılmış bir hareket değildir.. ortaklar arasındaki Mehdilik savaşıdır, vatanı bölüşürken çıkan arbededir.. RTE nin Bilal ile konuşmasını da FETÖ mü yaptırdı? sabaha kadar evden milyar dolar para kaçırdılar.. hiç mi mideniz bulanmıyor..

FETÖ=AKP

Bunu dünya biliyor bir bilmeyen siz kaldınız:)

• Yüzbaşı
      328 Mesaj
      18 Haziran 2018 13:51:47
      Utanmazların işine gelince milat 17/25, işlerine gelmeyince 70 yıl önceki devlet yönetimi[&gt;:]
      |
      |

• Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 9 dakika kadarı kaldı.
      18 Haziran 2018 14:34:17
      quote:

Orijinalden alıntı: Pexo

Arkadaşım bir 17/25 tutturmuşsunuz o tarihi kafanıza göre milad alıyorsunuz.. neye göre milad?

Fetö nün ülkemiz için tehlikeli olduğu 2004 Yılında yapılan MGK da karara alındı ve bu kararın altında o dönemin Başbakanı RTE nin de imzası var? 2004.. diyorum (bu kararın fotoğrafı internette heryerde.. google yap bulursun.

O tarihten sonra yani Vatanımız için tehlikelidir önlem alınmalıdır kararı alındıktan sonra AKP milletvekilleri kaç kere ABD ye gitti.. Türkçe olimpiyatları yapıldı buradan salya sümük hoca efendi diye ağladılar, Tayyip tam 19 ÜNİVERSİTE AÇTIRDI BUNLARA.. BAK 15 temmuz dan sonraki ilk gün nereden biliyorsa 19 üniversiteyi anında kapattırdı.. Ne istediniz de alamadınız yazıklar olsun diyen senmisin benmiyim? Kim? işte kimse baş hain odur.

17/25 devlete yapılmış bir hareket değildir.. ortaklar arasındaki Mehdilik savaşıdır, vatanı bölüşürken çıkan arbededir.. RTE nin Bilal ile konuşmasını da FETÖ mü yaptırdı? sabaha kadar evden milyar dolar para kaçırdılar.. hiç mi mideniz bulanmıyor..

FETÖ=AKP

Bunu dünya biliyor bir bilmeyen siz kaldınız:)

Alıntıları Göster
      tamam o tarihten öncesi var doğru akp fetöye en büyük desteği verdi bunu da herkes biliyor.

yanlış yaptık da diyorlar zaten kendileri doğru mu .

yanlış yanlış dendiği halde chp akpye muhaliflik için solcu bir parti olduğu halde cemaatci oldu mu olmadımı

şimdi olduğu gibi sırf muhaliflik için atatürkçü olduğu halde hdpkklı oldu mu olmadı mı chp

madem konuşuyoruz hepimiz az çok herşeyi farkındayız lütfen sadece akp üstünden yazmayın.

bugün bariz bir şekilde akp hdpkkyla içerde dışarda abdye rağmen mücadele ediyormu kandil de dahil.

bugün emperyalist devletlerin hepsinin basınında akp gitsin diye nerdeyse dua ediliyor diktatör yakıştırmaları yapılıyor.

acaba inceyi ve chpyle birlikte ülkemizi çok düşündükleri için mi bu şekilde davranıyorlar.

en kominist çin bile istikrarın devam etmesi gerektiğini söylüyor ülkemiz için acaba neden.

baş düşman abd olduğunu onlarda biliyor ondan mı acaba.

ben biliyorum diyorum sense bilmediğimden bahsediyorsun. diyelim ki seninle öğrendim

peki sen atatürkçü bir partinin sırf muhaliflik için hdpkklılara kucak açtığını görüyormusun yada biliyormusun.

VATAN SANA CANIM FEDA...

• Yüzbaşı
      333 Mesaj
      18 Haziran 2018 14:57:30
      quote:

tamam o tarihten öncesi var doğru akp fetöye en büyük desteği verdi bunu da herkes biliyor.

yanlış yaptık da diyorlar zaten kendileri doğru mu .

yanlış yanlış dendiği halde chp akpye muhaliflik için solcu bir parti olduğu halde cemaatci oldu mu olmadımı

şimdi olduğu gibi sırf muhaliflik için atatürkçü olduğu halde hdpkklı oldu mu olmadı mı chp

madem konuşuyoruz hepimiz az çok herşeyi farkındayız lütfen sadece akp üstünden yazmayın.

bugün bariz bir şekilde akp hdpkkyla içerde dışarda abdye rağmen mücadele ediyormu kandil de dahil.

bugün emperyalist devletlerin hepsinin basınında akp gitsin diye nerdeyse dua ediliyor diktatör yakıştırmaları yapılıyor.

acaba inceyi ve chpyle birlikte ülkemizi çok düşündükleri için mi bu şekilde davranıyorlar.

en kominist çin bile istikrarın devam etmesi gerektiğini söylüyor ülkemiz için acaba neden.

baş düşman abd olduğunu onlarda biliyor ondan mı acaba.

ben biliyorum diyorum sense bilmediğimden bahsediyorsun. diyelim ki seninle öğrendim

peki sen atatürkçü bir partinin sırf muhaliflik için hdpkklılara kucak açtığını görüyormusun yada biliyormusun.

