Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Epox RDA+ larda APU yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Epox RDA+ larda APU yok
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    399 Mesaj
    APU iceren ve 400 fps destekleyen Epox RDA+ yazıcıoglunda bulamadım.Andromedada var ama ordada adamlar parayı yatırdıktan bir iki gun sonra teslim ediyor bilgisayarı , nasıl işse anlamadım.

|
    |
  • Yarbay
    14858 Mesaj
    [Deleted by Admins]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    bende ole sanıyordum.gold pc deki e yazıcıoglundakı bütün bilgisayarcıdaki (hemen hemen hepsi) 8rda+ larda apu yok.inanamadım kutusuna bakım hakkaten yok.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    784 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    bende biliyorum + olanlarda olması gerektigini.ama goldda kutusuna bile baktım ,mcp-t yazmıyordu.apu filanda yazmıyordu.üstelik adamlarla konustum dolby digital çözemez dediler.kafam karıstı bilgisi olan varsa yada golddan 8rda+ alan varsa mesajlarınızı bekliyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    742 Mesaj
    Benim anakartın kutusunda da onlar yazmıyor ama bal gibi de var
    |
    |
  • Yarbay
    3613 Mesaj
    Sen 8rda+ olduğuna eminmisin? 8rda'ya bakmış olmayasın? Birde adamlar yanlış birşey söylemiş dolby digital çözemez diye. dolby digital apu ile alakalı bir olay değil. Apusuz kartlarda çözebilir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    696 Mesaj
    cahilliğimin kusuruna bakmayın bu apu nedir ? Bende rda+ alcam da . neye dikkat etmeliyim ??
    |
    |
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    nası anlıcaz olup olmadıgını.ben kıllandımda.golddan 8rda+ alan yokmu.
    |
    |
  • Yarbay
    2256 Mesaj
    8rda+ olan tüm epox larda apu vardır arkadaşlar goltdaki arkadaşlar sanırım olayı bilmiyorlar meerak etmeyin epox 8rda+ da apu var
    |
    |
  • Yarbay
    2236 Mesaj
    8RDA'ya bakmış olma ihtimaliniz var. Yoksa belirtildiği gibi + ibaresi olan ürünlerin tamamında (8RDA3+ hariç!) MCP-T var.www.epoxtr.com sitesine girip kendiniz görebilirsiniz. Ahmet'in sattığı MCP-T'li de Mehmet'in sattığı değil... Çık çık çık olmaz öyle şey...
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
Masal
haberler
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.