Şimdi Ara

EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.410
Cevap
182
Favori
474.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok haklısınız..

1424 TL ödeyip aldım çok gelmişti 900 TL iken alamadığım için.

Şimdi de iyi ki almışım diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3151 yazıcıma siyah mürekkep doldurmama rağmen silik gibi yazdırıyor. Diğer renklerde sıkıntı yok. Sadece siyah çok silik.(morumsu gibi). Doldurduğum mürekkep kendi orijinal mürekkebi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fngn -- 26 Haziran 2022; 23:26:20 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 3 yıldır kullandığım Epson L3111 yazıcım var. Son zamanlarda bazen kağıdı alıyor gibi yapıyor ancak almıyor ve sanki kağıdı almış gibi boşa yazdırmaya devam ediyor. Bu sorunu nasıl hallederim?

• golkipir G kullanıcısına yanıt

3151 yazıcımda bu sorunu kağıt besleme yuvasını değiştirerek çözmüş bulundum.

• golkipir G kullanıcısına yanıt

aynı sorunu 3151 cihazimda yasamistim. bulundugum ilde yetkili servise goturdum ve garantiden kagit besleme parcasini degistirmisler ve sorunum cozuldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. İşyerinde L3151 var. 103 kullanıyoruz. L3250'ye aynı mürekkep olur mu? iki yazıcının mürekkebi aynı mı? Tek çeşit mürekkeple çalışmak istiyoruz. Ona göre L3250 almak istiyoruz.

Ayrıca L3151 mavi rengi basmıyor. Pembe basıyor. Çözümü ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi playfurkan -- 14 Ağustos 2022; 1:33:57 >
  • playfurkan P kullanıcısına yanıt

Mürekkepler aynı. Aynı olmasa da sorun olmaz zaten. Pigment mürekkeple dye mürekkep karışmasın yeter ki zaten bu iki yazıcının da tüm mürekkepleri dye özelliktedir.

Renklerden biri yanlış basılıyorsa büyük ihtimalle yazıcı hava yapmıştır. Tanktaki tıpaları açık tutarak kafa temizleme yaptırın. Her defasında püskürtme desenini kontol edin. Birkaç deneme ile düzelmediyse 10-12 saat ara verip tekrar deneyin.

• murat3807 M kullanıcısına yanıt

Teşekkürler üstat

• Merhabalar

Dublex baskı özelliği olan hem renkli hem siyah beyah çıktı alabileceğim. Fotokopi ve tarayıcı özellikli, mürekkep tanklı bir yazıcı arıyorum. Bütçem max 5k

Edit: Epson L4266 modeli nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWindows -- 14 Ağustos 2022; 22:21:57 >
  • MegaWindows kullanıcısına yanıt

Merhaba.

Profesyonel bir amaçla kullanmayacaksanız L3266 ve L5296 modelini de düşünebilirsiniz. Hız bakımından ciddi bir fark yoktur. (Son rakamı 6 olanlar beyaz renklidir. L3260 gibi son rakamı 0 olanlar siyah renlidir.)

Eğer L4266 modelini düşünüyorsanız ve otomatik çift taraflı baskı yerine manuel çift taraflı baskıyı tercih ederseniz arada fazla fiyat farkı olmadığı için L5296 almanızı öneririm.

Profesyonel kullanımlar için L65XX, L11XXX, L14XXX L15XXX veya WF-C5790DWF gibi modellere bakmanızı tavsiye ederim.

EPSON YAZICI SATIN ALIRKEN...

Orijinal kapalı kutu ürün aldığınızdan emin olun. Bazı firmalar orijinal mürekkepleri alıp yerine muadil mürekkep gönderiyorlar. Bu yüzden satın almadan önce satıcıyla bu durumu görüşün. Fiyat farkı çok değilse Hepsiburada. Teknosa, Medimarkt gibi kurumsal satıcıları tercih edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat3807 -- 15 Ağustos 2022; 12:35:38 >
  • Merhabalar, ofis için Epson printer düşünüyoruz, günde ortalama 30-35 sayfa baskı alıyoruz. Önerebileceğiniz model var mıdır, çok farklı mürekkep teknolojisi var seçeneklerde tıkandık. Şimdiden teşekkür ederim

• fngn F kullanıcısına yanıt

Kafa temizleme yaptınız mı hocam ondan kaynaklı olabilir silik yazdırma.

@homeknight epson L382 olabilir.

• Arkadaşlar Epson L3151 yazıcımda mürekkep pedi ömrü dolmak üzere diye bir uyarı alıyorum. Tavsiyeniz nedir ? Alıp kendim değiştirme sayaç sıfırlama imkanım var mı direk servise mi vereyim ?

• homeknight kullanıcısına yanıt

Merhaba, günlük o kadar baskıyı her modelde alırsınız. İstediğiniz diğer özellikleri de belirtirseniz en uygun modeli önerebilrim.

• Youtube'da videoları var, onları izleyerek kendiniz yapabilirsiniz. Pedleri atıp yerine kağıt havlu ya da pamuk koyabilirsiniz. Ped reset işlemi için bir yazılıma ihtiyacınız olacak. Forumda Epson yazıcı reset programları adında bir konu var sanırım ordan yazılıma ulaşabilirsiniz.

Yazıcı renkli çıktı alırken sadece sarı rengi yazdırıyor. Diğer 2 renk mürekkep dolu olmasına rağmen yazdırmıyor. Her gün renkli çıktı alınan bir yazıcı. 2 kere güçlü temizleme, 2-3 kere kafa temizleme yaptım ama yine değişen bir şey yok. Siyah renk sorunsuz sarı renk sorunsuz diğer 2 renk yazmıyor. Bu konuda nasıl bir çözüm bulabilirim ?

• "Renklerden biri yanlış basılıyorsa büyük ihtimalle yazıcı hava yapmıştır. Tanktaki tıpaları açık tutarak kafa temizleme yaptırın. Her defasında püskürtme desenini kontol edin. Birkaç deneme ile düzelmediyse 10-12 saat ara verip tekrar deneyin."

• quote:

Orijinalden alıntı: trolldetector

Bu mesaj silindi.
    L1110 var bende, yazılımı atarım size müsait olunca,
    Ayrıca garanti 2 yıl değil mi

Soruyu cevaplamamışım,

O atık kutusunun bir sayacı var, o sayaç dolduğunda uyarı veriyor.
    Yazılımsal bir sayaç, yani pedleri değiştirsen de yazılımı sıfırlanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi an agony -- 21 Ağustos 2022; 16:34:45 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Hocam L4266 modelini önerir misiniz? Özellikle L3266 ve L5296 modellerini önermenizin sebebi nedir?

• trolldetector kullanıcısına yanıt

Support Homepage | Epson Türkiye

Bu sayfadan garanti kontrolü yapabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.