Alıntıları Göster
      Arkadaşım diyorsun ki "kabul ediyoruz ya oldu işte!"

Olan ne farkındamısın sen? Ülke gitti.. en az 50 yıl gerideyiz eğitimde, hukukta ekonomi de
      250 vatandaşımız can verdi darbe girişiminde.. yazık değil mi bu insanlara...

ne oldu işte tamam kabul ediyoruz diyorsun hoop bütün bu ihanetler affediliyor ve sana soru sorma hakkımı geliyor sanıyorsun? ordu darmadağın edildi, hukuk yerle bir edildi, darbeler yapıldı, eğitimi ele geçirdiler, hepsini AKP nin bilgisi dahilinde yaptılar.. bunu biliyorsun kabul ediyorsun ama bu ihaneti yapanları üstelik tam yetkiyle devleti yönetsin diye hala nasıl seçebiliyorsun? Bu soruyu kendine bir sor sen..

Bana ne CHP den Bana ne İYİ partiden.. kim ne yaptıysa yargılanmalı.. siyasi partileri futbol takımı tutar gibi tutanlardan değilim.. ĞÜlkem için en dorğsrusunu yapacağına inandığım adaya oy veririm..

neymiş INCE yi ABD desteklemiş yok AKŞENER fetöcüymüş.. bunlar yalan iftira.. ellerinde tüm devlet imkanları var koysana ortaya delil yapsana gereğini...ama karı gibi dedikodu yayıyorlar.. oysa onların ihanetlerini herkes biliyor.. sonuçlarını da..

CHP PKK falan bunları geçin çocuklar güler buna.. APO iti ile başbaşa görüşmeleri CHP-İYİ-MHP-SAADET VS VS kimse yapmadı.. AKP yaptı..Bak Demirtaş sevmem üstelik, ama CB adayı olmak için başvurdu.. AKP nin hakimleri YSK sı bir engel bulamadılar ama tutuklu:) şaka değil mi.. suçlu olsa CB adayı olamaz.. bu tezatı görmüyormusun..
      2. si HDP=PKK değildir.. HDP 6 milyon kürt kökenli, TC vatandaşını temsilen kurulmuş yasal olarak mecliste çalışan bir siyasi partidir..içinde varsa teröre destek veren yargılansın.. ama AKP den de yargılansın.. AKP PKK ya HDP den fazla destek verdi... YPG lideri, Salih Müslim'i Ankarada makamında ağırlayan ben değilim.. YPG teröristlerini Kobani 'den davul zurna ile Suriye ye sokan da ben değilim.. bak şimdi fıratın doğusu tamamen bu teröristlerle dolu.. kim yerleştirdi bunları?? CHP mi?

Habur da kırmızı halılarla sen mi karşıladın PKK itlerini? çukurlar kazılıp silahlar gömülürken devletin valisine komutanına görmezden gelin diyen Kılıçdaroğlu mu? Demirtaş mı?

Vatana ihanet ettiler..

önce hesabını sorarsınız ondan sonra burada CHP İYİ HDP MHP eleştirirsin

Hem tüm yaptıklarını kabul edeceksin hemde gidip oy vereceksin..

o kadar da değil...
      |
      |

• Yüzbaşı
      328 Mesaj
      18 Haziran 2018 15:41:47
      quote:

düzgün ve edepli konuş adam sayayım. o belirttiğin sıfat bence seni ifade eder.

önceki yazdıklarım da da işine gelen yerler hariç okuduğun belli oluyor.

akp yanlış yaptı diye hdpkklılarla bir olup ülkeyimi kurtacaksınız hadi ordan

Alıntıları Göster
      Sen geç o adam madam muhabbetleri , küfür var mı? Yok ama illa ki gucendiysen kusura bakma, düzeltiyorum 17/25 diyenlerin ikiyüzlülüğü var. Hala da itirazın varsa sen söyle ne diyeyim o vakit?

Bak HDP filan demiyorum PKK ile Oslo'da,kandilde ve daha beteri İmralı'da teror başı ile gorusen ve gorusturen kimdi? Haburda gelen teröristlere ayağına mahkemeleri yollayan?CehapeT? İYİ? Saadet?

