Şimdi Ara

EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye) (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.179
Cevap
74
Favori
285.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zyvox

1080p olarak tam bir f/p canavarı, ben çok memnunum (Allah bozmasın), inanılmaz görüntüsü var.

Alıntıları Göster
    iyice merak etmeye başladım, kargoya verildi bakalım kargo sildirme muhabbetine ödemeyi geç yaptım aslında ondan uzadı, kargoyu da sildiremedim 13 Şubat teslim tarihi gözüküyor geldiğinde bakacağım artık sorunsuz ulaşsında. Ondan sonrası perde kumaşı (eve göre fixed ya da storlu) seçimi kalıyor. Gündüz de güzel gözüksün diye kontrast gri düşünüyorum ama eminde olamıyorum açıkçası. Akımda deli sorular

• turgay26 kullanıcısına yanıt
    ben epson ile hem gri hemde beyaz perdeyi denedim alırken, gride renkler daha soluk gözüktü ve bende o sebele beyaz tercih ettim, daha canlı gösterdiği için.ayrıca imkan varsa fixed, yada mümkünse motorlu perde. storla uğraşılmaz, motor çok kullanışlı.
  • arkadaşlar haziran’da arkadaşım amerikaya gidiyor 4k projeksiyon almak istiyorum bunun için optoma benq mu yoksa epson zenginleştirilmiş 4k dediği cihazı mı almak lazım yoksa daha almak için erken olup beklemek mi lazım ???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zyvox kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim. Dikkate alacağım.

Ekleme 11.02.2019: Cihaz cumartesi günü yurtiçi kargo tarafından teslim edildi (toplamda 9 gün sürdü). Herhangi bir yetki belgesi vs. doldurmadım, aramadılar bile direkt getirdiler. Cihaz beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Beyaz ve krem rengi duvara yansıtarak deneme fırsatım oldu. Beyaz da hali ile gayet başarılı görüntüler verdi. Kremde gündüz parlaklık kaybı olduğu için daha da sönük kaldı gece / karanlık ortam görüntüsüne diyecek birşey yok gerçekten güzel. Evi taşıyıp duruma göre perde olayını çözeceğim ve yüksek ihtimalle mat beyaz seçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turgay26 -- 11 Şubat 2019; 13:59:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopeful

arkadaşlar haziran’da arkadaşım amerikaya gidiyor 4k projeksiyon almak istiyorum bunun için optoma benq mu yoksa epson zenginleştirilmiş 4k dediği cihazı mı almak lazım yoksa daha almak için erken olup beklemek mi lazım ???
    epson 4010, zenginleştirilmiş 4k diye geçiyor, fakat youtube daki karşılaştırma videolarında gördüğüm kadarıyla çok başarılı bir cihaz, gerçek 4k olanlardan çok daha güzel görüntüsü vardı.ama neticede canlı nasıl olur bilemiyorum.bildiğim epson projeksiyon cihazları çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay26

Bilgi için teşekkür ederim. Dikkate alacağım.

Ekleme 11.02.2019: Cihaz cumartesi günü yurtiçi kargo tarafından teslim edildi (toplamda 9 gün sürdü). Herhangi bir yetki belgesi vs. doldurmadım, aramadılar bile direkt getirdiler. Cihaz beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Beyaz ve krem rengi duvara yansıtarak deneme fırsatım oldu. Beyaz da hali ile gayet başarılı görüntüler verdi. Kremde gündüz parlaklık kaybı olduğu için daha da sönük kaldı gece / karanlık ortam görüntüsüne diyecek birşey yok gerçekten güzel. Evi taşıyıp duruma göre perde olayını çözeceğim ve yüksek ihtimalle mat beyaz seçeceğim.
    5650 (2150) almıştınız değilmi? güle güle kullanın.mat beyaz kendi adıma daha canlı sonuç verdiği için tercih etmiştim.

Aynen 2150 aldım. Teşekkür ederim dilekleriniz için.

• turgay26 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun bende aynısını almıştım çok başarılı bir cihaz güle güle kullanın

• bakalım epson'un gerçek 4k cihazları nasıl olacak? asıl merak ettiğimde 4k olarak, 5650 (2150) gibi fiyat performans ürünü bir cihaz yapacaklar mı?
    ben amerikadan amazonda epson 5040 ub cihazı inceledim baya iyi gibi ama 2.500$ edermi? native bu yıl çıksa bile fiyatları çok yüksek olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: hopeful

ben amerikadan amazonda epson 5040 ub cihazı inceledim baya iyi gibi ama 2.500$ edermi? native bu yıl çıksa bile fiyatları çok yüksek olabilir
    ben youtube da 5040 ve 4010 ile birlikte farklı iki 4k cihazın karşılaştırıldığı bir video izledim, o videoda bana bariz şekilde 4010 diğer üçünden daha iyi geldi. renklerin canlılığı olsun detay olsun 4010 çok iyi idi. 5040 tansa bu 4010 a bakmak lazım, sanırım 2000 doların altında fiyatı var,1799 muydu 1899 muydu tam hatırlamıyorum ama.
    ok bende bir inceleyeyim bakalım bu kurlarla zor gibi ama bakalım

• Arkadaşlar BenQ w1700 4k ya geçmek istediğim için şuan kullandığım EPSON TW5650 Projeksiyon cihazı satılıktır. Hiçbir donanımsal ve kozmetik sorunu yok. Suan lamba saati 160 saatte. İlgili arkadaşlar pm ile iletişime geçebilir. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • stone2003 S kullanıcısına yanıt
    cihazdan memnunmusunuz

• hopeful H kullanıcısına yanıt
    Cihazdan çok memnunum. 60.000 kontrast özellikle filmlerde çok fark ediyor

• stone2003 S kullanıcısına yanıt
    oyunlarda performans nasıl acaba birde 4k ve 1080p arasında gözle görülür bir fark var mı

• hopeful H kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=lSFa1Rbx4EY

ilk aldığım zaman çektiğim görüntüler,sonda ps4 ile fifa17 görüntüleride var.

https://www.youtube.com/watch?v=O--l5twe3YA&t

burdada gran tourismo görüntüleri, 1080p görüntü iyi ise yada orjinal bluray larda cihaz uçuyor, 4k yı aratmıyor.
    ama gelecek tabiiki 4k da.

cihazınızın ayarlarını ekran görüntüsü olarak paylaşırmısınız gerçekten çok iyi görüntü var bende karşılaştırmış olurum

• https://t.me/joinchat/Gr0MYxVzQZnGNOi_cXKU_A

Telegram
    Projeksiyon bilgi paylaşım grubu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba herkese, yakında bir arkadaşım amerikaya gidiyor, rica ettim bana bir projeksiyon getirecek. Aklımda epson 5650 modeli var ancak viewsonic px727 4k cihazı da kafamı karıştırıyor. Özellikle rainbow efekti beni korkuttuğu için epson diyorum ama sizlerin tavsiye edeceği bir model var mı oralardan getirilecek? ya da bu iki cihaz arasındaki tavsiyeleriniz..

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim..
  • 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.