Şimdi Ara

EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.410
Cevap
182
Favori
474.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tamer Hoca

Hocam ben memnunum. Yaklaşık 3bin çıktı aldım. Bazen çizgi çizgi çıkarıyo ama temizleme yapınca düzeliyo

Sağol hocam. L3151 aldık bizde. Çizgi çizgi çıkarma normalde olmaması lazım. Kafa temizliği ile yüzlerce sayfa bu sorunu yaşamamanız lazım uzun haftalar bekleyip kurumadıysa yazdırma kafası ve mürekkep sistemi.

Açıkçası kurulum ve yazılım desteği bana çok karışık geldi birçok farklı yazılım ve yapılandırma görmeme rağmen ama Epson hepsini dağıtık tutup, dökümante etmediği için böyle.

Normalde eskiden HP ve Canon Pixma kullanmış (ofis + ev) birisi olarak bu ilk Epson ürünümüz oldu. İnşallah sıkıntısını götürür. Selamlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar, epson l810 için orjinal mürekkep tavsiye edebileceğiniz yer var mıdır?

n11 den aldım, üstüne basa basa orjinal dediler sahte çıktı geri gönderdim.

Piyasa sahte ürün kaynıyor.

Uygun fiyata orjinal ürün tavsiyesi var mıdır?

• EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ

EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ

Ustadlar ofis icin hangisi sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tanklı yazıcılarda tıkanma sorunu oluyor mu? Kartuşlarla uğraşmaktan gerçekten usandım çünkü.

Xerox Workcente 3025 mi alayım yoksa, Brother HL-1211W mi alayım? Belki Brother DCP-1511'e bütçe zorlayabilirim. Çok kararsız kaldım. Elimde her renkten Canon 1 Litre mürekkepte var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

Ustadlar ofis icin hangisi sizce
    Ofis için sadece LCD ekranlı olmasını dikkate alarak 200 lira farka değer, yani L3160.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat3807

Rica ederim, yazıcınız şimdiden hayırlı olsun.

Bu arada yeni yazıcı alan arkadaşlar garantiyi

Seçili Epson ürünlerinde uzatılmış garanti - Epson

3 yıla uzatmayı unutmasınlar.

Hocam merhaba. Garanti uzatma formunu doldurmadan önce aşağıdaki linkten ürün kaydı yapmamız gerekmez mi?

https://register.epson-europe.com

• Arkadaşlar selamlar.
    Ofis için yazıcı arayışındayım.
    Aylık ort 500 sayfa çıktı mevcut.
    Üstten çoklu tarama ve kopyalama olmazsa olmazım :( keza fax vs..

Epson L5190 ile hp 615 dikkatimi çekenler. Önerebileceğiniz bir başka model varmıdır ?
  • Selam. L3156 ile L3151 arasında renk haricinde fark yok değil mi? Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? L3156 a suan uygun fiyat veriyor Hepsiburada. 1500 TL
  • saksaksak S kullanıcısına yanıt
    Kasa rengi farkı. 3160 olanda airprint var ek olarak
  • extra34 E kullanıcısına yanıt
    Tskler. Air print Apple için mi . Ne gibi bir avantajı var. Fiyat farkına değer mi
  • saksaksak S kullanıcısına yanıt
    Ona siz karar vereceksiniz doğrusu gerekli mi değil mi. Kullanırım derseniz alın gereksizse para harcamayın. Apple için airprint.
  • extra34 E kullanıcısına yanıt
    Tşkler. L3156 aldım
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

O işlem şart değil.

• FunSociety kullanıcısına yanıt

Tüm mürekkepli yazıcılarda tıkanma sorunu olur, eğer uzun aralar verilirse. Ayda yılda bir kullanırım derseniz lazer yazıcılara bakın. Haftada en az bir iki kez kullanırım derseniz çıktı maliyeti bakımından mürekkepli yazıcılar daha ekonomik olur. Tanklı yazıcılarda özellikle kafa farkı nedeniyle Epson öneriyorum.

• branta kullanıcısına yanıt

Evet, pazaryeri olan sitelerde orijinal diye satılan mürekkeplerin büyük bir kısmı sahte. Vatan Bilgisayar, Teknosa gibi kurumsal bir satıcıdan almanızı öneririm. Ayrıca Epson web sitesinde yetkili satıcı listesi var. Oraya da bakabilirsiniz.

• Hakan.. kullanıcısına yanıt

İş yükünüz fazla değilse L3151 sizin işinizi görecektir. Epson tavsiye etmemin sebebi patenti kendisine ait olan ve kalitesi kanıtlanmış uzun ömürlü baskı kafası kullanmasıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.ereneren

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Çocukların ödevleri için çift yüzlü baskı yapabilen, wifili bir yazici alacağım. Çok model var, karar veremedim. Epson'un hangi modelini alabilirim?
    Ekranı, hızı vb önemli değil wifi ve çift tarafli baskı özelliği yeterli benim için. Şimdiden teşekkürler.

Otomatik çift taraflı baskı özelliği yerine manuel çift taraflı baskıyla idare ederseniz ki çok kolay yazıcı maliyetiniz neredeyse yarıya düşer. Bu durumda L3151modelini tavsiye edebilirim. Bu arada en düşük fiyatlı otomatik çift taraflı baskı veren renkli model L4160.

• must@fa M kullanıcısına yanıt

Bu konuda youtube da videolar var. Modeminizin ayarlarında da değişiklik yapmanız gerekebilir. Ayrıca mobil cihazlardan yazıcıyı kullanmak için Epson i-print uygulamasını telefon vs. mobil cihazlara yükleyip yazdırma işlemini bu uygulama üzerinden yaptırmalısınız.

• drahmetoky D kullanıcısına yanıt

Ped reset işlemini yapmadan yazıcı aktif hale gelmez. Bunun için forumdaki Epson yazıcı reset programları konusundan ya da başka bir yerden reset yazılımı indirmeniz gerekir. (arama motoruna Epson L365 Adjusment yazın.) Nasıl reset yapılacağı ile ilgili youtube videolarını izleyin, birkaç tıklama ile kolayca halledersiniz.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Yazıcınız hayırlı olsun. Plastiklerin daha şeffaf olması ve yazılımların geliştirilmesi gerektiği fikirlerinize katılıyorum.

İlk kurulumda kafaya bir miktar mürekkep çekilir. (Mürekkep şarjı) Bu hem zaman alır hem de sanki mürekkep tüketimi fazlaymış hissi uyandırır.

• 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.