Şimdi Ara

ERASMUSLA YURTDIŞINA GİDEN VARMI?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, yakında Erasmusla Fransaya gidecem. Forumda Erasmus programıyla yurt dışına gidecek olanlar var mı? Burda bilgi ve tecrübelerimizi paylaşalım.

Mesela Ucuz uçak bileti nerde bulunur?

Vize konusunda yaşanan problemler, paylaşalım burda...

• var gs uni yle unicevsiade bordeoux a gıttım
  • Erasmus ne . Cahil kaldım yav
  • quote:

Orjinalden alıntı: kız ismet

var gs uni yle unicevsiade bordeoux a gıttım

Dostum, uçak biletini nerden aldın? En uygunu hangi havayolu?

Fransaya giderken ne gibi zorluklarla karşılaştın, vizede falan.
  • vize alamdım zaten pederin yesil passport vardi fransızcada var mektebi_i sultaniye mezunuym normal tarifeli ucaga atladim air franceye 2.5 3 saat sonra ordaydım.ama frnasızcan iyi değilse zorlanacaksın hemde cok cunku ıngılıce konusmazlar
  • abim gidiyor eylüle irlandaya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Crimin4L_

Erasmus ne . Cahil kaldım yav

yurtdışındaki üniversitelerin anlaşmalı olduğu üniversitelerle öğrenci değişim programı. genelde 1 dönemlik gidiliyor daha uzatılma imkanı gittiğin üniversitedeki hocalarına bağlı sanırım. onların talebi ile uzatabilme imkanın varmış.

değişik kültürleri tanımak, farklı bir ülke görmek ve ileride cv'ye eklemek için harika bir fırsat
  • uplayayımda arkadaş sorusuna cevap bulsun
    açıkcası bende merak ettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: löpçük

quote:

Orjinalden alıntı: Crimin4L_

Erasmus ne . Cahil kaldım yav

yurtdışındaki üniversitelerin anlaşmalı olduğu üniversitelerle öğrenci değişim programı. genelde 1 dönemlik gidiliyor daha uzatılma imkanı gittiğin üniversitedeki hocalarına bağlı sanırım. onların talebi ile uzatabilme imkanın varmış.

değişik kültürleri tanımak, farklı bir ülke görmek ve ileride cv'ye eklemek için harika bir fırsat

Sağolasın ama işim olmaz
  • ben Comenius ile gittim
  • o ne hocam eramusu biliyouz ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nightmare_2

o ne hocam eramusu biliyouz ama

bi kardeş ülke seçiyosun tabi onların da kabul etmesi gerek.. iki taraf da proje yapıyo ve biz oraya onlarda bizim okula geliyo.. sanırım.
  • inş bende gidicem bu yıl kzandım üniyi sakarya üni ama üni çok etkiliyor biliyorum ama elverdiği yere gidiceö artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: kız ismet

vize alamdım zaten pederin yesil passport vardi fransızcada var mektebi_i sultaniye mezunuym normal tarifeli ucaga atladim air franceye 2.5 3 saat sonra ordaydım.ama frnasızcan iyi değilse zorlanacaksın hemde cok cunku ıngılıce konusmazlar

Dostum, benim de fransızcam var, o konuda sorun yok, zaten yabancı dil bölümünde okuyorum. Sen 1 dönem mi kaldın, 2 mi?
  • 1
  • Benim tanıdığım Erasmus öğrencilerinin hepsi 2 dönem kalıyor(kaldı).
  • kaç ortalamayla gittiniz? bende onu sorayım
  • arkadaşım litvanyaya gitmişti gecen sene
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Blacksmith

kaç ortalamayla gittiniz? bende onu sorayım

Benim ortalamam 2,90

ortalaman en az 2.00 olması gerekiyor. Yabancı dil sınavından da 100 üzerinden en az 50 alman gerekiyor.
  • gideceksen polonyaya git orda hatunlar veriyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.