Şimdi Ara

EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
4.643
Cevap
146
Favori
260.662
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Yazıcı/Tarayıcı >> EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ
Giriş
    10 Mesaj

Teşekkür ederim hocam . Hazır indirimdeyken alayım o zaman 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    murat3807 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam zaten apple cihazım yok airprint kullanamayacağım , ama acemilik konusunda benden acemisi olamaz desem yeridir 😊 lcd panel işi yarıyorsa hazır indirimdeyken slayım o zaman teşekkür ederim 😊

|
    |
    Mburak06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayırlı olsun o zaman.
    |
    |
    Mstf.hmsr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Guest-DC74C27F3

kağıtları nereden temin ediyorsunuz?
    double a veya navigator kağıt almam gerekiyor ama ankarada satan biryer bulamadım. İnternetten sipariş verdim bu sefer de kağıtlar hasar görmüş kargodan teslim almadan iade ettim. tavsite ettiğiniz site var mı ?
    Kağıtları genellikle kendi kolisiyle gönderiyorlar, haliyle kargoda dağılıyor ya da deforme oluyor. Çok az satıcı ekstra bir koli kullanıyor, bazıları da koli bandıyla sararak dağılmasını önlüyor. Kağıdı almadan önce firmayla görüşüp hassasiyetinizi iletebilirsiniz. Ben genellikle Avansas'tan alıyorum ve Yurtiçi Kargo gayet düzgün bir şekilde getiriyor.
  • Yüzbaşı
    377 Mesaj

teşekkürler hocam avansasa baktım fiyatlar da uygun. Oradan alınabilecek navigator ayarında kağıt öneriniz var mı yoksa navigatormü alayım direkt

|
    |

Fiyat gayet iyi.
    |
    |
    tonythetonguc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Guest-DC74C27F3

teşekkürler hocam avansasa baktım fiyatlar da uygun. Oradan alınabilecek navigator ayarında kağıt öneriniz var mı yoksa navigatormü alayım direkt
    90 gramlık kendi markaları var.
    https://www.avansas.com/avansas-diamond-a4-fotokopi-kagidi-90-gr-1-koli-2000-sayfa-p-76808 (Koli 2000 sayfa)

80 gramlık kağıtlarından memnundumi bu da güzeldir diye düşünüyorum.

Yeni üyeler için indirim kodu:

• Yüzbaşı
    377 Mesaj

teşekkürler hocam. hiç yorum bulamadım internette ama güzel gibi duruyor deneyip göreceğiz artık.

|
    |

Sadece kendi sitelerinde satıyorlar ve yeni bir kağıt, denemek için ben de alacağım ama firmaya güveniyorum.
    |
    |
    Onetılator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

30 aralığa kadar kargo bedavaymış 1 tane alıp deneyedeğim teşekkürler hocam

|
    |

Kargo için tarih veriyorlar ama 50 TL üzeri her zaman kargo bedava oluyor. Kağıt alışverişleri için yakın bir zamana kadar neredeyse tüm siteler kargo parası alıyordu, avansas almıyordu, o yüzden kağıt siparişlerimde öncelik buraydı. Hatta sık sık indirim kodu veriyorlardı ama son günlerde reklama ağırlık verdiler bizim indirimler reklama gitti galiba eskisi gibi indirim kodu göndermiyorlar artık.
    |
    |
    Onetılator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

evet 100/20 varmış yakın zamanda ama kaçtı. Bu 90 gr kağıdı sipariş verdim gelince double a ile kıyasayıp paylaşırım konuda.

|
    |
    Ama bana çok saçma geldi. 1 yıldır kullanıyorum, oldukça memnunum ama bu yaptıkları hesap gerçek maliyetlerin 10-15 katı gibi.
    Kendi elleriyle kendi ürünlerini kötülüyorlar gibi.
    Yoksa benim hesabım mı yanlış
    https://www.hepsiburada.com/photo-ink-epson-uyumlu-4-renk-takim-4x70-ml-photoink-murekkep-l110-l210-l220-l300-l310-l355-l365-l550-l565-l800-l382-l386-l1300-l1800-l3050-l3060-l3070-uyumu-p-HBV000001YNMK

100 ml mürekkeple A4 olarak yaklaşık 1000 adet yazı yada yüksek kaliteli 100 adet a4 fotoğraf basılabiliyor. 100 ml mürekkebin 10 TL olduğunu düşünürsek 100 sayfanın maliyeti 1 tl yapar. Bunu aşağıdaki şekilde de örnekleyebiliriz.

FOTO INK mürekkeple; 100 sayfa a4 yazının maliyeti yaklaşık 1 TL.

FOTO INK mürekkeple; 100 sayfa a4 fotoğrafın maliyeti yaklaşık 10 TL.

• Binbaşı
    1884 Mesaj

Ben 4x1 litrelik seti alıyorum. Benim tecrübelerime göre 1000 sayfa A4 renkli çıktının mürekkep maliyeti 2-3 TL civarında.
    |
    |
    melifkaya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    65 Mesaj

Hocam bu sorular beni aşıyor. Ben çok acemiyim bu konuda. Konu sahibi Murat bey bence daha tatminkar cevaplar verebilir. Ben makinayı çocukların okul ödevleri ve testleri içim aldım. Daha önce HP kartuşla yazıcısı vardı. Ama kartuş maliyetleri çok yüksek olduğu için uzun vadede bu daha mantıklı geldi. Sorularınızdan cevaplayabildiklerimi cevaplayayım.
    Fotoğraf baskısı aldım ama normal a4 kağıda. AirPrint üzerinden yazdırdığım çok hoşuma gitmedi ama bilgisayar bağlantısıyla aldığım fena değildi. Ben fotoğraftan ziyade normal renkli çıktı içim almıştım ve benim için yeterli. Fotoğraf baskısı için daha üst modeller tavsiye ediliyor ama onlar da buna göre biraz pahalı.
    Android uygulaması var mı bilmiyorum ama iOS uygulaması var ve evet bu uygulama üzerinden yazdırıyorsunuz.
    Kartuş sorunuzu çok anlayamadım. Onu Murat beye sorsanız daha iyi olur.
    Ekranı çok gözünüzde büyütmeyin. O tarz özellikleri olduğunu zannetmiyorum. Sadece genel yazıcı özelliklerini kullanmanızda yönlendirme yapıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    dostum kertenkele kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    65 Mesaj

Hocam bunlarda kartuş yok. Zaten yazıcının özelliği o. Tanklı yazıcı bunlar, kendi özel mürekkebi var ve dolum yapıyorsunuz. Youtube’ da tanıtım videoları var. Onlara bir göz atmanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    dostum kertenkele kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    merhabalar
    ebson 3160 model yazıcı aldım kurulumu yaptım. wifi bagladım. güncelleme yaparken
    epson prınter recovery mode
    yazıısı çıktı. Ve hiçbir tuş calışmıyor. kapatıp acıyorum yıne aynı uyarı cıkıyor. bunun çözümünü bilen varmı arkadaşlar.
    |
    |
    Arkadaşlar okulumuzdaki Epson l210 yazıcı uzun zamandır kullanılmadığı için kağıdı boş çıkartıyor. Sürekli kafa temizleme yapıyoruz. Ama nafile. Ne yapabiliriz fikri olan? Birde bunların atık mürekkep pedi nerde? L382de baskı kafasının altında idi bunda o bölge boş sünger yok farklı bir yerde mi?

Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.