Şimdi Ara

EPSON L386 Tanklı Tarayıcı Fotokopi + Wi-Fi Mürekkep Baskılı Yazıcı - 519TL

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
25
Cevap
0
Favori
1.269
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> EPSON L386 Tanklı Tarayıcı Fotokopi + Wi-Fi Mürekkep Baskılı Yazıcı - 519TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    613 Mesaj

• quote:

Orijinalden alıntı: AytekinNet

Bi anda kaç tane ucuz yazıcı buldun böyle? her yazıcıya ayrı başlık açmak zorunda mısın?

Birazdan MediaMark'ı satın aldığım yorumu da gelir :)

Evet her farklı yazıcıya farklı başlık açmak zorundayım.
    wishmd w kullanıcısına yanıt
    w wishmd demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: wishmd

Açtım linki 519 lira yazıcım var ama bu da çok güzel alsam mı almasam mı diye düşünürken 5 dakikada yok oldu fiyat geri 729a çıktı, ölücülük kararlılık isteyen bir uğraş sanırım :(

İlk kural, önce al sonra araştır. Beğenmezsen iptal et :)
    quote:

Bi anda kaç tane ucuz yazıcı buldun böyle? her yazıcıya ayrı başlık açmak zorunda mısın?

valla ahmetfx e laf yok sıcak fırsatların en değerli üyelerindendir kendisi ..
  • Yarbay
    3338 Mesaj
    Fiyat güzel ve yazıcıyı tavsiye ederim. 11.11 kampanyası ile 579,99 TL + 50 n11 bonus a mal etmiştim ve en uygun bu fiyattı.(fiyat geçmişi merak edenlere )
    |
    |

Birazdan MediaMark'ı satın aldığım yorumu da gelir :)

Evet her farklı yazıcıya farklı başlık açmak zorundayım.
    Açtım linki 519 lira yazıcım var ama bu da çok güzel alsam mı almasam mı diye düşünürken 5 dakikada yok oldu fiyat geri 729a çıktı, ölücülük kararlılık isteyen bir uğraş sanırım :(

Orijinalden alıntı: wishmd

İlk kural, önce al sonra araştır. Beğenmezsen iptal et :)
    quote:

valla ahmetfx e laf yok sıcak fırsatların en değerli üyelerindendir kendisi ..
    |
    |

Sana epson sorarken fırsat kaçtı.

Bu tanklı yazıcılardan hangisi iyi? Canon mu epson mu? Bıktım kartuş işinden, püskürtmeli almayın diyen de çok, çıktı işini en masrafsız nasıl halledebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BusteID -- 8 Aralık 2017; 23:29:52 >
    |
    |
    ahmetfx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BusteID

Sana epson sorarken fırsat kaçtı.

Bu tanklı yazıcılardan hangisi iyi? Canon mu epson mu? Bıktım kartuş işinden, püskürtmeli almayın diyen de çok, çıktı işini en masrafsız nasıl halledebilirim?

Renkli de lazer çok maliyetli. En uygunu mürekkep püskürtmeli. Siyah beyaz alacaksanız Brother HL 1211W tavsiye ederim lazer tarafında, dolum yapılabiliyor.

Kendinden tanklı yazıcılar sonradan ekleme yapılanlara göre çok daha verimli. Ama mürekkep kurumasın, tıkanmasın diye sürekli kullanmak gerekiyor.

Bendeki Epson'u elden çıkardım kullanmadan. Satıp satmama konusunda kararsız kaldım ama. Yaz tatilinde kullanamayacağım için sorun yaşayacağımı düşündüm.

• Yarbay
    8907 Mesaj
    Bu yazıcıdan bende var çok sorunlu geçende garantiye gönderdim kafa değişimi felan yapmışlar çizik çizik çıkarıyordu tavsiyem kesinlikle mürekkepten uzak durun biraz paraya kıyın LAZER yazıcı alın.

Lazer gibi çıktıyı bu makinede 1 yıldır alamadım kalitesiz görüntü çıkarıyor rezalet en iyi moduna getiriyorum ve 5 dakika bir kağıt için zaman harcıyor sonuç 10 saniyedeki lazer yazıcı gibi çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 8 Aralık 2017; 23:38:13 >

İstersen direk link verme fiyatlar hemen eskiye dönüyor, hepsiburada gibi. Canon 1599 olmuş.
    |
    |
    ahmetfx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    5 yıldır epson l100 kullanıyorum ilk kendinden tanklı yazıcı modeli biraz yavaş ama eşşek gibi hala çıkarıyor 4 yıl orjinal mürekkebini kullandım 1 yıldır photo ink mürekkep kullanıyorum dörtte bir fiyatına geliyor fazla vermeye gerek yok

Orijinalden alıntı: bakkal34

5 yıldır epson l100 kullanıyorum ilk kendinden tanklı yazıcı modeli biraz yavaş ama eşşek gibi hala çıkarıyor 4 yıl orjinal mürekkebini kullandım 1 yıldır photo ink mürekkep kullanıyorum dörtte bir fiyatına geliyor fazla vermeye gerek yok

Kullanmayınca kuruma yapıyor mu

Bir arkadaş epson l382 tavsiye etti orjinal mürekkep kullanırsan kuruma yapmaz dedi

hergün çıktı aldığım için sorun olmuyor 1-2 ay çıktı almazsanız bozulabilir
    |
    |
    ebabil__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Teknosa da 580 tl idi wifi li modeli wifisiz 520 idi

|
    |

O dediğiniz olay bendede oldu, vatandan almıştım aradım eleman bir ayar yaptırdı cihaz İlk gün ki gibi oldu..

|
    |
    NitroNos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Cem_16

Ben wifi olmayan modelini 2.5 yıldır kullanıyorum çok memnunum renkli mürekkepler yeni 4/1 e düştü doldurdum..

uzun süre kullanmayınca donma kuruma yapıyor mu kartuş. Dikkat etmek gereken bir şey var mı bu yazıcıda...
bankalar.org
Canlı Tv izle
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.