Şimdi Ara

Epson l850 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar epson l850 aldım denedim kullanıyorum ,merak ettiğiniz bi konu olursa özelden genelden cevaplayabilirim

• Merhaba,

güle güle kullanın.

fotoğraf yazdırma ve tarama kalitesi hakkında bilgi verirmisiniz.
  • Hocam tarama özelliğini hiç denemedim ama basma konusunda kesinlikle üstüne makina tanımam eğer maddi durumunuz elveriyorsa kesinlikle evde olması gereken bir cihaz bana hediye olarak gelen epson kağıtlarını kullanıyorum 10*15 boyutunda 100 den fazla baskı aldım ve hepsi muhteşem fotoğraf cekimi de canin dslr ile yapmıştım zaten mükemmel kalitede baskılar alıyorum dugun Nisan fotolarını basıyor makina pc ne var ne yok bascam inşallah.ne isterseniz sorabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maiyet olarak suan fotoğrafçılar kaça basıyor bilmiyorum ama 40 kurusa falan geliyor orjinal mürekkep orjinal kağıt kullanılarak ısın en güzel yanı da elinizin altında olması kalitesini seciyorsun istediğin gibi basıyorsun bakan kimse bilemez evde basıldığını o kalitede baskı alıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caglar7110 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Hocam makineniz hayırlı olsun. Ben de l850 almayı düşünüyorum. Bir kaç sorum vardı cevaplarsanız sevinirim.
    Ürünün kurulumu kolay mı? Fotolarda kenarlıksız baskı alabiliyor muyuz? Wifi bağlantısı var mı, eski modellerde sıkıntı oluyor diye okumuştum. Genel olarak yazıcının beğendiğiniz ve beğenmediğiniz yönleri nelerdir? Bir de şu ana kadar her hangi bir sıkıntı çıkardı mı acaba?
  • Epson l850 kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
  • WiFi yok arkadasım kurulumunda bisey yok çok basit kenarlilksiz baskı alabiliyorsun ben 500 e yakın baskı yaptım 10x15 ve 13x18 boyutlarında rovi ve Epson kağıt kullandım çok memnun kaldım tavsiye ederim kesinlikle pişman olmazsın l800-810-850 hangisi almak istersen al onu alabilirsin baskı kalitesi mükemmel hatta fotoğrafçılardan daha iyi diyebilirim kalite sana kalmış yanı kaliteli kağıt kullanırsan kaliteli sonuçlar alırsın fotoğrafçılar ısın ticaretinde olduğu icin kotu kağıtlar kullanıyor ve buzdolabın üstüne astığın foto 3-5 ayda soluyor özel olarak ne sormak istersen sorabilirsin bende çok araştırdım öyle aldım elimden geleni yardımı yapmak isterim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.