Şimdi Ara

EPSON TW 9000 & 6000 3D PROJEKSİYON.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
8
Favori
24.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kendi başlığımda 9000w için çekilmiş bir kaç resim var merak edenler bakabilir.Geriye doğru gidildikçe de
    Teledünya nın SD ve HD yayın örneklerini çekmiştim.Fikir vermesi açısından yardımcı olabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_46112213/mpage_12//tm.htm#61351766
  • bu arada aynı başlıkta , tw9000w nin firmware update ine dair bilgilere de ulaşabilir.
    İstanbulda ki arkadaşlar TecPro yetkili serviste 9000 lerin yazılımlarını ücretsiz yükselttirebilirler.

Ben yaptırdım (hatta Türkiyede ilk yaptıranım) versiyon şu an 104.

yeni alan arkadaşlar servis menüsünden versiyonlarına bakıp isterlerse yaptırabilirler
    TR de satılanların versiyonları genelde 101 ve 102
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

bu arada aynı başlıkta , tw9000w nin firmware update ine dair bilgilere de ulaşabilir.
    İstanbulda ki arkadaşlar TecPro yetkili serviste 9000 lerin yazılımlarını ücretsiz yükselttirebilirler.

yeni alan arkadaşlar servis menüsünden versiyonlarına bakıp isterlerse yaptırabilirler

acaba bu güncelleme tw6000 serisi içinde geçerlimidir ?

tw6000 modelinde güncelleme olup olmadığını nerden öğrenebiliriz. ve ne şekilde yükleyebiliriz..

bilen varsa söylesin lütfen.
  • Merhaba arkadaşlar,

TW serisi hakkında güzel bilgilere ve tecrülere sahip arkadaşlar var gördüğüm kadarıyla. "Epson TW3600" hakkındaki düşünceleriniz ve yorumlarınız nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atila

Merhaba arkadaşlar,

TW serisi hakkında güzel bilgilere ve tecrülere sahip arkadaşlar var gördüğüm kadarıyla. "Epson TW3600" hakkındaki düşünceleriniz ve yorumlarınız nedir acaba?

Sahibinde deki 2 . Eli alicaksak dikkat et düzgün bir satıcı değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eahmet

quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

bu arada aynı başlıkta , tw9000w nin firmware update ine dair bilgilere de ulaşabilir.

acaba bu güncelleme tw6000 serisi içinde geçerlimidir ?

tw6000 modelinde güncelleme olup olmadığını nerden öğrenebiliriz. ve ne şekilde yükleyebiliriz..

bilen varsa söylesin lütfen.

Alıntıları Göster
    bu yazımı yanlış bılgi içerdiğinden sildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdote -- 6 Haziran 2012; 21:17:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erdos113

buradan yukleyebılırsın.http://www.epson.com.tr/nbsp/Projektorler/Epson-EH-TW9000/S-252-r-252-c-252-ve-Destek?supportLandingPage=true

yenı guncelemeler nasıl kurulur bende bilmiyorum.arkadaşımızın dediği doğruysa her hangı bır epson yetkili servısı yukluyormuş.
    yenı yazılımda ne gıbı farklar var yakında öğrenırız.yanı gerek varmı bilmiyorum.
    samsung c 750 tv de bu sıkıntıları cok yaşadığımdan temkınlı davranıyorum.

sn. erdos113, verdiğiniz link firmware içermiyor,zaten firmware son kullanıcıya açık bir yazılım değil Epsonda,

"arkadaşın dediği doğruysa " demişsiniz,aynı cihazları kullanan insanlarız yararı olur düşüncesi ile bir tecrübemi paylaştım,
    doğruluğundan emin olmak istiyorsanız Epson Türkiye distribütörü ve yetkili tek servisi TecPro dan bilgi alabilirsiniz.

(TecPro servisi İstanbul,İzmir ve Ankarada var sadece,İstanbul teknik serviste Recep bey' den bilgi alınabilir.)

Yazılımı bir şekilde edinip kendiniz yüklemeye çalıştığınızda olabilecek arızalardan TecPro cihazı garanti dışında sayıyor ayrıca belirtmek isterim.

Yeni yazılımın getirileri için aşağıda ki linke bakabilirsiniz ayrıca avsforumda da konu ile ilgili bir başlık var.

http://www.heimkino-blog.de/allgemein/epson-eh-tw9000-neue-firmware-version-kostenlos-erhaltlich

Özetle Süper Çözünürlük,Oto -iris,3D de iyileştirme ,Wi fi ve HDMI girişlerinde performans artışı getiriyor.

Yurtdışında güncelleme yaptıran her 5 kişiden biri bir şey farketmediğini söylüyor dolayısı ile tercih tamamen kişinin kendisine bağlı.

