Şimdi Ara

EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.410
Cevap
182
Favori
474.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evde çocukların dersleri için arada da iş için kullanılacak arada fotoğraf baskısı da olursa iyi olur

Cihaz öneriniz var ise sevinirim

• Arkadaşlar benim yazıcıyı (L1110) iki aydır haftada bir kurumasın diye baskı alıp kapatıyordum. Bugün bir şey yazdırmam gerekti tuşa bastım açılmadı, acaba kablosu çıkmış mı diye bakarken fiş ve usb girişlerinin olduğu taraftan yağ benzeri garip kokulu sarı şeffaf bir sıvının aktığını gördüm. Makine durduğu yerde olan bu olayla ilgili internette araştırma yaptım ama hiçbir şey bulamadım. Böyle bir durum başına gelen veya bu sıvının ne olduğunu bilen var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Epson l3060 kullanıyorum 56.000 sayfa kullanmışım bu zamana kadar şimdi çift taraflı yazdırma yapmaya çalıştığımda çok sayfa besleme hatası veriyor her sayfa da ama çift taraflı değil de normal yazdırdığımda olmuyor .Servis anakart değişince düzeliyor dedi yardımcı olur musunuz lütfen.

• Merhaba , l3160 aldım. Bir kaç bir şey yazdırdım. uzun süre kullanmadığımda kafa temizleme vb. olaylar nasıl oluyor ?

kullanım klavuzuna baktım ama o ayarlar sanki sorun olduğunda kullanılacakmış gibi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mob411

Merhaba , l3160 aldım. Bir kaç bir şey yazdırdım. uzun süre kullanmadığımda kafa temizleme vb. olaylar nasıl oluyor ?

kullanım klavuzuna baktım ama o ayarlar sanki sorun olduğunda kullanılacakmış gibi geldi.

bakıma girin yazıcı ekranında nozül gibi bişey yazıyo onu bastırın. çıktıda sıkıntı yoksa devam. varsa kafa temizliği seçeneği var yaptırın.

• EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ

l3160 performansım. EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ tankın hakkını veriyoruz ama vites düşürme vakti geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jankat

bakıma girin yazıcı ekranında nozül gibi bişey yazıyo onu bastırın. çıktıda sıkıntı yoksa devam. varsa kafa temizliği seçeneği var yaptırın.

Alıntıları Göster

haftada 1 renkli çıktı alcam. Onun dışında dikkat etmem gereken bir şey var mı ?

1 haftayı geçince nozül olayına mı bakayım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mob411

haftada 1 renkli çıktı alcam. Onun dışında dikkat etmem gereken bir şey var mı ?

1 haftayı geçince nozül olayına mı bakayım ?

Alıntıları Göster

öyle yapın yada 22 liraya 500lük kağıt alıp 2-3 günde bir taslak modunda renkli yazdırırdım ben sizin yerinizde olsam

• Jankat kullanıcısına yanıt

500 lük kağıt aldım. Çıkartalım bakalım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AtesHırsızı

Arkadaşlar benim yazıcıyı (L1110) iki aydır haftada bir kurumasın diye baskı alıp kapatıyordum. Bugün bir şey yazdırmam gerekti tuşa bastım açılmadı, acaba kablosu çıkmış mı diye bakarken fiş ve usb girişlerinin olduğu taraftan yağ benzeri garip kokulu sarı şeffaf bir sıvının aktığını gördüm. Makine durduğu yerde olan bu olayla ilgili internette araştırma yaptım ama hiçbir şey bulamadım. Böyle bir durum başına gelen veya bu sıvının ne olduğunu bilen var mıdır?

Daha önceden ped reset yaptınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: murat3807

Daha önceden ped reset yaptınız mı?

Alıntıları Göster

Hayır, sorun güç ünitesindeymiş garantiden değişimi yapıldı. Garantisi olmayan cihazları prizde tutmamak daha iyi olur sanırsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kardeş yakışıyor mu

Merhaba öncelikle iyi bayramlar ,bu dediğiniz yazdırma yoğunluğunu ve diğer ayarları epson kendi uygulamasında mı yaptınız l3060 var bende ben bulamadım bu ayarları

Alıntıları Göster

Yazdırma tercihlerinde bakım sekmesinde Genişletilmiş ayarlar var orada renk yoğunluğu ayarı bulunuyor.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 30 Mayıs 2021; 22:21:3 >

• bugün a4 yazdırırken kağıdı bi tuhaf aldı. Kağıt alma sesi değişti gibi.

• Arkadaşlar herkese merhabalar

Benim epson 220 yazıcı vardı ped uyarısı verdi. pedi resetledim (aynı proğramla daha önce de yapmıştım ) bir gün sonra iki ışıkta yanıp sönmeye başladı çıktı vermez oldu. youtubeyi karıştırdım kağıt alma sensörü ,alttaki yuvarlak lastik bir türlü olmadı. canım sıkıldı kutusuna koyup çatıya kaldırdım parçası belki lazım olur diye. ped resetten önce sıkıntısı yoktu. Okuldan bir arkadaşın yazıcısı ped reset uyarısı vermiş beni aradı bende prog olmadığını internete baktığımda olduğunu gördüm söyledim. Arkadaş indirmiş ped resetini yapmış ama bana olanın aynısı onada olmuş iki işık yanıyor kağıt almıyor. aklıma reset prog bir sıkıntı mı oldu geldi .

Başına gelen var mı çözüm var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çetin68 -- 1 Haziran 2021; 21:36:57 >
  • MERHABA, arkadaşlar ben Epson L3160 Kullanıyorum

resimde göreceğiniz bu ünlem hataları neyin nesidir nasıl çözerim destek rica ediyorum

EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ
  • Fotoğraf kağıdı aldım. Bastırmadan önce yapmam gereken bir ayar var mı ?

• Siyah beyaz icin sorun yok ama a4 te renkli çıktılar çizgili şekilde çıkıyor nedense kafa temizliği vs geçmedi tonerleri orijinal içindekiler hala 1 senelik makina

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GameChanger G kullanıcısına yanıt

aynı sorun bende de var epson l3150 siyah beyaz normal çıkıyor ama renklide şerit şeklinde çıkıyor kafa temizliği vs yaptım buna rağmen düzelmedi.

• 103 numara mavi (C) mürekkep almak istiyorum 1 tüp (65ml) L3151 için , önerebileceğiniz bir satıcı var mı ?

edit : amazon kendisi satıyormuş oradan sipariş verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boomcu -- 8 Haziran 2021; 18:23:47 >
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.