Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (6273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
128.959
Cevap
153
Favori
2.158.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62716272627362746275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle bi dönem yaşıyorum ki, oyun oynamak için değil oyun indirmek için açıyorum konsolu. titanfall ı indirdim kaldı öyle
  • Günaydın dernekim
    İyi haftalar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Günaydın dernek,
    Haftasonu Death Stranding'e başladım, koji reis 2 saatlik film gibi açılışla gazı verdi pazar akşam ancak kalktım.
  • İyi haftalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geehut

4K televizyon almaya değer mi hocam. Elimde 5 sene önce aldığım Samsung full HD 65’ LED var. Şimdi onu sat yeni al bilemedim. Ne kadar değişiklik olacak ki?
    değer benımde vardı sattım plazma tv mı 4k sony e gectım fılm vıdeo oyunada gostercek makınen varsa fark edıyor
  • metro exodus cok guzel olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Eski savaş temasindan hala vazgecmediler deli gibi oynadigimiz eglendigimiz bf bu degildi o kadar oyuncu kaybettiler hala ayni kafa devam ediyolar 1 2 saat takilmalik oyundan oteye gidemiyor artik yada benim beynim sulandi destinyden hitap etmiyo
    BF1 e göre çok daha iyi BFV. silah ve araç çeşitliliği dolu dolu.. Oyunun yapısı bu battleroyal modundan dolayı çok değişti. eski BF yapısı artık yok..
  • iyi haftalar
  • fifa turnuvası yapmıyor muyuz bu sene yahu?
  • maximum54 kullanıcısına yanıt
    nerde o eski bf keyfi ya. fifa'da da aynısı, git gide daha kötüsünü çıkarıyorlar.
  • iyi haftalar dernek
  • death stranding mi oynasak ?

kuruduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hutne

death stranding mi oynasak ?

kuruduk.
    bence bir süre bekleyelim o oyun için. fifa dersen hemen oynayalım.
  • Günaydın Iyi haftalar.
    Bu sene Fifa mı zor benmi beceremiyorum. Arkadaş division 8 den başladım 10'a kadar düştüm çıkacağımda yok. Ama yine de zevk almaya bakıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RDR2 Onlayn hüsranı sonrası girdiğim bunalımın etkisi ile fallout 4 oynamaya devam ediyorum. Öyle böyle değil, evire çevire oynuyorum. Her defasında da hikayenin içinde bazı yeni şeyler çıkıyor karşıma. Paladin dens mesela sintmiş ya la. Öldürmedim ama sint manitam var üzülmesin diye, takıl burda sen dedim. Olm sen nasıl anlamadın sint olduğunu dedim, yemek su felan, cevap veremedi ona. Sora çıkışa elder makston geldi bık bık niye öldürmedin bunu falan. Ona da ağır konuştum, helikopterimsi uçağına bindi, çekti gitti, yavvvşşartis...
    O zaman dennns...
  • quote:

Orijinalden alıntı: souris

bence bir süre bekleyelim o oyun için. fifa dersen hemen oynayalım.

Alıntıları Göster
    MudRunner alsak ?
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4133-CUSA09958_00-MUDRUNNEREU00000?emcid=pa-st-165931

• İyi haftalar arkadaşlar.

• El Amra kullanıcısına yanıt
    Hiçbir şey anlamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iyi haftalar

• 
Sayfa: önceki 62716272627362746275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.