Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Eragon (2006)

84
Cevap
0
Favori
7.445
Tıklama
Giriş
      4469 Mesaj
      01 Mayıs 2007 20:21:15
      filmi izledim ama yüzüklerin efendisinden aldığım zevkin milyonda birini bir fantastik kurgu sever olarak alamadım. lotr ile kıyaslarsak 10/3 veririm fantastik bir film olarak 10/7 eder.
      |
      |

• Onbaşı
      16 Mesaj
      14 Mayıs 2007 19:36:03
      quote:

Orjinalden alıntı: disast3r

kitabı damı var?ilk defa duyuyorum.adı eragon mu yoksa farklı bi ismi varmı?hemen alıp okumalıyım

var seri hemde eragon eldest empire
      |
      |

• Yüzbaşı
      755 Mesaj
      20 Haziran 2007 15:08:51
      |
      |

WEst: Sevenangl
    • Çavuş
      52 Mesaj
      15 Eylül 2007 13:13:37
      oyununun çok güzel olduğunu duymuştum
      |
      |

ASABİYİM:Komik yaptım gülmeyeni döverim :D
    • Yüzbaşı
      583 Mesaj
      15 Eylül 2007 13:18:17
      ejderhalar filan..ateş krallığı diye bir film vardı ona mı benziyo??
      |
      |

• Yarbay
      2798 Mesaj
      15 Eylül 2007 14:21:39
      1.si niye hortlattınız topic'i anlamış değilim
      2.si bi kaç filmden toplama bi yapıt.

Bir tutam LoTR
      Bir tatlı kaşığı da Dungeon&Dragoons
      |
      |

...mighτy Ducks of Anaheim...
    • Teğmen
      151 Mesaj
      20 Eylül 2007 04:14:00
      kiaplarını okumuş biri olarak şunu söyliyim bir kitap filmi olarak GERÇEKTEN İĞRENÇ kitapla uzaktan yakından alakası yok bu güne kadar yapılmış en kötü kitap uyarlaması o kadar saçma sapan olmuş ki tamam kitabıda yüzüklerin efendisi kadar güzel değil ama baya zevkliydi severek okumuştum ama film
      |
      |

• Çavuş
      53 Mesaj
      20 Eylül 2007 09:03:37
      filmde hiç bi sahne mavi ekranda çekilmemiş yani sondaki sawaş sahnesindeki insanların hepsi gerçek bu da filmde görselliği düşürmüş
      |
      |

• Yüzbaşı
      283 Mesaj
      27 Eylül 2007 02:57:29
      film harika olmuş olayın başı anlatıldıgı için pek şavaş yoktu devamı gelirse bayağı iyi olur gibime geliyor
      1 ilk filmde kızla yakınlaşamadı
      2 kralla karşılasamadı kralında ejderhası var
      3 eski süvari öldü başka birileri hada olmalı saklanmış
      |
      |

intel I5 7600K / MSI B250M PRO-VD / CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Kırmızı DDR4 2400MHz CL14 / 240gb kingston SSD - 1TB WD caviar black - samsung 250gb sata2 - 1500gb WD my book / msi gaming x 1050 ti 4gb / Sharkoon TG5 RGB / 430W coolear master güçkaynagı /Rival 300 - Logitech G410 - Logitech M325 / Philips 220xww8fb 22" lcd /logitech X-540 5.1/
    • Binbaşı
      1201 Mesaj
      27 Eylül 2007 09:19:52
      filmi izledim ve bişeyler yapılmaya çalışılmış gibi görünüyordu.ama yönetmenin biraz kötü oluğunu düşündüm bazı bahneler çok acemice çekilmiş.bazı yerlerdede kendimle çeliştim filmin kalitesi hakkında.film sinemada izlenmez ama vcd si alınıp vakit geçirilebilinir:)
      |
      |

PSN :Arthalionz
    • Yarbay
      6557 Mesaj
      27 Eylül 2007 12:21:58
      çocuk ejderhaya ilk kez biniyo ejderha kendi kendine dönüp duruyo.Sanki çocuk çok usta bir biniciymişte.Bi dur önce bir ısınsın sonra hareketlen.
      2.si filmi sonuna kadar seyret.Tam film bitecekken kral çıksın ekrana tip tip baksın ve film bitsin.Ne yani devamı var anladık da bu kadar aptalca bir devam edicek görüntüsü izlememiştim.
      3,2/5
      |
      |

PSN:ReVenGeR07
      |God of War IV|
    • Yarbay
      2770 Mesaj
      27 Eylül 2007 13:05:58
      İzlemek lazım aslında böyle filmler herzaman ilgimi çekmiştir.
      |
      |

Seninle ağladık senle güldük biz
      sevdamız uğruna canlar verdik biz
      siyahın zindan olsun beyaz aydınlık
      herkese nasip olmaz Beşiktaşlılık
    • Binbaşı
      1987 Mesaj
      27 Eylül 2007 16:49:23
      quote:

Orjinalden alıntı: kujeste

eragon ile ilgili bilimkurgu ve fantezi kulübümüzün forumuna yazdığım eleştiriyi aynen kopyalayım buraya :

foruma pek yazmıyorum bişiler ama insanlık borcumu ödemek için yazmalıyım şimdi.krismısta noel babanın kucağına oturup eragon u oynatan her sinemanın kapısına bir adam dikip insanları gitmemeye ikna etmeyi dilerdim. uzun zamandır filmleri kötülemek için hostel i kullanıyordum ama artık bir filmi kötülemek için oha eragon kadar kötüydü neredeyse diyeceğim.
      illa izlemek isteyenler varsa diye filmle alakalı bişi anlatmayacağım.kitabını okumayan üzülenler için okuyup gidenlerin daha büyük hırs yaptığını duydum. izlemek isteyenler en sevmedikleri arkadaşlarına "abi eragonun vcd sini alsana süper filmmiş " diye haras yapsın ve ondan ödünç alsın.en azından hostelde "gore" sahneleri en azından gerçekçi ve iyiydi, ne bilim dünyalar savaşı da kötüydü ama insanı geren yerleri vardı. doom da kötüydü bence ama en azından o son fps sahne vardı. bunda ben bişi bulamadım. hayatında hiç tarım işi yapmamış gibi gözüken bi çiftçi cocuk var , malkoviç in oynadığı toplamda 3 dakika görünen bir kıral var, prince of percia two thrones hali bir eleman daha var, arwen e benzesin diye koyulmuş ama kulağı insan kulağı olan bir elf var (reviewlerde okudum dwarflar varmış, boyları normal olduğundan anlamadım ben) "hey biri uçmaktan mı söz etti" diyen bir ejderha var .var oğlu var . abi film bitince casting yazarken avril lavigne çalıyor insanın içinde bişi kaldıysa da gidiyor zaten. tam 14-17 yaş arası denyo kitle için "fantasy for dummies" filmi

ehuheu
      nasıl ya
      |
      |

kurallar körleştirir.

• Yarbay
      6213 Mesaj
      13 Aralık 2008 20:19:06
      arkadaşlar eragonu okumuş olan birisi olarak filmin rezalet olduğunu söyleyebilirim.kitap ile film arasında en ufak bi benzerlik yok.filmde saçma sapan şeyler var.senaryoyu kafalarına göre değiştirmişler.saphiranın tasarımı yanlış olmuş.kanatları güvercin kanadı gibi tüylü tüylü değil bi defa.sonra derisi de tüylü değil pullu olması lazım.gözlerinin safir renkte olması lazım.brom öldüğünde eragonun yanında aryanın değil murhtagın lazım.filmin sonunda eragon ve aryanın beraber ellesmeraya gitmeleri lazım fakat bunlar ayrılıyor. olması ra'zac lar filmde öldürülüyor fakat kitapta onlar ölmüyor. bunun gibi bir sürü saçmalıklar var.adam gibi yapsalar şaheser çıkacak ortaya.serinin 3. kitabı da okudum.en iyi fantastik seri bu miras serisidir bana göre
      |
      |

• Yüzbaşı
      869 Mesaj
      14 Aralık 2008 11:35:59
      double kill...
      |
      |

بسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
    • Yüzbaşı
      329 Mesaj
      04 Temmuz 2012 17:24:04
      Açıkçası doğrudan çocuk filmi gibi geldi.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      4 Not
      04 Temmuz 2012 21:52:51
      Ben pek beğenmemiştim.
      |
      |

The Sopranos - Breaking Bad - Person of Interest - Game of Thrones - Sons of Anarchy - Banshee - Homeland - House of Cards - Prison Break - Lost - OZ - Spartacus
      How I Met Your Mother - Supernatural - Fringe - The Big Bang Theory - House MD - Two and a Half Men - Family Guy - Sherlock - Boardwalk Empire - Malcolm in the Middle

bu liste günceli yansıtmamaktadır
    • Emekli Yönetici
      4155 Mesaj
      05 Temmuz 2012 08:19:29
      Devamını niye çekmediler yahu bunun?

Bir buçuk, iki buçuk daha; bir buçuk mu, iki buçuk mu, üç buçuk mu, beş buçuk mu, altı buçuk mu, yoksa sekiz buçuk mu ettiğini keşfedemedim.

Keşşaf Cin Ruhu
    • Yarbay
      5978 Mesaj
      05 Temmuz 2012 09:12:06
      quote:

Orijinalden alıntı: mewluth

Devamını niye çekmediler yahu bunun?

Serinin Kitaplari var ama yapmadilar gitti. Ilk film cok iyiydi ve bitisinde devami gelecegi belliydi ama devamini cekmediler bir turlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Origin ID : Lyfalco - Steam ID : Lyfalco- Uplay ID : Lyfalco Battle Tag : LyFalco#2148

ASUS Z170 Pro Gaming/ Intel® Core™ i7-6700K/ Zotac Gtx670 Amp /KINGSTON HyperX Fury 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 / Cooler Master Seidon 120V Soğutucu / EVGA 650 GQ 80+ GOLD PSU / 32GB ReadyCache SATA 3.0 SSD+Kingston 120GB V300 + Toshiba 3.5" 500Gb / AOC 23" i2369v GENIS EKRAN LED IPS MONITÖR / DARK N10 KASA
      Profili kapalı üyelere özel mesajdan cevap vermiyorum
    • Yüzbaşı
      520 Mesaj
      09 Temmuz 2012 15:31:50
      Bende beğenmemiştim.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
haberler
Paykasa
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.