Şimdi Ara

EPSON Projeksiyonları - ANA KONU - (1250+ Üye) (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.179
Cevap
74
Favori
285.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yepyeni orjinal lambasıyla beraber Epson tw 9200w mi 5900 tl ye verecegim. Kutusu faturası herşeyi eksiksiz

• Arkadaşlar elinde 2. el Epson Tw550 yada TW570 olup satmak isteyen varsa lütfen benimle irtibata geçsin.
  • arkadaşlar herkese selamlar, uzun zamandır arayış içinde olduğum projeksiyon konusunu Epson EH-TW5650 ve
    200x200 gammascreen mat beyaz motorlu perde alarak sonlandırmış bulunuyorum.her iki ürünü Boyut dijitalde
    Kürşat bey'in yönlendirmesi doğrultusunda aldım. İlk defa pj kullanan biri olarak ilk gözlemlerim son derece
    hoştu. büyük keyif aldığımı çok net söyleyebilirim.
  • Epson 5650 kutu açılışı arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyvox -- 11 Mart 2018; 12:59:39 >

• 5650 yi yerine koymak ve kurulum yapıp doğru görüntü almak çok kolay oldu, cihazın menüsü çok kapsamlı ve fazla ayar seçeneği var,hem ebat hemde görüntü kalitesi ile alakalı.alttaki resimler hiç ayar yapmadan sinema modunda çektiğim görüntüler tabiiki karanlık ortamda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyvox -- 24 Şubat 2018; 11:14:3 >

• 5650 gündüz performansı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyvox -- 11 Mart 2018; 12:58:37 >
  • İlk ayarların neticesi;

• Zyvox kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, bu güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    teşekkürler,siz ne yaptınız?
  • Hayırlı olsun tamer bey keyifle kullanın

• Zyvox kullanıcısına yanıt
    İstanbuldan xgimi alan 2 arkadaşla temas halindeyim. Birara aletleri karşılaştırma yapicaz.. Benim alette sorun yoksa gerçekten olay boyleyse, eski kullandığım LG pf1500 e donebilirim. Birde şu 4k olayını merak ediyorum. 4K bir projektör alamayacagim için, fiyatlar biraz makul bir seviyeye gelene kadar. 65 inç bir TV de düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Hayırlı olsun tamer bey keyifle kullanın

Teşekkürler

• bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun, ben cihazdan istediğim verimi alamadım, ama genel anlamda kullananların memnuniyeti beni bazı cihazlarda sorun olabileceği fikrine yöneltti. Ama canlı görmedikçe durumu tam anlamakta zor.

• merhabalar,
    amazon.com'dan aşağıdaki ürünü almak istiyorum. kargoyu tr değil de o ülkedeki bir yakınıma göndertip sonrasında buraya getirteceğim. kargo ücreti yok yani.
    bu fiyata uygun mudur? cihazın özellikleri hakkında yorum yapabilirseniz sevinirim.

https://www.amazon.com/gp/product/B073S4TS4G/

https://epson.com/For-Home/Projectors/Home-Cinema/Home-Cinema-1060-1080p-3LCD-Projector/p/V11H849020#specifications

• Arkadaşlar epson un gece ve gündüz performansını göstermek için bir video paylaştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyvox -- 11 Mart 2018; 12:57:58 >
  • Epson 5650 ile alakalı görüntü ayarları tavsiye edecek varmı arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • epson'la gran tourismo sport oynadık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

İstanbuldan xgimi alan 2 arkadaşla temas halindeyim. Birara aletleri karşılaştırma yapicaz.. Benim alette sorun yoksa gerçekten olay boyleyse, eski kullandığım LG pf1500 e donebilirim. Birde şu 4k olayını merak ediyorum. 4K bir projektör alamayacagim için, fiyatlar biraz makul bir seviyeye gelene kadar. 65 inç bir TV de düşünüyorum.

Ustadim bende Xgimi H1 almayi dusunuyorum. Cihazla ilgili memnun olmadiginiz nokta nedir acaba? Konu basliginda yazilanlari elimden geldiginde okumaya gayeet gosterdim herkes memnun gibi ( tabi beklentiler farklilil gosterebilir ) Bunu paylasirsaniz cok sevinirim. Henuz siparis vermedim hala arastirma noktasindayim. Tesekkurler simdiden

• 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.