Şimdi Ara

EPSON TW 9000 & 6000 3D PROJEKSİYON.. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
8
Favori
24.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun yeni alanlara ancak TW9000 cihazı nereden hangi fiyata alınabiliyor şu anda onu da belitirtmelerini istirham ediyorum.
  • Hayırlı olsun yeni alanlara ancak TW9000 cihazı nereden hangi fiyata alınabiliyor şu anda onu da belitirtmelerini istirham ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yilmaz07

Hayırlı olsun yeni alanlara ancak TW9000 cihazı nereden hangi fiyata alınabiliyor şu anda onu da belitirtmelerini istirham ediyorum.

Tr de bana göre kimse kızmasında Pro av Tuncay dan ucuzu yok en iyi fiyat garantisi var zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özel mesaj da atabilirsiniz fiyatı ilan etmek istemiyorsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yilmaz07

Özel mesaj da atabilirsiniz fiyatı ilan etmek istemiyorsanız.

Merhaba Yılmaz bey,

EPSON TW-9000 FULL HD PROJEKSIYON + 300x225 MOTORLU PERDE ile beraber fiyatı 6.499 Tl olarak görünüyor Tuncay beyin ilanlarında. Kendisi ile görüşürseniz daha sağlıklı olacaktır. Belki fiyatlarda değişiklik olmuştur...
  • Teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için, Atila bey.

Eskiye göre üst düzey cihazların fiyatları gayet makul bence. 4.5 sene evvel tw2000 full hd cihazı için TL bazında o fiyatı vermişlerdi Euro 1.7 TL düzeydindeyken hem de. :)
  • Türkçe altyazılı tw9000(w) tantım filmi

• TW 9000 W modelini almayı düşünüyorum. Karasız kaldığım bir konuda danışmak istedim, bu projeksiyona pioneer bdp lx55 mi daha uygun olur yoksa sony bdp-s590 yeterli gelirmi. Sizce hangisi?

Astramastra -SERDAR Beyin edinmiş olduğu perde tecrübeleri doğrultusunda aynı perdeden almak istiyorum nereden temin edebilirim?

Teşekkürler.

Düzelme:Harf hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ireyal -- 10 Temmuz 2012; 17:57:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

Türkçe altyazılı tw9000(w) tantım filmi

Serdar bey size PM de attığım perde sizin perdenin ölçü ve özelliklerindemi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ireyal

quote:

Serdar bey size PM de attığım perde sizin perdenin ölçü ve özelliklerindemi acaba?

Ney o perde ustat bende perde bakıyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

TW 9000 W modelini almayı düşünüyorum. Karasız kaldığım bir konuda danışmak istedim, bu projeksiyona pioneer bdp lx55 mi daha uygun olur yoksa sony bdp-s590 yeterli gelirmi. Sizce hangisi?

Astramastra -SERDAR Beyin edinmiş olduğu perde tecrübeleri doğrultusunda aynı perdeden almak istiyorum nereden temin edebilirim?

Teşekkürler.

Düzelme:Harf hatası.

sn.@ireyal tw9000 almakla doğru karar verirsiniz,bdp lx 55 i TR de ilk kullananım diyebilirim şubat-mart gibi ingiltereden getirtmiştim,
    zaten kendi sayfamda da detaylı incelemeyi bulabilirsiniz,Oppo ya terfi ettiğim için forumdan Ersin arkadaşımıza vermiştim
    default ayarlarda mavi ve kırmızı biraz parlaktır ama menüden kolaylıkla ayarlanabilir belkide default ayarı sizin daha çok
    hoşunuza gider ,tercih ve zevk meselesi.

Perde konusunda imzam da yazıyor özellikleri zaten ,aşağıda ki linkte yer alan firmadan ,gidip elden almıştım.

http://www.aktivizyon.com/Fixed-Frame-Projeksiyon-Perdesi,LA_184-2.html
  • quote:

quote:

pm gelmemiş sn. @ireyal tekrar atın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Ney o perde ustat bende perde bakıyorum da

pm cevaplandı
  • Epson TW6000 sahipleri için yararlı olabilir, Epson TR den gelen bilgiye göre,

firmwire ver.1.16 güncellemesi çıkmış, yeni güncellenen özelikller;

