Şimdi Ara

EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.409
Cevap
182
Favori
474.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: standartsaplama

İlginiz için teşekkürler 3060 alacağım. en kısa zamanda konuyu baştan aşağı okuyup sizi daha fazla darlatmayacagim :))) Yaşınızı bilmiyorum ama içimden size abi demek geldi içtenliğiniz ve samimiyetiniz için teşekkürler iyi forumlar

Alıntıları Göster
    İlginiz için teşekkür ederim, umarım doğru seçimi yaparsınız, her zaman elimden geldiğince yardımcı olmaya hazırım.

• Arkadaslar ayda toplasaniz 10-15 sayfa cikti alan,scanner i da ayni sekilde ayda 2-3 kez kulllanan birisiyim.

ama yillardir kartuslu yazici kullaniyorum.tam cikti alicam kartus bitmis..

Beni yillarca sorunsuz idare edecek ne onerirsiniz ?

fiyat sorun degil ama 1500-2000 e cikmak istemiyorum..gecen sene 1300 tl ye epson l850 yi benim minik canavar icine eder diye almamistim simdi en ucuzlari bu fiyat nerdeyse..l850 olmus 2500
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat3807

L3060'da wi-fi direct, L3070'de ekran var, fiyata bakınca L3060 tercih edilebilir, 868 TL.
    https://www.amazon.com.tr/Epson-EcoTank-Mürekkep-Püskürtmeli-Tanklı/dp/B0773ZMVDM/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1545237125&sr=8-4&keywords=epson+yaz%C4%B1c%C4%B1

Alıntıları Göster
    Sağolun, uzun zamandır hepsiburada indirimi bekliyordum ama yapmadı. Mesajınızı da görünce siparişi verdim hayırlısı inşallah. Bir de 5'li navigator A4 kağıdı siparişi verdim 95 tl'ye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Navigatör kağıt koli fiyatı 82,46 TL, kargo da bedava.
    https://www.avansas.com/navigator-a4-fotokopi-kagidi-80-gr-1-koli-5-paket-p-59218
  • murat3807 M kullanıcısına yanıt
    Siz 6170 bekliyorum deyince bende onu bekler oldum
    Arada bir 6190 na da bakıyorum
    İns 6170 abartılmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün 3060 yazıcı geliyor inşallah. Bizim evde şuan İnternet yok laptop'dan kurulum yapabilirmiyim?

• onstark46 kullanıcısına yanıt
    L3060'da wi-fi direct özelliği var, internet olmasa da doğrudan bilgisayara bağlayabilirsiniz.

Kullanım Klavuzu:ftp://download.epson-europe.com/pub/download/6287/epson628772eu.pdf
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa-

Siz 6170 bekliyorum deyince bende onu bekler oldum
    Arada bir 6190 na da bakıyorum
    İns 6170 abartılmaz
    İlgili firmayı aradım, Benzer özellikteki modellerin bazılarını getirmiyoruz dediler, L6170 modelinin piyasaya çıkıp-çıkmayacağı konusunda net bir şey söylemediler. Ben talepte bulundum, bakalım n'olacak...
  • Şimdi kuruyordum aşamaları geçtim derken üç sayfa yazdırdı, şifreyi de verdi. Fakat bağlanmıyor telefondan girdim oldu. Bilgisayarda pin yanlış diyor. Böyle bir hata ile karşılaşan oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Arkadaslar ayda toplasaniz 10-15 sayfa cikti alan,scanner i da ayni sekilde ayda 2-3 kez kulllanan birisiyim.

ama yillardir kartuslu yazici kullaniyorum.tam cikti alicam kartus bitmis..

Beni yillarca sorunsuz idare edecek ne onerirsiniz ?

fiyat sorun degil ama 1500-2000 e cikmak istemiyorum..gecen sene 1300 tl ye epson l850 yi benim minik canavar icine eder diye almamistim simdi en ucuzlari bu fiyat nerdeyse..l850 olmus 2500
    Mürekkepli yazıcılar düzenli kullanım ister. Epson L3050 çıktı almak için ideal bir modeldir, fakat fotoğraf konusunda L850 performansını vermez. Amaç öncelikle fotoğrafsa ve beklenti yüksekse bütçesi uygun olanlara L7160 modelini önerebilirim.
  • Merhaba, L1300 - L1800 veya bu modellerin A4 olanlarında kalın kağıda baskı denemeniz oldumu. Ben 350gr kuşe kağıda renkli baskı almak istiyorum.
  • onstark46 kullanıcısına yanıt
    Pini girince bende de olmamıştı, 8 rakamlı şifreyi girmiştim olmuştu. Siz hangisini girdiniz acaba?

