Şimdi Ara

epttavm Kuruyemiş Kampanyası başladı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
12
Favori
25.647
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 2 kurus yazikdir yahu millete ne atiyor adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gallerkrali kullanıcısına yanıt
    Valentino V kullanıcısına yanıt
    Satıcı Gittigidiyor'da olsa bu kadar şikayet üzerine adamın dükkanını, hesabını kapatırlar . Ptt'de olduğu için bayat ürünlerini rahat rahat gönderebiliyor gramajla oynuyor vs. Nasılsa aracı site ilgilenmeyecek, yapıştır gitsin kafasında satıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 25 Mayıs 2018; 18:10:27 >
  • Şimdi alıyor muyuz almiyor muyuz ?

• Arkadaşlar öncelikle gramajindan bahsedeyim 987 gr geldi tam olarak ama tartima tam güvenmiyorum Sinbonun.Bir avuç aldım hepsinden tek tek denedim.Findik, Antep fıstığı ve kaju hepsi taze ve tadı güzel yalniz bademler dolgun değil ufak ufak tatlari fena değil ama arada bayat çıkıyor sadece bademi sevmedim diğerlerinin fazlasıyla gideri var.

• S.Atik kullanıcısına yanıt
    epttavm Kuruyemiş Kampanyası başladı

Ürünleri merak edenler için fotoğrafları ekliyorum. Almanızı tavsiye etmem. Yine de karar sizin.

• kajular baya kötüydü geçen ki karışıkta, şu an nasıl durum 2 kilo karışık almayı düşünüyorum
  • Konudaki mantik su sekilde ilerliyor;

"Gecen sene kaziklandim, bu senede kaziklanayim"
  • nasıl iptal edicez hala hazırlık aşamasında diyor . bu ne biçim site.
  • Bu arada, herkesin damak tadı ve beklentisi farklı. Gramaj dışındaki eleştirilerde zevkler ve renkler meselesi olabilir, çünkü beğenenler de var.
  • Alanlar diyor ki "kutuyu tarttım, 1980 gram çıktı, tadı da kötü"

Bir ölücü soruyor;

"Kutusuyla mı 1980 gram?"

Yani tadı kötüymüş, bayatmış hiç mesele değil anlaşılan

Ulan bir gün ölücülükten zehirlenip öleceksiniz ha

• Antep fıstığının tadı mükemmel
    Karışığı açmadım henüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 26 Mayıs 2018; 14:54:17 >
  • BİM'deki Simbat ve A101'deki Çerezya gayet kaliteli, tavsiye ederim. Antep fıstığını paket paket tüketiyorum, pahalı ama çok güzel.
  • bende aldım. ilk defa aldım. fındıklar bayat. fıstıklar bazısı bayat. kaju ve badem güzel.

ptt storedan nasıl yorum yapılıyor ? feedback kısmını göremedim.
  • Benimde elime ulaştı bugün genel olarak memnun kaldım bademler iri taze Antep fıstığı ağzı kapalı görmedim oda taze fındık ve kaju b tık daha taze olsa çok daha güzel olabilirdi bu fiyata iyi bence alınabilir

• Valla tartmadim ama gayet de taze cikti 1kg almistim mubarek gun hak yediyse kendi dusunsun banane, ben memnun kaldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abide85 -- 27 Mayıs 2018; 13:37:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruşenamcanınoğlusedat

fıstıkların kabuklarını ayıklayıp bi de öyle tartsınlar hatta kabuk/iç gramaj oranını da öğrenmiş oluruz
    cok mantikli :D
  • Gramaj konusunda sıkıntı yok bende ama gönderilen 1 kg atom da ürün sayfasında ki belirtilen karışım yollanmadı. Kaju ve ceviz yerine incir ve gün kurusu koyulmuş. Birde üzüm oranı fazla. Sipariş vermeyen varsa ona göre alsın.

epttavm Kuruyemiş Kampanyası başladıepttavm Kuruyemiş Kampanyası başladı

• 5 gündür hazırlık aşamasında nasıl kurtarıcam paramı ? help
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ignite

5 gündür hazırlık aşamasında nasıl kurtarıcam paramı ? help
    AYNEN bende de hazırlık aşaması diyor 5 gün oldu. varmı bir çözümü

• sadakte005 S kullanıcısına yanıt
    Kargo eline ulaşan bir vatandaş faturada yazılı telefon numarasını özelden atsın, görüşün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.