Şimdi Ara

Epox 8rda+, Twinmos 512mb ddr400, 80gb 8mb Western Digital

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu hafta içinde askere gideceğim için 15 ay sonra çok para etmeyecek şeyleri satmayı düşünüyorum.
    Epox 8rda+ rev 2.2 ultra400 yongasetlidir. Voltajsız 215fsb yapabilmektedir. Voltaj verildiğinde 225fsb'de sorunsuz çalışır. Yanında SP/DIF bracket da 10$'a satılıktır.
    Twinmos CL2.5 zamanlama değerinde Twinmos modüllüdür. Üşengeç bir yapıya sahip olduğum için elimdeki diğer 256x2 ddr400'leri çıkartıp tek başına ram zamanlama testleri yapmadım fakat yeni modüller ne yapıyorsa aynısını yapacağından eminim. Kodu 50D ile bitiyor. Eğer arkadaşım almazsa 430mhz'de 3-2-1-2 değerlerine düşen 256mb Twinmos'u da satabilirim.
    Sabit disk 7200rpm Western Digital Caviar JB serisi 8mb önbellekli modeldir. Bad Sector yoktur. 1.5 senedir kullanıyorum. Herhangi bir sorn yaşamadım fakat geldiğimde SATA II kullanmak istediğim için elimden çıkarmak istiyorum.

Parçaların hiçbirisi arızalı yada düşük performansta çalışan modeller değildir. Zaten zamanım yeterse deneme imkanı da verebilirim.
    Epox = 60$
    Twinmos = 65$
    WD = 50$

Fiyatlar bence gayet düşük çünkü pazarlık gibi şeylerle uğraşacak vaktim malesef yok. En geç Cuma günü birliğe teslim olmalıyım. Pazarlık sadece zaman kaybı olacaktır benim için.
    Fiyatlara istediğiniz yorumları yapabilirsiniz herhangi bir tespki göstermeyeceğimden emin olabilirsiniz. Herkesin yargılamaya ve fiyat önerisinde bulunmaya hakkı vardır. Sonuçta insanlar kollamaya çalışıyor alıcıları.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm attım acilen bi cvp pls :)
  • fiatlar gerçekten çok çok uygun.sizide şimdiden hayırlı teskereler dilerim.
    saygılarımla.
  • PM attım.
  • sanırım izmir ve hdd zor olucak teklifimi geri çekiyorum :(
  • Tora İstanbul'da idi diye hatırlıyorum.
  • PM ATTIM
  • Pm attım
  • Bütün parçalar şu an için ayırtılmıştır. Satış olduğunda belirteceğim. Aksi takdirde diğer teklif gönderenlere ulaşacağım.

• hayırlı teskereler...
  • 512mb ddr400 ram satıldı.

• quote:

512mb ddr400 ram satıldı.

Satışta bir sorun olursa rami almak istiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tora

Bu hafta içinde askere gideceğim için 15 ay sonra çok para etmeyecek şeyleri satmayı düşünüyorum.
    Epox 8rda+ rev 2.2 ultra400 yongasetlidir. Voltajsız 215fsb yapabilmektedir. Voltaj verildiğinde 225fsb'de sorunsuz çalışır. Yanında SP/DIF bracket da 10$'a satılıktır.
    Twinmos CL2.5 zamanlama değerinde Twinmos modüllüdür. Üşengeç bir yapıya sahip olduğum için elimdeki diğer 256x2 ddr400'leri çıkartıp tek başına ram zamanlama testleri yapmadım fakat yeni modüller ne yapıyorsa aynısını yapacağından eminim. Kodu 50D ile bitiyor. Eğer arkadaşım almazsa 430mhz'de 3-2-1-2 değerlerine düşen 256mb Twinmos'u da satabilirim.
    Sabit disk 7200rpm Western Digital Caviar JB serisi 8mb önbellekli modeldir. Bad Sector yoktur. 1.5 senedir kullanıyorum. Herhangi bir sorn yaşamadım fakat geldiğimde SATA II kullanmak istediğim için elimden çıkarmak istiyorum.

Parçaların hiçbirisi arızalı yada düşük performansta çalışan modeller değildir. Zaten zamanım yeterse deneme imkanı da verebilirim.
    Epox = 60$
    Twinmos = 65$
    WD = 50$

Fiyatlar bence gayet düşük çünkü pazarlık gibi şeylerle uğraşacak vaktim malesef yok. En geç Cuma günü birliğe teslim olmalıyım. Pazarlık sadece zaman kaybı olacaktır benim için.
    Fiyatlara istediğiniz yorumları yapabilirsiniz herhangi bir tespki göstermeyeceğimden emin olabilirsiniz. Herkesin yargılamaya ve fiyat önerisinde bulunmaya hakkı vardır. Sonuçta insanlar kollamaya çalışıyor alıcıları.

hdd kaç GB ?
  • başlıkta yazmış arkadaş 80 gb sanırım görmedin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.