Şimdi Ara

EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.410
Cevap
182
Favori
474.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erkmenson

quote:

L3050 en fazla kaç gram kağıt kullanabiliyoruz ?

Sanırım kimse bilmiyor ? Teknik servisi de aradım onlar da bilgimiz yok diyor

Bugün 180 , 230, 250, 270 gram kuşe, bristol vs gibi kağıtlar aldim hepsinden numune. Yarın yazıcıda deneyeceğim ne kadar alıyor diye..

L386 da 300 g kağıt sorunsuz kullanıyorum. Muhtemelen sizinki de aynıdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chemsul kullanıcısına yanıt
    Bugün 4 çeşit kağıt denedim.

200 gram kuşe

180 gram Yerli Bristol

230 gram Amerikan bristol

270 gram Amerikan bristol

Sonuç olarak arkadaşlar makinaya 200 gramdan fazla kagit koymayın. En iyi sonucu 180 gram yerli Bristol den aldım.

Diğerleri mürekkebi dağıtıyor, 270 gram sıkışıyor.

Mat ( mate) kağıtlarda baskı daha iyi oluyor.

EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

200 gram kuşe

180 gram Yerli Bristol

Sonuç olarak arkadaşlar makinaya 200 gramdan fazla kagit koymayın. En iyi sonucu 180 gram yerli Bristol den aldım.

Hocam size rovi premium inci serisi 300 g olan kağıdı denemenizi tavsiye ederim. Mat bir kağıt. Hatta sipariş verirken telefonla yada not kısmına diğer kağıt çeşitlerinden de denemeye yapmak istediğinizi belirttin. Numune göndereceklerdir. cescesor.com sitesinden ben istemiştim.

• quote:

200 gram kuşe

180 gram Yerli Bristol

kullandıgınız murekkep kaşe murekkebi değilse, kağıdın murekkebi tutumaması dagıtması normaldir.

ben de sınıfım için belge basıyorum. onun için 200 veya 240 gr rovi ekonomik alıyorum. birkaç kez kaşe kağıdı kullandım müreebi tutmadı dağıttı.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat3807

Kullanıma da bağlı, çok kafa temizleme yaptırırsanız kısa sürede dolar. Ben sürekli yazdırdığımdan çok fazla kafa temizleme yaptırmam ama yazıcı zaten periyodik olarak bu işlemi yapıyor. Epson L220, 23000 civarında uyarı veriyor, şu ana kadar 3 kere resetledim. Elimde onun reset yazılımı olduğu için sorun olmuyor.

Sanırım siyah beyazda kafa temizleme için renklideki kadar mürekkep harcanmıyor, M200 ile 85700 sayfa yazdırdım, daha ped uyarısı vermedi.

L386 için fiyat kampanyası olursa buradan duyurabilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende tanklı epson L220 model yazıcım var akşam çıktı alırken baskı kafası nasıl olduysa tıkandı kafa temizlemede 4-5 kez yaptım ve ped uyarsı veriyor ve bana yazıcı acil lazım. Malum sene sonu evrakları belge vermek için çıktı almam gerek.
    Sorun şu bana acil ped sıfırlama gerekli elinde olan yada sorunsuz nerden indirebileceğimi söylerseniz / gönderirseniz inanın çok makbule geçecek.
  • çetin68 Ç kullanıcısına yanıt
    Şu sayfada link var...

https://forum.donanimhaber.com/epson-yazici-reset-programalri--60902266-8
  • Kuşe baskı ile ilgilenenler için 5620 modeliyle hazırlanmış iki video:

https://www.youtube.com/watch?v=2bIbSec_yQs

https://www.youtube.com/watch?v=7tiLGycfjck
  • selodonanımhaber kullanıcısına yanıt
    Epson modellerinde ciddi oranlarda indirim olduğunda buradan link veriyorum.

Şu an gördüğüm en iyi fiyat (orijinal mürekkep gönderen satıcı için):
    https://urun.n11.com/murekkep-puskurtmeli-yazici/epson-l386-renkli-tankli-fottarprn-wi-fi-usb-P221464146

Bonus flash ile 50 TL n11 bonus ve varsa n11 koponu kullanma şansı ile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat3807 -- 11 Ocak 2018; 15:9:10 >
  • murat3807 M kullanıcısına yanıt
    Bu paylaşılan dosya veya klasör bağlantısı kaldırılmış ya da kullanımınıza açık değil.

ling tıkladığımda bu yazıyor. İlgilendiği için murat3807 arkadaşa teşekkür ederim.

acil Epson L220 ped reset lazım yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çetin68 -- 11 Ocak 2018; 15:35:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çetin68

arkadaşlar bende tanklı epson L220 model yazıcım var akşam çıktı alırken baskı kafası nasıl olduysa tıkandı kafa temizlemede 4-5 kez yaptım ve ped uyarsı veriyor ve bana yazıcı acil lazım. Malum sene sonu evrakları belge vermek için çıktı almam gerek.
    Sorun şu bana acil ped sıfırlama gerekli elinde olan yada sorunsuz nerden indirebileceğimi söylerseniz / gönderirseniz inanın çok makbule geçecek.