1. Uzaktan kumanda sinyalini güçlendirme mevcut yani açıp kapama sinyali iyileştirilmesi ve IR sinyalinin yani 3D algılaması sinyalinin kumanda tarafından kontrol edilmesi iyileştirilmiş
    2. HDMI komutu olan CEC algılaması yenilenmiş, Split screen de yaşanan PC ve analog yayın sorunu PC ve HDMI düzelmiş ve ekranda yer değiştirme sorunu çözülmüş

CEC, Tüketici Elektroniği Kontrolü (Consumer Electronics Control) anlamına gelir. Esas olarak hdMI-CEC özellikli cihazlar, HDMI kablo ile bağlandıklarında, programlama ya da kurulum yapılmadan tek bir uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Bu, HDMI özelliğinin isteğe bağlı bir parçasıdır. Ekran dahil 10 adete kadar bağlı cihaz HDMI üzerinden kontrol edilebilir. CEC, cihazın komutu aldığına dair bir onay gönderdiği, böylece cihazların uygun durumda bulunmasının sağlandığı iki yönlü bir iletişim sistemidir

Edit:Resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astramastra -- 3 Ağustos 2012; 14:54:25 >
  • astramastra
  • Merhaba arkadaslar,
    Bu iki urununde gunduz performanslari nasil? Epsonun son katalogu var elimde ve "Gun isiginda mukemmel goruntu kalitesi" yazmislar. Garanti veriyorlar bu konuda. Kullanan arkadaslar yorumlarini yazarlarsa sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atila -- 5 Ağustos 2012; 0:10:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atila

Merhaba arkadaslar,
    Bu iki urununde gunduz performanslari nasil? Epsonun son katalogu var elimde ve "Gun isiginda mukemmel goruntu kalitesi" yazmislar. Garanti veriyorlar bu konuda. Kullanan arkadaslar yorumlarini yazarlarsa sevinirim...

Gunes isigi öylen 100000 lumen tw9000 2400 lumen anla aradaki farkı o yazının ne kadar saçma olduğunu projeksiyon gün ışığında izlenmez be izlense dahi özel black diamond 2 perde lazım Perde 4000 dolar

• quote:

quote:

Merhaba arkadaslar,

Gunes isigi öylen 100000 lumen tw9000 2400 lumen anla aradaki farkı o yazının ne kadar saçma olduğunu projeksiyon gün ışığında izlenmez be izlense dahi özel black diamond 2 perde lazım Perde 4000 dolar

Merhaba Eray bey,

Gunes isiginin parlaklik seviyesini sormadim. En az sizin kadar bu konularda bilgi sahibiyim. Kagit uzerinde yazanla uyguluma arasinda farklar olabiliyor. Deneyimleyen arkadaslardan fikirlerini ogrenmek istedim. Bilgilendirici ve ayni zamanda usluplu bir yorum yapmaniz yeterliydi...

• gün işiğindada oldukca başarılı bır urun.ama filim izlıyceksen ve sıyahlar onemli diyorsan,ayrıntılara kafayı takmıyorsan ,gündüzde cok rahat goruntü alırsın.ışık gucu yeterince fazla ....ama iş filim izlemeye gelirse bırde 3d olursa hıç bir şey anlamazsın fılımden..karanlık ortam şart en azından karanlığa yakın bır ortam..mesela benım odam karanlık,odanın ışıgını açıncada cok rahat ızleyebılıyorum ama sıyahlar ve detay kötüleşiyor..maç izlerken ışık acık cok guzel izlenebılıyor,ben geneldede ışık acık ızlıyorum maç yayınlarını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdote -- 5 Ağustos 2012; 3:42:18 >
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaslar,

Merhaba Eray bey,

Gunes isiginin parlaklik seviyesini sormadim. En az sizin kadar bu konularda bilgi sahibiyim. Kagit uzerinde yazanla uyguluma arasinda farklar olabiliyor. Deneyimleyen arkadaslardan fikirlerini ogrenmek istedim. Bilgilendirici ve ayni zamanda usluplu bir yorum yapmaniz yeterliydi...

Yazdığım yazıda ki ''be'' aslında ''ve''cümlenin anlamı ve üslubu burda bozulmuş. İphone klavye düzeltme özelliği kusura bakmayın kötü niyetli değilim

Cihaz 2400 lumen ama isik altına girince bembeyaz perde çıkıyor meydana dediğim gibi özel perde lazım

Yukarıdaki üslup hatası İcin kusura bakmayın cidden yanlış anlaşılma var

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.