Dürüst olun dürüst, resmi olarak seçimlerden çıkan bir HDP gerçeği var, beğensek tek begenmesekte?

Seçimler bitince HDP yine gelecek, bu seçim hadi provakasonlar vs. İle gelmese bile sonrakinde gelecek, niye biliyor musun?

Batıdaki illerimizde aileler 2 inci çocuğu yapmaya korkarken, ekseriyeti bu BDP li ailelerin 4-5 Allah c.c. ne verdiyse!

Üst sayfayı okuyunca zaten pexo yazacaklarmin çoğunu yazmış sağolsun. En acısı tarafı ne biliyor musun seçim sonrası Suriye ve İran için ypg ve PKK gözünüzün içine baka baka orada kalacaklar ve buna sebep olanlar aynen 17/25 muhabbeti gibi hiçbir sorumluluk tasimayacaklar. Yaz bu dediklerimi not et, 3-5 seneye görürüz nasipse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      333 Mesaj
      18 Haziran 2018 16:29:45
      quote:

bu fetöden solcusuda sağcısıda zarar gördü arkadaşım hemde en çok zarar görenleri kimler biliyormusun

akp ile cemaat arasında kalanlar. o insanları akp yi yıkmak için şehit ettiler ve o insanlar hükümet düşmesin diye şehit oldu.

chp nin şu anda hdpkk ile kolkola olduğuna birşey diyemiyorsanız sizin objektifliğinize kusura bakmayın ben inanmam.

meral hanım için birşey demiyorum onların bu ülkeye zarar verecek kişiler olmadığına inanıyorum onlardan fayda geleceğinede.

ancak şu anda tüm seçim beyannemeleri tüzükleri parti yönetim kurulu dahil hdpkkya daha yakın bir chp var.

bunu görmüyorsanız sizin ben asıl takım tutar gibi parti tuttuğunuzu düşüneceğim.

bende ülkemiz için en hayırlı kim olacaksa kim daha fazla getirecekse onun gelmesini isterim.

ama birde göz var nizam var arkadaş dediğim gibi iyi partiye gram laf etmiyorum

ama tayyip gitsin diyede bayrağıma vatanıma türklüğüme dinime tüm kutsalıma düşman olan bir hdpkknın dan medet bekleyen bir

atatürkçü görünümlü partiye destek vermem devleti kurtaracaklar diyerek oy isteyenlere de gram inanmam arkadaş

Alıntıları Göster
      Bak arkadaşım yazımda yazdım bana ne CHP den İYİ Partiden.. seçme hakkımız yok mu?
      Ben AKŞENER'e vereceğim oyumu mesela..Bu ülke için faydalı işler yapacağına inanıyorum.. ama 2. Turda İNCE mi ERDOĞAN mı deseler kimse kusura bakmasın gözümü kapatıp İNCE ye oy veririm.. adamın söylemleri vizyonu RTE ye on basar.. Bunun yanında RTE benim gözümde artık bir alternatif değil.. önce 16 yılı bir incelemek lazım..

kafamız çalışıyor? Koyarız bugüne kadar duyduklarımızı gördüklerimizi ülkeye yapılan icraatları ülkenin geldiği durumu masaya... tartarız sonra gider oyumuzu veririz. benim ısrarla söylediğim şu an için AKP ve ERDOĞAN ın bu seçenekler arasında olması bile ülkem için utanç verici bir durum..

insanların hala Erdoğan'a oy vermeyi düşünmesini anlayamıyorum.. resmen kendisine oy veren seçmene ahmak geri zekalı diyen bakanı var.. hala el üstünde nasıl tutar bir insan bu zihniyeti..

AKP gitse ne olacak ülke yönetilemeyecek mi? din mi elden gidecek? bayram namazına gitmezmiydi bu toplum 2002 den evvel? Cuma ya? oruç tutulmazmıydı? bu kadar balık hafızalı olunur mu?

adam 1150 odalı millete aylık maliyeti 21 milyon TL (her dakika bir asgari ücret maaşı harcanıyor saray'a her dakika. ben bunu yazarken 10 maaş daha gitti:))olan sarayda kilosu 4500TL olan özel çay içiyor.. parasını sen ben ödüyoruz.. Hurma ağacı getirtti verim alamayınca Fransa dan yer altına özel ısıtma sistemi getirtti senin benim paramla..organik hurma yetiştiriyor beyefendi ailesi için..

bu ülkede bir ana çocuklarına bakamadığı, evi ısıtacak bile parası olmadığı için çocuklarını salonda saç kurutma makinesi ile ısınmaya bırakıp arka odada utancından kendini astı kardeşim.. adam hurmasını ısıtmak için Fransadan yer altı ısıtma sistemi getirtiyor..vicdanımız sızlamıyorsa biz nasıl millet oluruz.. senden benden diye ayrıştırılırmı ölenimiz bile?

