Şimdi Ara

EPSON TW 9000 & 6000 3D PROJEKSİYON.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
8
Favori
24.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kompliman

peki projeksiyonda izlediğiniz 3d videoları bu samsung 3d tv nin gözlükleriyle mi izliyorsunuz yoksa projeksiyonun kendi özel 3d gözlüğü mü var?

kendı gözlüğüyle ızlıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelfender2

Media player ile aldiginiz performans icin de geldiginde bir inceleme bekliyoruz. biraz da renklendirin bence basligi, bir kac fotograf gorelim sizden.

kargoya verilmış yarın elıme ulaşır, agreat r6s..gelsın ızlenımlerımı anlatırım.resim işinede bakarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdos113

kusura bakmayın ama gerçekten cok başarılı bır cıhaz.. iş hayatımdan zaman çalıp eve gelip bır şeyler izlemek için çaba sarfedıyorum,o derece bağladı beni.tabi zamanla bıkarız ama daha cok yeni olduğundan ampulünü patlatana kadar izlemek istiyorum

dediğim gibi gizemli adaya yolculuk bana göre avatardan bile daha iyi olmuş 3d görselik olarak..avatarda dışa cıkan pek sahne yok ama bunda bir mızrak atma sahnesı var gözlerinizi kapatmadan edemiyorsunuz..
    3d filimlerde bana göre en kötüsü transformers 3 ..sadece derinlik var filimde bır zaman sonra filme alışıyor gözleriniz ve sanki normal fılım ızler gıbı oluyorsunuz..
    john carter,şimdi sıra bunda ama turkçe ses beklıyorum.
    dün avatar ıso olarak yenıden ındırdım.benim hdd bozulmuştu,filimleri yenıden ındırıyorum..avatarda alt yazılar cok güzel.kım konuşuyorsa yazı o kişinin yuzune yakın yerde cıkıyor yanı sahnenın ortasında sağında solunda her yerden cıkıyor alt yazı ve gözleri yormuyor 3d efeklerı daha ıyı gorebılıyorsunuz...neyse fazla anlatmayayım zehirin etkısını biliyorum..

john carter türkçe ses dosyası çıktı hocam ben geçen hafta indirdim
    İzmir de olsan geleceğim seyretmeye ama maalesef İstanbuldasın:)

• beklerim gelirsen istanbula ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAATURN

arkadaslar umarım beni yanlış anlamazsınız inanın bunların hepsi hevesten öte seyler degil bir müddet sonra alanların hevesi kırılacaktır. oyüzden cok pahalı olanlara degilde bari orta yollu olanlara bakın derim

6-7 sene önce yine Epson'un TW600 modelini almıştım, 4 sene kadar kullandım ve performansı düşmeye başlayınca sattım ve LCD TV aldım inan önceden projeksiyondan aldığım sinema keyfini çok aramaya başladım. Geçenlerde daha büyük tv almak için araştırma yapmaya başladım 55-60" tv almak üzereyken dayanamadım ve Epson TW6000 aldım şimdi okadar memnunum ki iyi ki tv almamışım diyorum. Eğer sinema sistemi oluşturmak için alınacaksa projeksiyon tercih sırasında 1. sırada olmalı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furai

quote:

arkadaslar umarım beni yanlış anlamazsınız inanın bunların hepsi hevesten öte seyler degil bir müddet sonra alanların hevesi kırılacaktır. oyüzden cok pahalı olanlara degilde bari orta yollu olanlara bakın derim

6-7 sene önce yine Epson'un TW600 modelini almıştım, 4 sene kadar kullandım ve performansı düşmeye başlayınca sattım ve LCD TV aldım inan önceden projeksiyondan aldığım sinema keyfini çok aramaya başladım. Geçenlerde daha büyük tv almak için araştırma yapmaya başladım 55-60" tv almak üzereyken dayanamadım ve Epson TW6000 aldım şimdi okadar memnunum ki iyi ki tv almamışım diyorum. Eğer sinema sistemi oluşturmak için alınacaksa projeksiyon tercih sırasında 1. sırada olmalı bence.

