Şimdi Ara

epttavm.com 6.yıl kampanyaları (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
42
Favori
19.938
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bitti sanırım. Göremedim ben sitede
  • sertaga kullanıcısına yanıt
    Link-https://m.epttavm.com/item/47719122_5-tam-altin-alana-1-ceyrek-altin-hediye bi tekrar yenile bak hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha geçen hafta 6200TL civarıydı, şimdi 6550TL. Gerçi iki gün önce 6850TL'den sattılar. Geçen 6200 civarı alanlar büyük kar yaptılar. Ben almadım, hayatımın hatasını yaptım...
  • Yeni altın yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar altın ucuzlamış :) 1.400 olmus su an kampanya aktıf acele edın
  • MCErgun kullanıcısına yanıt
    var sanırım şu an. O değil de bugün Huawei P20 Pro'yu 3599TLden gördüm. Normal P20 sandım ekran görüntüsü filan almamıştım da P20 Proymuş. Akşama kadar yeniledim sayfayı bir daha o fiyata göremedim. Muhtemelen kısıtlı stokta altın gibi açıyorlar arada. Üzüldüm telefon için erken karar verdiğime bugün
  • S.Atik kullanıcısına yanıt
    şu an için iphone x'de fiyat güzel
  • gallerkrali kullanıcısına yanıt
    yav 3-4 kez ödemeye çalıştım ödeme alınamadı tekrar öde kısmına geçti :( hiç nasip olmadı şu altını alabilmek !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    sürekli takip et siteyi hocam anlık acılıyor sanş braz
  • saat 16.15 te aldım 6305 tl 4 taksit. konuya baktım ama yazan olmamış gelen altınlar tam altın mı yoksa cumhuriyet altını mı?
  • İlanın başlığında tam altın diyor ürün açıklamasında cumhuriyet altını diyor.Hangisi doğru acaba? Çünkü tam altınsa avantajı yok zararrı var hatta. Cumhuriyetse çeyrek 105 e felan gelir gayet avantajlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyerdem

saat 16.15 te aldım 6305 tl 4 taksit. konuya baktım ama yazan olmamış gelen altınlar tam altın mı yoksa cumhuriyet altını mı?
    Tam altın

Kuyumcu kar

4 ceyrek=1tam altın diye bozuyorlar.kuyumcunun insafına kalmış son.alim satın arası 10 TL oynuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lasthannibal

İlanın başlığında tam altın diyor ürün açıklamasında cumhuriyet altını diyor.Hangisi doğru acaba? Çünkü tam altınsa avantajı yok zararrı var hatta. Cumhuriyetse çeyrek 105 e felan gelir gayet avantajlı.
    Tam altın

Kuyumcular

4 ceyrek=1tam altın diye bozuyorlar.kuyumcunun insafına kalmış son.alim satın arası 10 TL oynuyor.

• Nizip pazarında fındığın kilosu 31 tl, Daha önce buradan fındık alan oldumu ?
  • ONUR.U kullanıcısına yanıt
    kuruyemiş konusuna bak hocam :) tonlarca aldık
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.