Şimdi Ara

Erdoğan 45 günde 39 miting yapmayı planlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AKP kurmaylarıyla yaptığı toplantıya ilişkin bilgiler kamuoyuna sızdı. Buna göre, Erdoğan’ın İstanbul seçimlerini “genel seçim” havasında yöneteceği ve 39 ilçenin tamamında miting yapacağı aktarıldı.

Hürriyet‘ten Erdinç Çelikkan ve Gizem Karakış‘ın haberine göre, YSK’nın İstanbul seçimlerini iptal ederek 23 Haziran’da yenileme kararının ardından Erdoğan başkanlığında İstanbul’da düzenlenen toplantıda, 31 Mart’taki seçimlerde görev alan ekipten farklı bir ekip kurulması ve yeni kampanya hazırlanması kararı alındı.

https://www.birgun.net/haber-detay/erdogan-secime-hazirlaniyor-39-ilcede-miting-yapacak.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer doğru ise bir kez daha yazıklar olsun diyorum. En başta tayyipe ve ona oy veren annem de dahil herkese akıl fikir diliyorum.

Ülkenin onca derdi sorunu varken böyle bir şey yaparsa da Allah ıslah etsin. Beklerim çünkü bu hareketi ondan...

• Bu iyi bir şey yalnız. AKP, Erdoğan'a rağmen kaybedecek ve o "seçim kaybetmeyen parti" imajı yerle bir olacak.
    Esnaf bile toplu şekilde İmamoğlu diyor artık. AKP 31 Mart'tan itibaren erimeye başladığını herkese gösterdi.

Bırakın ellerinden geleni ardlarına koymasınlar, ne kadar fazla güç kullanırlarsa o kadar fazla ve hızlı kaybedecekler.
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    şu an ülkenin en büyük derdi istanbulumuzun bekâsı.
  • Cumhurbaşkanı,Belediye başkan adayına karşı....

Dünyada ilk ve tek elhamdülillah.
  • Seçime Binali Yıldırım'ın girdiğini sanıyordum.

• Ekonomideki gelişmelere de değinen Erdoğan, “Dövizi tırmandırmaya çalışıyorlar. Bakın bugün Yenikapı’dan onlara sesleniyorum. Ey finans sektörünün içinde olanlar, kalkıp da piyasadan dövizleri toplayıp, döviz yükselecek şöyle olacak böyle olacak bu tür provokatif eylemlerin içerisine giriyorsanız, bunun bedelini çok ağır ödeyeceksiniz.bu lafı alkışlıyor millet hocam boşversene doların niye arttığını hükümetin ne işe yaradığını bilmiyor hiç ümidim yok bu kesimden peygamber olmuş gözlerinde chp kazanırsa ki zor ilk bunlar iner sokağa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requaizen -- 11 Mayıs 2019; 19:14:17 >
  • Nasil bir ulkede bir Cumhurbaskani kalkip Buyuksehir Belediye Baskanligi icin miting yapar? Bir de buna oy veren insanimtraklar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C0609E675

Nasil bir ulkede bir Cumhurbaskani kalkip Buyuksehir Belediye Baskanligi icin miting yapar? Bir de buna oy veren insanimtraklar var.
    Öyle deme yakında muhtar adayları için bile miting yapar.
  • kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
    Isi apartman yoneticilerine kadar indirir bu adam
  • La heryeri aldın daha ne bekasi, sen bakma bahceliye, seni kandırıyor.

• yahu bu parti seçimi mi aday seçimi mi binali imamoğlu değil resmen dediğimiz gibi erdoğan ve alt kademe piyonları var bu haberde resmen bunu net şekilde doğruluyor işin esası doğru olan binali vs imamoğlu olmalıydı miting anlamında ama buradanda görüleceği üzere akp belediye başkanlarının hepsi piyon net biçimde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.