• sn.astramastra,uslubu içerlemiş gibi bir tavrınız oluşmuş.inanın en ufak bir art nıyetle yazmadım yazıyı.yanlış anlamayın lütfen..
    amacım benımde duyduklarımı bildiklerimi insanlarla paylaşmak.konuya sız benden daha cok muhafıksınız,bu apacık ortada.
    sizden bilgilerinizi bizimle paylaşmaya devam etmenizi isterim..
    yukarda frimware ile ilgili verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
    bıraz daha bekleyip bu yazılım hakkında olumlu düşünceler netleştiğinde ve fırsat bulduğumda serviste yukseltmesini yaparım..kalın sağlıcakla.
  • sn. @erdos113 cümlenizden alıntı yaptığım kısmı kim okursa okusun -e o zaman ben yalan mı söylüyorum" duygusuna kapılır.

forum mesajlarında bazen böyle yanlış anlaşılmalar olabiliyor,düzeltme için teşekkürler.

art niyet yoksa sıkıntı da yok
  • ProAv Tuncay,
    Tw6000 (wireless) modelde kampanyaya gitmiş.
    Düşünen arkadaşlar olabilir.İlgili link aşağıda

http://forum.donanimhaber.com/m_61774130/mpage_1//tm.htm#61777405
  • EPSON EH-TW5900 3LCD FULL HD 3D 2XHDMI HOME CINEMA 1 adet gözlük ve TECVISION STORLU 16:9 PERDE 200X112CM perde hediyeli olark alabilirsiniz.
    http://www.orionnet.com.tr/EPSON-EH-TW5900-3LCD-FULL-HD-3D-2XHDMI-HOME-CINEMA,PR-173389.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimbilmez

EPSON EH-TW5900 3LCD FULL HD 3D 2XHDMI HOME CINEMA 1 adet gözlük ve TECVISION STORLU 16:9 PERDE 200X112CM perde hediyeli olark alabilirsiniz.
    http://www.orionnet.com.tr/EPSON-EH-TW5900-3LCD-FULL-HD-3D-2XHDMI-HOME-CINEMA,PR-173389.html

Bu fiyata hemen hemen tw 6000 var neden 5900 alicaksini ki koyun 300 tl daha wifi li tw 6000 alin

• quote:

Orijinalden alıntı: kimbilmez

EPSON EH-TW5900 3LCD FULL HD 3D 2XHDMI HOME CINEMA 1 adet gözlük ve TECVISION STORLU 16:9 PERDE 200X112CM perde hediyeli olark alabilirsiniz.

O fiyatların altına bizden alabilirsiniz... En iyi fiyat garantimiz vardır

TW6000 modeli kontrast değeri olarak TW5900 den 2 kat daha fazladır... aradaki fiyat farkı çok değil, neden daha fazla gri seyredesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proavist -- 9 Haziran 2012; 12:14:59 >

• Birazda optomanın modellerini deneseydiniz.optoma hd300x ve hd33 modelleri avrupada çok beğeniliyomuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamzara

Birazda optomanın modellerini deneseydiniz.optoma hd300x ve hd33 modelleri avrupada çok beğeniliyomuş.

Birincisi dlp onlar ikincisi conrast oranları dusuk

• Dlp olmasının dezavantajı gölüklerin şarjlı oluşumu projeksiyon olayına yeni başlayacağımda ? Fiyatlarda yüksek epsondan merak ettim.
  • quote:

Dlp olmasının dezavantajı gölüklerin şarjlı oluşumu projeksiyon olayına yeni başlayacağımda ? Fiyatlarda yüksek epsondan merak ettim.

Gözlük hepsinde sarjli zaten de fark dlp ve 3 LCD olması dlp 3000 saat ve biraz daha sunum amaçlı 3 LCD ise daha güzel renkler ev sinema İcin uygun fakat optoma hd33 listelerde en önlerde bir cihaz ben kötü demiyorum ama hem saat ömrü hem kontrat olarak epsonlarin üst seviyeleri güzel cihazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Dlp olmasının dezavantajı gölüklerin şarjlı oluşumu projeksiyon olayına yeni başlayacağımda ? Fiyatlarda yüksek epsondan merak ettim.

Gözlük hepsinde sarjli zaten de fark dlp ve 3 LCD olması dlp 3000 saat ve biraz daha sunum amaçlı 3 LCD ise daha güzel renkler ev sinema İcin uygun fakat optoma hd33 listelerde en önlerde bir cihaz ben kötü demiyorum ama hem saat ömrü hem kontrat olarak epsonlarin üst seviyeleri güzel cihazlar

Teşekkür ederim ilgilendiğin için.Cihazını hayırlı günlerde kullan.Son bi soru epsonda wirless modeli de varmış sence gereklimi..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Teşekkür ederim ilgilendiğin için.Cihazını hayırlı günlerde kullan.Son bi soru epsonda wirless modeli de varmış sence gereklimi..

Ben aldığım tw 9000 wifi olmadıgı İcin bir arkadasa devrettim şimdi wifi olanı alicam nedeni ise cihazın üstüne Wd live hub media player takicam hdmi ile sonra uydu cihazı başka odada onuda wifi ile baglicam sorunum çözülecek birde boattan elektrik alınca tertemiz kablo karmaşasına da gerek kalmıyor proav den al bu ara tw6000 de kampanya var

• tw 6000 nin kablosuz versiyonu nasıl full hd aktarım yapabiliyormu veya blueray? bi kaç modele baktım ben çok fazla takılma yapıyor du.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.