Şimdi Ara

ePttAVM Birçok Üründe Kampanya! (Tupperware)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.111
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar epttavm 2 haftadır güzel ürünler çıkıyor bu haftada birçok üründe kampanya yapmışlar tupperware ürünleri çok uygun geldi bana. Diğerlerini çok araştıramadım bir bakın isterseniz.

Tupperware

ePttAVM Kampanyası

• Cam şişe kullanmak varken şu zehirli plastik şeyin içine su koymayın lütfen.
  • Rockko kullanıcısına yanıt
    valla tupper saklama kaplarına bir şey diyemem ancak parçalayıcısından 2 kez aldım; 2'side aynı yerden kırıldı. güya ömürboyu garantliyimiş; ürün garantiye gitti ve 6 aydır ortada yok. haliyle parçalayıcı vs düşünenlere öneremeyeceğim. ancak saklama kabına o paraları vereceklere almayın demem.
  • Tupperware Su şişesi sporda kullanıyorum plastik kalitesi uzun vadeli kullanıma ve tekrar kullanıma uygun olan seviye o yüzden bence sorun etmeden kullanabilirsiniz. Her ürünün belirli bir kullanım şekli var o kurallara uyarak kullanılırsa sorun olacağını sanmıyorum
  • Haber veren arkadasa tesekkurler.

Evdekı hemen hemen her plastık tupperware kullanıyoruz ve plastik olarak gerçekten kaliteli, şöyle desek daha iyi olur; sadece plastik kullanmaya mecbur kalınan şeyler için tupperware kullanmak mantıklı, ömür boyu garantiyi türkiye için kaldırdılar, çünkü suyunu çıkartıyor millet, yenisini almak için herkes kırıyor, artık 10 yıl garantısı var,
    umarım acıklamam birilerine fikir verir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.