Şimdi Ara

epttavm Kuruyemiş Kampanyası başladı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
12
Favori
25.646
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zahmet olmazsa ürünleri eline ulaşan arkadaslar kapalı cikan anteplere sorabilir mi sebebi neymiş? Niye kapatmış kendini dış dunyaya ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kml_77 K kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Hakkatten yok artık umarım şakadır yoksa acil ruh ve sinir hastalıkları

Alıntıları Göster
    Arkadaşın bunu isteme amacı belli geçen sene olması gerekenden farklı yazan oranların dışında farklı geldiği için.

• marine-gear kullanıcısına yanıt
    Sebebi olabilir de şimdi 3 kuruş kâr edilim diye alıp işimizi bırakıp 1 kg kuruyemiş mi ayıklayacagiz tek tek Allah akıl fikir versin ne diyeyim

• Ürünler bugün elime geçti. Resmen kazık yemiş gibi hissediyorum. Bayat fıstıkları, bademleri kakalamışlar.
    1kg Antep fıstığı aldım. Tamamen bayat. Verdiğiniz paraya değmez.
    1kg karışık lux aldım. İçindeki badem,fıstık bayat. Bayat ürün almak için para vermiş olduk.
    1kg siyah üzüm aldım. Üzümler normal çıktı. Beni şaşırtan tek iyi yönü.

Almamış olanlar sakın ola almayın. Pişman olursunuz.
  • Kuruyemiş bugün elime ulaştı şeffaf poşette gönderilmiş, akşam iftardan sonra bilgileri paylaşırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce paket elime ulaştı. Tartmadım fındıklar orta ve üstü büyüklükte kaju pek taze değil, badem ince ve küçük fıstık normal.
    Fiyat performans açısından sınıfı geçer.
  • gallerkrali kullanıcısına yanıt
    Üye 3 üst yorumda kabak çekirdiğinin bayat geldiğini söylüyor. Başka bir üye bademin nemli ve bayat olduğunu söylüyor. Geçmiş değil şimdi gelen siparişler bunlar. Hala neyi savunuyorsunuz?
  • simerazzı kullanıcısına yanıt
    İnsanları zan altında bırakma siparişler geldikçe göreecegiz. babamın dükkanı degil banane.
  • skoto kullanıcısına yanıt
    Özellikle karışık lüxte neler olduğunu görebilmemiz için aldıklarınızın fotoğraflarını buradan paylaşabilir misiniz? Alıp da olumlu yorum yapanlar da var. Herkese farklı ürünler mi gönderiliyor anlamadım ki Alan herkes olumlu/olumsuz yorumların yanında fotoğraf paylaşabilir mi lütfen?
  • karisik kuruyemiste en cok basvurulan metod ucuz yemise abanip fiyati asagi cekmektir. satici gramaj konusunda %10 fireli calisiyormus gecen sene, bu sene gramajlar normal geldi ise kisacak baska bir yer buldu demektir. bu da yemisin karisim oranlari ile oynamasi olabilir, gecen senenin urunu olabilir. 200 gram dedigi kajuyu 170 veya daha az koyup yerine findik koymak gibi. boyle bir fark 15 gram eksik gonderme ile es degerdedir (kaju findigin 2 kati fiyata satiliyordu en son). o bakimdan sordum.

ruh hastasi miyiz? cok sukur olduk :)
  • zengier Z kullanıcısına yanıt
    :)))
    Hocam al kendin ayıkla bizede bilgi ver sana zahmet

• ürün geldi akşam tadına bakarız artık
  • kml_77 K kullanıcısına yanıt
    antep fıstıklarının bi kısmı mutaassıp dinibütün cinstense demek
    fıstıkların kabuklarını ayıklayıp bi de öyle tartsınlar hatta kabuk/iç gramaj oranını da öğrenmiş oluruz
  • ruşenamcanınoğlusedat kullanıcısına yanıt
    bu konu siyaset konusu değil kardeşim. siyaset bölümüne git.
  • gallerkrali kullanıcısına yanıt
    konuyu oraya getiren sensin buyur sen git
  • Arkadaşlar benim siparişler geldi.

Gerçekten güzel görünüyor, niyetli oldıuğum için tadına bakamıcam iftardan sonra artık. Kokusu falan çok güzel. sanıyorum bayat degil. bir kaç bademi elimde kırdım fındıgı ezdim falan taze gibi.

• Yorumlari okuyunca vazgeçtim saolsun

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.