Şimdi Ara

Erdi Özüağ onur kırıcı youtube video kapağı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kadını evcil bir hayvan gibi niteleyen. Kırıcı ve ahlak yoksunu bir söylemin youtube de kanalında matah bir espiri gibi paylaşılması şaşırtıcı. İşine odaklı içerik üreten hayran bırakan pek çok figürün hayal kırıklığı yaratması üzücü. Açıkçası kendisine saygısı olan hiç bir insan evdekine ekmek vermek istemedim cümlesini hayatının hiçbir yerinde kullanmaz. Ataerkil, evcil hayvan, cinsel köle mantığının içinden çıkmış bu aptal söylemin artık hayatımızdan çıkması ne güzel olurdu.

Erdi Özüağ onur kırıcı youtube video kapağı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevecen69 -- 1 Ocak 2023; 13:51:54 >

• Neyin duyarını kastığını anlayamadım.
  • Burası erko forumu olduğu için linçlenirsin maalesef. Adam daha okuduğunu anlamıyor.
  • Gerçekten sosyal medyada onlarca şeyler varken bu inceleme başlığına takılmanız çok garip olmuş. Kelime değil bu bir cümledir.

• Evdeki bilgisayar sen misin de onurun kirildi.
  • eletrik ne elektrik olmasın o

• Nem kapma

• Kafalar güzel
  • Booker DeWitt kullanıcısına yanıt

Okuduğunu anlayamamak? Arkadaş daha derdini anlatamamış ki... Yaranmak için şöyle şeylerden kaçının. Mesajın düzenlenmemiş hali tamamen devrik ve tamamlanmamış cümlelerden oluşuyordu.

Şimdi anlayınca ne kadar boş bir duyar kasıldığını tekrar gördüm. Derde bak :D

• Konuyu açan, video kapağında "EVDEKİNE EKMEK VERMEK İSTEMEDİM" yazdığını zannetmiş. Sen kimsin ki evinde yaşayan bir bireye böyle söylemde bulunabiliyorsun demek istemiş. Tamamen yanlış anlamadan, aceleyle açılmış bir konudan ibaret durum.

• Videoda başlık evdeki PC ye baktım birde bu laptopa, evdekinden soğudum anlamıyla yazılmış.

Buradan kadın hayvan falan duyari kasmak nasıl bir işsizlik.
  • Ne alaka la.Bu son zamanlarda peydah olan ya SJW tayfadasın ya da troll yapıyorsun.İkiside gereksiz muhabbet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 1 Ocak 2023; 19:3:51 >
  • sevecen69 kullanıcısına yanıt

Hem başlık açarken yanlış cümleler yazıyorsun. Sonrasında bide hakaret ediyorsun. Yazdığın bu cümleyi neye dayanarak yazdığını açıklayabilirmisin. Eğer sana dokunduysa şikayet edebilirsin foruma gelip yazınca ne oluyor acaba ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.