Şimdi Ara

Epson L486 Aldım Memnunum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu Epson L386 alacaktım fakat stok kalmamış acelem vardı L486 aldım kdv kadar indirim ile 729 tl aldım. cihaz mükemmel sorunuz varsa yanıtlayabilirim. 500 sayfaya yakın siyah beyaz çıktı aldım içinde başlıklar falan renkli tabi şimdiye kadar kartuş al doldur boşuna uğraşmışız. hoşuma giden özellikler:
    1- Yazıcının e-posta adresi var isterseniz herkes isterseniz belirlediğiniz e-posta adresinden gelen mailleri direkt yazdırıyor sadece e-posta atın yeter. Ağa bağlıysanız buna gerek yok ama ağ dışındaysanız çok kullanışlı.
    2- iphone ipad android windows hepsinden sorunsuz kablosuz çıktı aldım üstelik iphone için ek yazılım kurmadan e-print ile.
    3- Gerçekten ekonomik L386 arkadaşım kullanıyor ofiste dediği gibi olacak sanırım maliyet sadece kağıt parasına yakın ben evde kullanıyorum ama öğrenci öğretmen olunca ailede 3 ayda bir kartuş dolduruyor bozulursa 40-50 tl orjinal alıyorduk. 2 yedek siyah var (ücretsiz içinden çıktı) sanırım 2 yıl en az gidecek bize :)
    4- tek tuşla yazıcı üstünden fotokopi çekme pc açmadan
    5- tek tuşla kablosuz tarama
    6- güçlü ayarlar ve bakım menüsü

• Ben de Epson kullanıyorum, daha önce forumda paylaştım ama buraya da ekleyim de bazılarının gözü açılsın...

M200 Çıktı Sayısı: 51580

M105W Çıktı Sayısı: 24918

L220 Çıktı Sayısı: 22215

Tamirsiz ve bakımsız, nazar değmesin!..

• Fotoğraf çıktısı aldınız mı hiç? Ben de alma aşamasındayız ve genelde fotoğraf çıktısı alacağım. Şimdiden teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk baskı hızı ve normal baskı hızı nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: kckilic

Fotoğraf çıktısı aldınız mı hiç? Ben de alma aşamasındayız ve genelde fotoğraf çıktısı alacağım. Şimdiden teşekkürler...

Fotoğraf yazdırmaya yönelik olan diğer modeller kadar iyi değil tabi ki ama onlarım mürekkep maliyeti de korkunç
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

İlk baskı hızı ve normal baskı hızı nasıl?

lazerli yazıcıdan kötü ama bundan önce kullandığım mürekkep püskürtmeli tanksız sistemlere göre hızlı
  • oguzhantezel92 kullanıcısına yanıt
    mürekkep püskürtlemi yazıcılarda ilk baskı hızı bulunmas ısınması gereken bir fırın yokdur çünkü...
    hız için değilde kalite için üretilmiş bir seridir ve laser cihaz sayısında çıktı mürekkep püskürtmeli kalitesi hedeflenmiştir..
  • Epson L386 veya L486 'nın fotoğraf baskı kalitesi nasıldır? Telefondan veya tabletten iprint programı vasıtasıyla baskı alırken baskı kalitesini istediğimiz şekilde seçebiliyor muyuz?

• Fotograf baskisi onceliginizse l 800 serisine bakin

• Hayırlı olsun baya güzel bir yazıcı. Ben de bir süredir takip ediyorum. L386ya göre artıları; Lcd ekranı ve wi-fi direct olayı sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba epson l486 açıkken elektirik gidip gelmesinden sonra kendiliğinden açılır mı?
  • Hocam Epson L 486 yı ben de düşünüyorum.Öğretmenim, bu yüzden fotokopi özelliği çok önemli.Fotokopi çekmek için ekrana sayı girebiliyor muyuz?25 öğrenci için mesela 25 kere tuşa mı basıyoruz.Yoksa ekrana 25 sayısını girip tuşa mı basıyoruz. Brother t500 ile bu model arasındayım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.