Şimdi Ara

Erdoğan:15 yıl önce evde fırın yoktu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
1
Favori
2.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
258 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu trolleri alıntılamayıp yazmadığına göre kimse doğru yoldayız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl 2018 evde dolap var. Vay arkadaş ne biçim gelişmiş muhteşem fütürüstik bir ülkede yaşıyoruz. Başka ülkede yaşayamam vallaha, büyüksün reis 5 vakit namazımız emrine amade.
  • İnsan bu kadar yalan konuşur mu yuh be. Kendi cahil tabanına oynuyor artık sadece.
  • Uzman bir nöroloji ekibin bu duruma el atması gerek
    Bu adam yakında ben son peygamberim diyip yeni bir kitap yazı artık buna inanın derse şaşırmam valla
    neyse inşallah ülkemiz bu felaketten kurtulacak
  • 1200 yıl önce atalarım yerleşik hayata geçtiğinde evlerinde taş fırın kullanıyordu.

Bizim evde o efsane leydi bulaşık makinesi, normal fırın ve şişman fırın vardı. Leydi bulaşık makinesi nasıl efsane oldu? Çünkü neredeyse her eve girmişti. Bu arada 55 ekran sony televizyonumuz, video oynatıcımız, müzik setimiz ve filmli fotoğraf makinamız vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pena kutusu -- 23 Haziran 2018; 4:20:22 >
  • Yıl 1936 fırın yeni gelmiş ama kullanamıyorduk. Sağolsun 2012 ye kadar bekledik.
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    Yok kardesim , yanlis anlama kimi desteklersen destekle, kardesimsin vatandasiz, dindasiz ancak senin anlayisindaki o kult degere ben sahip olabilecegimj dusunmuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon07

Yok kardesim , yanlis anlama kimi desteklersen destekle, kardesimsin vatandasiz, dindasiz ancak senin anlayisindaki o kult degere ben sahip olabilecegimj dusunmuyorum
    Eyvallah ama ben bugüne kadar gözümün gördüğü deneyimlediğim hissettiğim fark ettiğim şeylerin bir kısmını buraya dile getirdim.. Yoksa herkesin görüşü kendinedir ben burada gördüyseniz bir kere bile akp ye oy verin demedim diyemem de herkesin görüşüne düşüncesine saygım var ama hakarete kadar gidiyorsa yapacak bir şey kalmıyor benim içinde..

Eğer ben buraya giremiyorsam yazamıyorsam bu kadar rahat değilsem zaten sizin benden haberiniz olmaz akp 'ye de oy veren olmaz ilk iş ben olarak düşünün o yüzden ülke battı ülke gitti şu oldu bu oldu hani yaz yaz da Şahine de de abart egzos takınca Porsche gibi ses çıkarıyor diye boşuna dememişler.. Alınma sana değil lafım genel..

• Doğru demiş

• 18-25 yaş arası gençler 15 yıl öncesini yorumluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kesinlikle Alzheimer hastasi gibi gorunuyor...
  • Bende vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün gittim birtane de ankastere fırın aldım ne olur ne olmaz
  • Kayış, balata,volkan, silindir gömleği ne varsa değişmesi lazım.. Çok masraf tutar. En iyisi arabayı sıfırlamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 23 Haziran 2018; 11:52:46 >
  • Dün birisi beni zorla siyasete soktu ve bana dedi ki oyunu tayyip erdoğana ver. Ben oyumu a ya b ye c ye kime verirsem veririm kimene? Herkesin aklı var dediğimde benimle alay etmeye başladı. Bana muharrem incenin de din düşmanı olduğunu söyledi. Nedenini sorduğumda din dersini kaldıracakmış dedi ve ekledim. Dedim ki zorunlu din dersi kalkacak isteyen alacak istemeyen almayacak. Sözümün üstüne o kişi muharrem inceye kıvırdı dedi. VAllaha benim vereceğim oya kimse karışamaz fakat başkasına iftira atılıyorsa kim olursa olsun müdahale ederim. Muharrem ince'nin konuşmasını dinlemiş güya Muharrem ince kıvırmış ve bu kişi kalktı bana kıraathaneyi savundu ya kıraathaneyi savundu güya iş beğenmiyormuşuz iş çokmuş ama iş beğenmiyormuşuz. Hasbünallahü ve nimel vekil.. Yahu adam okuyor üniversitede kendi bölümünü okuyor atanamıyor bu kişi mi iş beğenmiyor? Yine saçma sapan konuşmalar içerisindeler. TAPIYORLAR TAPIYORLAR LAF ETTİRMİYORLAR.

• 15 yıl önce 2018 mi vardu?

• Genel tüm bu konuşmayı yüreği yetip dinleyemeyip, hangi sözün ne için edildiğini dahi sorgulamadan, sadece kendi çıkarınız için kullanacağınız bir bölümü cımbızlayıp birde alay etmişsiniz

Bırakın çocuk çocuk konuşmayı,

Siz Türkiye'de her yerini, fabrikası bol, maddi imkanı iyi, bir kaç şehirden ibaret olduğunumu sandınız,

kaldıki bu şehirlerde dahi sözü edilen zamanlarda bu imkanlar kısıtlıyken, bu edilen ev eşyası sözleri bundan bir 16 yıl önce anadalu'nun çoğunluğunun en ihtiyaç duyduğu hayalini kurduğu ancak sahibi olamadığı gereksinimlerdi,
    Peki ya şimdi öylemi, çok şükür şuan en fakirimizin evinde dahi tüplü tv değil led tvler var.
    Tabi şimdi bunada teknoloji ilerliyor zaten bunlar olurdu alınırdı dersiniz zaten diyorsunuz
    O yıllarda Türkiye'de yaşanılan diğer karaborsaları,kuyrukları,çöp dağlarını,para ile alınan ders kitaplarını, pislik içindeki hastaneleri yamalıklı yolları vs vs hiç saymıyorum bile

Tabi 10-15-20 yaşında olanlar bu dönemleri bilmez akıllarıda ermez sonra birde burada gelip,

Onun bunun ideolojik oyunlarına kanıp ahkam keserler..

Hadi makaslamadan cımbızlamadan bu adam ne diyor diye yüreğiniz yetiyorsa bu söyleşiyi başından sonuna kadar izleyin

Ve gerçekten izledikten sonra gelin tekrar konuşalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 23 Haziran 2018; 12:51:54 >

• Kendisinin de söylediği gibi metal yorgunluk sadece ak partililerde yok . Kendisinde de var.

atv de yayınlanan videoları seyrederken melül melül bakıyordu.
  • Kafayı beyaz eşyalara takmış. Yazık.
  • said hamza S kullanıcısına yanıt
    Tam tersi 15 sene önce alım gücü daha yüksekti.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.