Bende boş vakit bulunca arıyorum ücretsiz adjustment programını . Fakat çok zor. Key satıldığı için ücretsiz bulmak biraz az ihtimal. Acilse key satın almanız gerekecek. Birde pedleride söküp temizlemeniz lazım. Sonra mürekkep taşmasından cihazının zarar görebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çetin68

arkadaşlar bende tanklı epson L220 model yazıcım var akşam çıktı alırken baskı kafası nasıl olduysa tıkandı kafa temizlemede 4-5 kez yaptım ve ped uyarsı veriyor ve bana yazıcı acil lazım. Malum sene sonu evrakları belge vermek için çıktı almam gerek.
    https://www.ebay.com/itm/Reset-Epson-L130-L132-L220-L222-L310-L312-L362-L365-L366/142257628562?hash=item211f372592:g:l3cAAOSwUKxYiNJ8

en uygun şu adam satıyor. tabi bu arada paypal sorunu ortaya çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemsul -- 11 Ocak 2018; 17:24:23 >

• murat3807 M kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar, lütfen bir arkadaşım yardım etsin, 15-20 gün önce EPSON L3060 yazıcı aldım yazıcının wifi özelliği var, gerçi bilgisayarım masa üstü olduğu için kablosuz bağlantı yapamıyorum ama o günden bu yana telefonuma da bağlayamadım, bana yardımcı olurmusunuz.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: refikilhan

Arkadaşlar, lütfen bir arkadaşım yardım etsin, 15-20 gün önce EPSON L3060 yazıcı aldım yazıcının wifi özelliği var, gerçi bilgisayarım masa üstü olduğu için kablosuz bağlantı yapamıyorum ama o günden bu yana telefonuma da bağlayamadım, bana yardımcı olurmusunuz.
    Teşekkürler.

Çok güzel denk geldi hocam sizin soru

Bende EPSON modellerinden birini (özellikle de 3060'ı) düşünüyorum ama aklımda 1-2 soru var

Wifi bağlantısı ve özellikle telefon/tablet vs'den doğrudan yazıcıya gönderebilme aradığım en önemli özellik,

onun dışında, cam yüzeye etiket basma noktasında da (tabi burada kağıdın ne olduğu da çok önemli) işime yarasa çok iyi olur.

Bunlara göre EPSON modeli önerisi olan arkadaşlara şimdiden minnettar olduğumu belirtir, iyi günler dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: unik06

quote:

Teşekkürler.

Bende EPSON modellerinden birini (özellikle de 3060'ı) düşünüyorum ama aklımda 1-2 soru var

Wifi bağlantısı ve özellikle telefon/tablet vs'den doğrudan yazıcıya gönderebilme aradığım en önemli özellik,

onun dışında, cam yüzeye etiket basma noktasında da (tabi burada kağıdın ne olduğu da çok önemli) işime yarasa çok iyi olur.

Bunlara göre EPSON modeli önerisi olan arkadaşlara şimdiden minnettar olduğumu belirtir, iyi günler dilerim

Wifi Bağlantısı var, fakat benim pc masaüstü o yüzden kablolu bağlantı yaptım diğer konuları bilemiyorum,10 yıl HP 2060 kartuşlu kullandıktan sonra böyle bir yazıcı hali ile bana harika geliyor, telefona bağlanma özelliği de var ama ben yapamadım, bu nedenle belki bir dost çıkarda yardımcı olur diye umutla bekliyorum, inşallah bir hayır sever çıkarda bu sorunumdan kurtulurum.

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler.

Wifi Bağlantısı var, fakat benim pc masaüstü o yüzden kablolu bağlantı yaptım diğer konuları bilemiyorum,10 yıl HP 2060 kartuşlu kullandıktan sonra böyle bir yazıcı hali ile bana harika geliyor, telefona bağlanma özelliği de var ama ben yapamadım, bu nedenle belki bir dost çıkarda yardımcı olur diye umutla bekliyorum, inşallah bir hayır sever çıkarda bu sorunumdan kurtulurum.

Play store dan epson i print programini telefon ya da tablet cihazıniza kurun.

- yazıcıyı bilgisayara kurduktan sonra kablosuz ağ özelliklerini kurun. Yazıcı için bir sanal ağ oluşturmaniz lazim.

- sonra telefona indirdiğiniz yazıcıyı programa tanıtmaniz lazim.

Yani en azından ben böyle yaptım, oldu. Daha kısa yöntemi var mi bilmiorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler.

Play store dan epson i print programini telefon ya da tablet cihazıniza kurun.

- yazıcıyı bilgisayara kurduktan sonra kablosuz ağ özelliklerini kurun. Yazıcı için bir sanal ağ oluşturmaniz lazim.

- sonra telefona indirdiğiniz yazıcıyı programa tanıtmaniz lazim.

Yani en azından ben böyle yaptım, oldu. Daha kısa yöntemi var mi bilmiorum.

Çok teşekkürler dostum ama ben işte bunları yapamıyorum, Yazıcıya ağ bağlantısını kurabilsem belki herşey hallolacak ama onu yapamadım, gerek googlede gerekse youtubede çok araştrdım, EPSON L3060 yazıcının internet bağlantısı ve telefona kurulumu hakkında hiçbir şey bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refikilhan -- 12 Ocak 2018; 21:58:35 >

• refikilhan kullanıcısına yanıt
    Epson müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.
  • EPSON L3050

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/epson-ecotank-l3050-tankli-multifunction-wifi-yazici-322267838

% 7 indirim + 50 tl para puanla 600 liraya mal ettim arkadaşlar. Orijinal mürekkepli teknosa mağazası ürünü.

Şu an en uygun bu gibi görünüyor orijinal mürekkeplilerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat3807

Epson müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Arkadaşlar lütfen bir arkadaş yardım etsin, günlerdir uğraşıyorum yapamadım, yok mu bir hayır seven. Uğraşırken biraz önce telefonumda "DIRECT-9201B5B3" ağ adı oluştu bu ağ adı Epson yazıcının verdiği çıktıdaki Wifi Direct Mac adresle uyuşuyor, birde şimdi bu çıktı, herkeste görüyor. yardımcı olun lütfen.
    Müşteri hizmetleri tatil günleri kapalıymış pazartesi günüde çok işlerim var, kafayı yiyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi refikilhan -- 13 Ocak 2018; 22:5:26 >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.