• Epson L3150 modelini(orijinal murekkepleriyle aldım, n11 de çoğu satıcı fiyatı biraz düşürüp inkjet mürekkeple satıyor almadan önce sormak gerekiyor)

N11 den 1049.00 TL yerine 33 TL kupon + 75 TL N11 bonusuyla beraber 941TL ye aldım bugün kargoda kurduktan sonra yorum isteyen olursa elimden geldiğince yardımcı olurum. Murat hocam sayesinde bu modeli aldım normalde L3060 konusunda mutabıktik amazonda fiyatı uygundu ama bu model biraz daha yenilenmis diye bunu tercih ettim (tanklar ön tarafa görebileceğiniz bir yere alınmış mürekkep dolum teknolojisi geliştirilmiş damlatma önlemeye karşı bir de ebatları küçülmüş daha kompakt bir hale gelmiş) geri kalan çoğu şey aynı en önemlisi yazıcı kafası aynı temelde aynılar arabalardan örnek vermek gerekirse kasa aynı 3150 modeli makyajlı kasa olmus. n11 kampanyası ve vade farksız 6 taksit seçeneği beni cezbetti nakit param yoktu 6 taksitle aldım normalde 3 taksit oluyor vade farksız. Teşekkürler Murat hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi standartsaplama -- 22 Aralık 2018; 12:22:50 >

• 53*MURAT kullanıcısına yanıt
    İlk başta pin girdim olmadı diğerinde güvenlik anahtarı kısmına yazdım bağlanma işareti geldi ama sonra tekrar kesildi. Windows 10 ile alakalı olabilir.Telefonda uygulama ile yazdırabiliyorum.Bugün kablo alıp onunla kuracağım artık garanti olsun diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: standartsaplama

Epson L3150 modelini(orijinal murekkepleriyle aldım, n11 de çoğu satıcı fiyatı biraz düşürüp inkjet mürekkeple satıyor almadan önce sormak gerekiyor)

N11 den 1049.00 TL yerine 33 TL kupon + 75 TL N11 bonusuyla beraber 941TL ye aldım bugün kargoda kurduktan sonra yorum isteyen olursa elimden geldiğince yardımcı olurum. Murat hocam sayesinde bu modeli aldım normalde L3060 konusunda mutabıktik amazonda fiyatı uygundu ama bu model biraz daha yenilenmis diye bunu tercih ettim (tanklar ön tarafa görebileceğiniz bir yere alınmış mürekkep dolum teknolojisi geliştirilmiş damlatma önlemeye karşı bir de ebatları küçülmüş daha kompakt bir hale gelmiş) geri kalan çoğu şey aynı en önemlisi yazıcı kafası aynı temelde aynılar arabalardan örnek vermek gerekirse kasa aynı 3150 modeli makyajlı kasa olmus. n11 kampanyası ve vade farksız 6 taksit seçeneği beni cezbetti nakit param yoktu 6 taksitle aldım normalde 3 taksit oluyor vade farksız. Teşekkürler Murat hocam
    Yazıcınız hayırlı olsun.

• 10 günde l310 yazıcımla 4500 sayfa çıktı aldım şuana kadar bir sorun çok şükür. çok seri çıkartıyor. siyahlarda ilk tank bitti muadil mürekkep koydum orjinallere dokunmayı düşünmüyorum :)
  • murat3807 M kullanıcısına yanıt
    Hocam gezinirken farkettim
    Epson l565 her derde deva niye
    6190 kadar pahalı değil anlamadim

• Merhabalar

Bende bir türlü karar veremiyorum hangi modelini alayım

Sürücü kursu işletiyoruz ve ayda bir sınav giriş kimliği çıkarıyoruz

Ve bunların kaliteli olmasını istiyorum

2 tane laser yazıcım var ve problem yaşıyorum bir tanesini garantiye yolladım

Şimdi Epson alayım diyorum

Bana model önerir misiniz L565 e baktım karar veremedim

Sizin öneriniz nedir

Saygılarımı sunuyorum

• emintahir E kullanıcısına yanıt
    Hocam bu konuyu ana sahibe sormamız gerek
    Bende arastirmaciyim maalesef anlamam
    Ama ihtiyaca yönelik sayfa kurucusuna bilgi verirseniz size model söyleyip yardımcı olur
    Mesela fax lazımmi
    Yada otomatik arkalı önlü çekme
    Yada renkli çıktı kalitesi nasıl olmalı
    Sadece fotokopi yada siyah beyaz ciktimi düşünüyorsunuz
    Yazma hızı nasıl olmalı
    ADF özelliği olmalimi
    Kağıt tepsisi olmalimi
    Bu gibi daha net özellikleri yazıp fiyat araliginizi yazarsanız konu sahibini alintilayip size kesinlikle dönüş sağlar
    Modeller hakkında bilgi sahibi olan konu sahibi
    Ben bir şey bilmiyorum uzun zamandır araştırıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa-

Hocam gezinirken farkettim
    Epson l565 her derde deva niye
    6190 kadar pahalı değil anlamadim
    ADF bölümünü kullanacaksanız, yani fotokopi ağırlıklı çalışacaksanız çok yavaş kalıyor, yazıcı kafaları farklı L6190'nın kafası
    % 20 daha büyük bu yüzden daha hızlı baskı alabiliyorsunuz, çıktılar da daha kaliteli. Tasarım, mürekkep doldurma sistemi, wi-fi direct bağlantı, kağıt beslemesi, otomatik çift taraflı baskı, kullanabildiği mürekkep türü vs. gibi özellikleri de L6190 lehine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat3807 -- 23 Aralık 2018; 11:15:42 >
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.