Şimdi Ara

epttavm Kuruyemiş Kampanyası başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
12
Favori
25.646
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufuk75 kullanıcısına yanıt
    Asıl satıcısı ürünün içeriğini yüzdesini nasıl bilmiyor

• Ürün içeriği sayfada yazıyor arkadaşlar

Ürün İçeriği

400 gr Fındık İçi Kavrulmuş

250 gr Badem

200 gr Antep Fıstığı

150 gr Kaju

http://www.epttavm.com/item/47915209_karisik-kuruyemis-lux
  • ek bir promosyon olursa ciddi talep görür. ayrıca, nizip pazarından meşhur kutu ağırlıgının tartışıldıgı dönemde aynı ürünü almıştım. ben çok begenmiştim.
    satcıya dikkat edin, çünkü bazı ilanlar daha ucuz ama içiçnde yer fıstıgı var.
  • bunun içeriğini paylaştm. ürün acıklama kısmında yazıyor. yazılanlara gore f/p saglam.
  • Fiyat yok linkler var, yarın değişir, böyle fırsat olmaz

• İlk parti olarak almıştım şu kutu ağırlığı soran arkadaş dönemde beğenmiştim şimdi de alayım dedim ama sonraki partilerde sıkıntı yaşayan çok oldu diye hatırlıyorum sanki. Birde üstteki mesaj satıcı bilgim yok diye yazan arkadaş son durum hakkında bilgi verebilir mi.

Not içerik farklı olarak makbul tatlı köy gibi yerlerde aynı fiyata bulmak mümkün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7,90 TL karışık kuruyemiş 500 gram HAKMAR ÇOK TAZEDİR

• alıyor muyuz millet
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    boş konuşma. asıl fırsat böyle olur.
  • Ben sipariş geçeceğim dh özel kargo bedava olsaydı süper olacaktı,bi hareket yok gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01halil kullanıcısına yanıt
    aynen hocam kargo bedava olsa tadından yenmezdı. ama ben birer kilo aldım. 100 tl ustu kargo bedavaya geldı
  • Ben tatbak tan istediğim gramda alıyorum hem uygun hemde lezzetli yada sultanbeylide büyük kuruyemiş toptancısı var ordan 5 kiloluk paketler var saklama koşuluna uyarsan hiç birşey olmaz bence epttavmdeki benim dediğim yere göre pahalı

• gallerkrali kullanıcısına yanıt
    Burda açılan konuya fiyat yazmak şart

• Avantajix unutmayın.

https://www.avantajix.com/tr/epttavm
  • aman diyim satıcıdan uzak durun. eksik gramaj oyalama her şey var. 1 kilonun 900 gramı kuyemiş 100 gr ı kutu. ben bundan bi daha bişi almam. geçen sene çok kişiyi mağdur etti
  • Kac kilo yada tl üzerine kargo bedava? 200 tl üzerine sepete ekledim ama hala kargo çıkıyor. Nedendir?

epttavm Kuruyemiş Kampanyası başladı

• royals R kullanıcısına yanıt
    100 tl ustu 5 desıye kadar olan alısverıslerde kargo ucretsızmıs
  • Geçtiğimiz kampanyaları sıcak yapan, foruma özel kod ile indirim sağlamasıydı. Kod verecekse alalım , yoksa kargoyla pek de sıcak fırsat denemez.

• kuruyemişte artık kavrulmamış tercihim var sağlık açısından, 3-5 lira fazla olsun, sağlıklı olsun.
    yarın bi gün sağlık sorununa burada vermediğim paranın 100 lerce katını vermek zorunda kalmak denişik bir çelişki ihtiva ediyor..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.