Şimdi Ara

EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.407
Cevap
183
Favori
473.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    rovi premium glossy kullanıyorum gayet iyiler, rovi advanced glossy'de gayet iyi, fiyat kalite olarak cok başarılı.
  • İyi geceler epson l 655 ile ilgili bilgi almak istiyordum. Tavsiye eder misiniz. Bu yazıcıyla ilgili hiç bilgi yoktu başlık altında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • av.mehmet A kullanıcısına yanıt
    Ev için uygun değil pahalı bir yazıcı ve sürekli kullanmanız gereken bir yazıcı. İş yeri için düşünüyorsanız alabilirsiniz mürekkepleri fazla bekletmemeniz gerekiyor yoğun baskı alan yerler için uygun. Orjinal bile kullansanız kutunun üzerinde yazıyor 6 içinde tüketilmesi gerekiyor mürekkeplerin. Ayrıca yazıcıyı kullanmadan çok bekletirseniz baskı kafalarında kuruma donma yapabilir silik yazmaya başlar.

Ataşehir toner dolumu
    0216 399 06 65
  • can-inlife C kullanıcısına yanıt
    Merhaba baskı kafasında kuruma ve tıkama yapmayan solüsyonlu mürekkeplerimiz mevcut isterseniz. Orjinal den ucuz 70 ml orjinal 35 tl civarı bizdeki 100 ml 25 tl
  • Tekrardan merhaba. Bende l382 aldım yakın zamanda ama aldığım renkli çıktılar fazlasıyla koyu renk çıkıyor. Bununla ilgili yapmam gereken herhangi bir ayar var mıdır?

• EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ

Selamlar,
    Yazıcım L300 2,5 yıldır kullanılıyor. Şu anda 216 bin baskıda ve hala kullanılıyor. Mürekkep olarak Photoink kullandım uzun zamandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: av.mehmet

İyi geceler epson l 655 ile ilgili bilgi almak istiyordum. Tavsiye eder misiniz. Bu yazıcıyla ilgili hiç bilgi yoktu başlık altında.

https://www.epson.com.tr/products/printers/inkjet-printers/consumer/l655

Ayrıntılı bilgi burada mevcut. Bu konuda bahsedilmemesinin nedeni ev kullanıcılarından ziyade daha profesyonel kullanıcılara yönelik olmasından olsa gerek. Bu konuda şu ana kadar bahsedilen yazıcıların hepsinden daha üstün özelliklere sahip bir cihazdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem_07

EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ

Selamlar,
    Yazıcım L300 2,5 yıldır kullanılıyor. Şu anda 216 bin baskıda ve hala kullanılıyor. Mürekkep olarak Photoink kullandım uzun zamandır.

Ben de aynı mürekkebi kullanıyorum. Dün 2. kez ped uyarısı aldım. İlk uyarıyı 23000 çıktıda almıştım, şimdi de 50000'e yaklaştım. Bu konunun 3. sayfasında anlattığım gibi ilk seferde pedleri yıkayıp, kurutup yerine koymuştum. Bu sefer pedleri çöpe attım, hem bir daha kullanılabileceğinden emin olamadım hem de uğraşmak istemedim. Onların yerine marketten aldığım bayanların kullandığı pedi yerleştirdim.

Hayli tecrübeli bir kullanıcı olarak, bugüne kadar en çok karşılaştığınız sorunları ve bu sorunları nasıl çözdüğünüzü de burada paylaşırsanız memnun oluruz.
  • https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/epson-l382-tankli-multifunction-yazici-309722587

Epson L382 için fiyat çok cazip... 479,41 TL ve 60 TL de maxipuan fırsatı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat3807

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/epson-l382-tankli-multifunction-yazici-309722587

Epson L382 için fiyat çok cazip... 479,41 TL ve 60 TL de maxipuan fırsatı var.

tanklı çift taraflı otomatik fotokopi alabileceğim ekonomik bir model var mı epsonda ?
  • mondschein66 M kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla ADF'li en düşük model Epson L655 var ama fiyatının pek ekonomik olduğunu söyleyemem desemde benim de gözüm onda.
    EPSON WORKFORCE PRO WF - 5620DWF vb. modellere sonradan tank takılıyor, ne kadar stabil onu bilemiyorum.
    Hatta bu serinin tanklı modelleri de var fakat fiyatları şimdilik çok yüksek.
  • murat3807 M kullanıcısına yanıt
    Ped uyarılarını birkaç kez sıfırladım servis programı ile.
    Pedlerin çizimlerini daha önce temizken yapmıştım vektörel olarak, sanayide dövme keçe satılıyor (gerçek yün keçe). Keçeyi lazerde kestirdim orjinal keçe ebetlarında yaptığım çizimlerle ve taktım devam. Arada bir söküp bakıyorum doluluk durumuna, sorun yok.
  • l386 modelinde kartuş var mı? yani bir süre sonra kartuş değişmek gerekiyor mu? ayrıc l382 ile arasında ne fark var

• sirkumsali S kullanıcısına yanıt
    Epson baskı kafası sıradan karuşlardan farklıdır, ben üç farklı Epson yazıcıda toplam 150000+ çıktı aldım, kafa problemi yaşamadım. Yazıcıların herşeyi orijinal ve daha servise uğramadılar.
    Bu yazıcılar tanklı olup tank boşaldıkça mürekkep ekliyorsunuz.
    L386'da L382'ye ek olarak kablosuz bağlantı ve daha iyi tarama çözünürlüğü var. Daha çok bilgi için bu konunun ilk sayfalarına bakmanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat3807

Epson baskı kafası sıradan karuşlardan farklıdır, ben üç farklı Epson yazıcıda toplam 150000+ çıktı aldım, kafa problemi yaşamadım. Yazıcıların herşeyi orijinal ve daha servise uğramadılar.
    Bu yazıcılar tanklı olup tank boşaldıkça mürekkep ekliyorsunuz.
    L386'da L382'ye ek olarak kablosuz bağlantı ve daha iyi tarama çözünürlüğü var. Daha çok bilgi için bu konunun ilk sayfalarına bakmanızı öneririm.

Arkadaşa katılıyorum epson lar tanklı yazıcılar içerisinde en kalitelisidir fotğraf baskısı için de en iyisi dir model olarak ayrı ayrı araştırmanıza gerek yok L serisi tanklı yazıcıların hepsi aynı baskı kafasına sahip 6 renkli olanlar hariç aradaki tek fark özellik farkıdır birinde wireless vardır, birinde yoktur, birinde adf vardır, birnde yoktur, bi model sadece yazıcı iken diğer bir model de fotokopi özelliği vardır gibi gibi.
  • Arkadaslar l382 modeli icin hangi fotograf kagidini secmeliyim. Rovi premium inci kullandim iyi mi bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet572 -- 19 Ekim 2017; 22:45:1 >
  • murat3807 M kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim bilgiler için. epson l386 almaya karar verdim biraz tuzlu ama olsun uzun süre kullanmak istiyotum.

• arkadaşlar powerpoint sunumlarını 6 lı şekilde yazdırmak istiyorum arkalı/önlü ama nasıl yapacağımı bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreray

arkadaşlar powerpoint sunumlarını 6 lı şekilde yazdırmak istiyorum arkalı/önlü ama nasıl yapacağımı bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim

http://prntscr.com/h34zqu

arkalı onlu basmayaı otomatik yazıcınınız ozelliği varsa basar. yoksa kağıdı elinizle ters cevirmelisiniz.
  • Konu sahibine teşekkürler L386 ile aranıza katıldım.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.