Valla haklisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bu 3D Pj Cihazları ,sinemadaki İzlediğimiz 3Boyut zevkini verirmi?sonuçta onlarınki pro. makınalar.Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Arkadaşlar bu 3D Pj Cihazları ,sinemadaki İzlediğimiz 3Boyut zevkini verirmi?sonuçta onlarınki pro. makınalar.Teşekkürler..

hatda bir adım öne gidersin.ben bu konuda cok cıdıyim.muhteşem cıhaz epson.
  • Erdos hocam buldun mu john carter türkçe dosyasını.Bulamadıysan pm den link atayım.Bu arada İstanbula geliyorum arada şirket merkezi orada olduğu için toplantı falan.Ama tabii dışarıya çıkmak zor.Ama bu tw6000 aklımda ki cihaz
    Kaç mt den kullanıyorsun ve kaça kaç görüntü alıyorsun.Tavanda mı asılı yoksa izleyeceğin zaman mı kullanıyorsun.Perdenin oranları kaç.
    Buna göre konumlandırma ve ev düzeni tasarlıyacağım da
  • dün baktım ses dosyası 2.0 mp3 formatında.3d önemliyse sesde önemli filim için.5+1 ses beklıyorum..
    epson mesafesi 4 mt. ve karşı duvara montajlı..perde kulanmıyorum dırek beyaza boyanmış duvara verıyorum görüntüyü yaklaşık 2.5mt uzunluğu 1.5mt de yukseklığı var görüntünün.ama bende merak attim akşam metreyle ölceyim...beyaza boyanan yerlerın dışını sıyah boyaya boyadım yan duvarlarda tavanda yaklaşık 1 mt sıyah.duvarın hemen kenarında pencere var ve perdesinide sıyah yaptırdım...tabı bunları yaptırırken hanımda sen ne yapıyorsun olurmu gıbısınden cıkışları oldu ama modern osmanlı erkeği tavrımı takınarak taviz vermedim ve cok ustüme gelmeyin odayı komple sıyaha boyarım dıye tehdit ettim..işe yaradı ve sen nasıl ıstersen oldu,,şimdi oda memnun aslında hanımda keyfini sürüyor bu işin.oda zaten evın zamanında kulanılmayan odasıydı ve bıraz genişletip tv odası yapmıştım.ev mustakil zamanında kaçak yapılarak başlanmış şimdi 4 kat oldu.ha bu arada ben burda kıracıyım.
    neyse odanın gerı kalan rengınıde bordo yaptık koyu renk oldu..koyu renklere yönelmemın sebebi duvara vuran görüntünün ışık yansıması dığer duvarlara çarpıp tekrar ekrana yansımasını engelemek içindi ve ıyıkıde oyle yapmışım.bu benım 4.cü projeksıyonum ve bunun ışık ve kontransı dığerlerinden cok fazla.
    ilerde perde almayı bende düşünüyorum emınım daha kalıtelı görüntü alırım,maddi durum düzelmesi lazım,o yuzden hiç kafama takmıyorum perde olayını,zaten alıştım duvarda ızlemeye aratmıyor desem daha doğru olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdote -- 30 Mayıs 2012; 12:42:38 >

• quote:

dün baktım ses dosyası 2.0 mp3 formatında.3d önemliyse sesde önemli filim için.5+1 ses beklıyorum..
    epson mesafesi 4 mt. ve karşı duvara montajlı..perde kulanmıyorum dırek beyaza boyanmış duvara verıyorum görüntüyü yaklaşık 2.5mt uzunluğu 1.5mt de yukseklığı var görüntünün.ama bende merak attim akşam metreyle ölceyim...beyaza boyanan yerlerın dışını sıyah boyaya boyadım yan duvarlarda tavanda yaklaşık 1 mt sıyah.duvarın hemen kenarında pencere var ve perdesinide sıyah yaptırdım...tabı bunları yaptırırken hanımda sen ne yapıyorsun olurmu gıbısınden cıkışları oldu ama modern osmanlı erkeği tavrımı takınarak taviz vermedim ve cok ustüme gelmeyin odayı komple sıyaha boyarım dıye tehdit ettim..işe yaradı ve sen nasıl ıstersen oldu,,şimdi oda memnun aslında hanımda keyfini sürüyor bu işin.oda zaten evın zamanında kulanılmayan odasıydı ve bıraz genişletip tv odası yapmıştım.ev mustakil zamanında kaçak yapılarak başlanmış şimdi 4 kat oldu.ha bu arada ben burda kıracıyım.
    neyse odanın gerı kalan rengınıde bordo yaptık koyu renk oldu..koyu renklere yönelmemın sebebi duvara vuran görüntünün ışık yansıması dığer duvarlara çarpıp tekrar ekrana yansımasını engelemek içindi ve ıyıkıde oyle yapmışım.bu benım 4.cü projeksıyonum ve bunun ışık ve kontransı dığerlerinden cok fazla.
    ilerde perde almayı bende düşünüyorum emınım daha kalıtelı görüntü alırım,maddi durum düzelmesi lazım,o yuzden hiç kafama takmıyorum perde olayını,zaten alıştım duvarda ızlemeye aratmıyor desem daha doğru olur...

bütün konuyu okudum birgün bende böyle bir sistemi evime kurmak isterim ama bir 6 yıl sonra ancak kurabilirim. çok güzel anlatmışsınız bir iki resim koysanız güzel olur.

• darıı başınıza dıye temenide bulunayım.umarım değil 6 yıl, 6 ay içersinde nasip olur.
  • quote:

darıı başınıza dıye temenide bulunayım.umarım değil 6 yıl, 6 ay içersinde nasip olur.

erayçelik arkadasımız da sizin guruba katılmıs durumda

bu arada eray celik senden ricam 9000 ile ilgili tecrübelerini görüntülü olarak burada paylasırsan seviniriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAATURN -- 31 Mayıs 2012; 14:46:33 >
  • quote:

quote:

darıı başınıza dıye temenide bulunayım.umarım değil 6 yıl, 6 ay içersinde nasip olur.

bu arada eray celik senden ricam 9000 ile ilgili tecrübelerini görüntülü olarak burada paylasırsan seviniriz

Biraz sabır is yoğunluğu evin yüzünü görmüyorum sezon az kaldı sonra paylasicam
  • quote:

quote:

Üstat bu w modeli değil ben yurt disindan aldirdim gelene kadar da w biliyordum bunu arkadasa verip tl taksitle 9000 w alıcam bana wifi sart

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9000 w olanlar kıymetini bilsin cihaz hala tr de yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagoodman

Tw6000 alalım beraber 25oo tl ye arkadaslar.kampanya yaptıralım.

bi tane de bana yazın
  • 6000 ile 9000 modelini uzun aradan sonra tekar deneme sansım oldu.

yine gördüm ki bütçe varsa net 9000, yoksa da 6000 den f/p olarak daha iyisini şahsen görmedim

buarada projeksiyon görüntülerini kompak makina ile çektim, iyi/kötü yanıltıcıdır baz alınmaması kanısındayım

konuya biraz görselle renk gelsin

EPSON TW 9000 & 6000 3D PROJEKSİYON..

• resimler için saol emre yanlız bu kolonların hepsini kulanıyormusun .resimlerde en cok dıkkati çeken kolonlar olmuş.
    hepside kalite gördüğüm kadarıyla.
    bırde senden rıcam hazır 6000&9000 bır aradayken ıkısının de aynı resmı verdiği bır kareyi koysan ve ayarlarıda aynı olsa.aradaki farkı bıraz olsun kafalarda resimlense süper olur.
    yanlız resımlerde gece görüntüleri olması sıyahlar acısından daha cok bılgılendırır.ıyı akşamlar.
  • resimler ProAV Tuncay bey'in mekanında çekilmiş gördüğüm kadarıyla,kendisi iyi bir esnaf ve kaliteli bir arkadaştır.
    İstanbulda olupta Hi Fi işine merak sarmış, alsın almasın herkes gidip kendisini ve mekanını ziyaret etmeli bence.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.