16 yılda Erdoğan'ın kullandığı kaynak tam 2,5 trilyon dolar.. vergiler, alınan borç, özelleştirmeler

ne yaptı bu parayla?? köprü/tünel değil çünkü onların parasını 20 sene maalesef biz ödeyeceğiz o kaçtı yani.. sadece duble yol.. hepi topu 20 milyar dolar.. nerede bunca para..

TİKA denen kurum devlet denetiminden uzak her yıl 8 milyar dolar para harcıyor.. Mali de Somali de Kolombia da o ülkenin insanları için inşaatlar yapıyor.. 8 milyar dolar her yıl.... bizim paramız.. sayıştay incelemesinden muaf.. 8 milyar dolara ne inşaat yapmışlar bakalım desen denetimden muaf...devlet çiftliğe döndü.. yenen paralar 3-5 değil.. bütçeyi komple yiyorlar..

AKP ve ERDOĞAN ın bu seçimde mümkünse 35 i geçmemesi lazım ki onlarda nerede hata yaptık diye kendilerini sorgulasınlar.. neden bu işi ölüm kalım meselesine çeviriyorlar? iktidarı bıraktıklarında ne ortaya çıkacak diye korkuyorlar.. Yunanistana verdikleri adalar? İngiltere kraliçesine neden gitti tam kaybedeceği aşikar seçim öncesi.. herkes mitingte, RTE Kraliçenin elini öpüyor.. Neden? Kıbrıs???

Kısacası takım tutar gibi parti, lider tutulmaz.. hem bunları bileceksin hem de AKP yi alternatif olarak hala konuşacaksın.. yazık ülkeme..

Mesela sen çık meydana de ki fetö ye ne istedilerse verdim.. 1 saate kalmaz kapında polis biter
      adam TV lerde bangır bangır bağırdı bunu .. varmı bir icraat? daha ne demesi lazım?

Fanatizmi bırakıp ülkemiz için doğruyu seçmemiz lazım.. önümüzde 16 yıllık icraat var.. bunu değerlendiremezsek çoook daha karanlık günler bekliyor bizi.. söylemedi demeyin..

• Yüzbaşı
      328 Mesaj
      19 Haziran 2018 15:03:51
      pexo, vicdanı olan ADAMSIN, çünkü vicdanı olmayanlar ama yol yapıyor, körü yapıyor, çalışıyor diyorlar.
      |
      |

• Yüzbaşı
      333 Mesaj
      20 Haziran 2018 13:35:04
      Takım tutar gibi parti tutulmaz yazdım ve bunu hepimiz söylüyoruz..
      bu iş şuna benziyor.. Beşiktaşlıyım.. küme de düşse Beşiktaşlıyım.. 100 sene şampiyon olmasada Beşiktaşlıyım..
      bu değişmez.. ama mesela zamanında takımı kötü yöneten Yıldırım Demirören'li değilim.. Beşiktaşlıyım.. Demirören sonsuza kadar Beşiktaşta kalsın diye kıçımı yırtmam önceliğim Beşiktaştır.. daha iyi yönetecek birini bulduğumda kulübüm için onun seçerim.. İlk seçiminde Yıldırım Demirören'e oy verenlerden de biriyim bu arada.. neden? projelerine inandım.. ama yapamadı.. Beşiktaşı borç batağına sürükledi.. sahte belgeler hazırladı UEFA dan ceza yedik.. bunları gören biri olarak nasıl desteklerim ki onu bir daha?? neyseki gerek kalmadı TFF ye gitti de kurtulduk:)

Ülkemiz de değişmez.. fakirleşsekte, AB ye girse de girmesede, ölene kadar TC Vatandaşıyım.. ülkemi savunmak için ölümü göze alırım.... ülkemi kimin iyi yöneteğine inanırsam gider onu seçerim.. İnsanlar gelip geçici Ülkem vatanım esastır benim için.. zamanında Erdoğan'a oy vermiş olabilirsin.. ama bu sonsuza kadar oy vereceksin demek değil ki? seçimler neden tekrarlanıyor.. icraatlarına bak.. sana vaad edileni yapmadılarsa değiştir kararını diye.. bu ayıp değilki kullanmamız gereken HAKKIMIZ.

AKP li arkadaşlar Vatan değil Tayyip diyorlar..
      o zaman da sorgulamadan icraatlarına bakmadan onu seçiyorlar..
      Aynı şeyi tuttukları kulüp için bile yapmazlar eminim ama Vatanları için yapabiliyorlar

İşte bu sebeple de Berat efendi utanmadan rahat rahat çıkıp diyor ki..
      "bizim seçmene uzaya 4 şerit yol yapacağız desek inanırlar"
      |
      |

Reklamlar
SEO
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
7,062
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.