Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (6009. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128.960
Cevap
153
Favori
2.158.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60076008600960106011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu bu bf1 ne güzelmiş. Ben vakti zamanında ilk beta da oynadıydım tek harita sina vardı herhalde.herkes sniper oluyordu pc de illalah dediydim. oyunu da beğenmeyip almamıştım. Ama ps4 de akıyor maşallah. dün başladım 4 saat aralıksız oynamışım. hekim olurum demiştim ama fetih te sniper oynamak bayagı zevkli imiş dualshock ile. vuruş hissiyat çok doyurucu. Uzun süre sonra bir online fps den zevk aldım. Taktik teknik verecekleri bir pm uzaklıktayım bilginize.
  • Ozi nice yıllar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozi mutlu yıllar,

Şu fortnite hastalığından bir süre kendimi kurtardım. Uyku uyumaya başladım gayet güzel tavsiye ederim.
  • hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    Baba oyun akıyor, çok güzel, hatta efsane. 3.bölgede elektrikli kurt gibin bir boss var ondayım.

• İyi haftasonlari dernek

• togimacmac kullanıcısına yanıt
    Caymayaydın olacaktı =(
  • 12 aylık plus indirimi bitmiş ya la. ben son gün bugün sanıyordum. el elde baş başta kaldım 3 ay sonra bitiyordu plus. :(
  • İyi akşamlar.

Oğuzhan nice senelere..

• quote:

Orijinalden alıntı: OKANATLI

Yahu bu bf1 ne güzelmiş. Ben vakti zamanında ilk beta da oynadıydım tek harita sina vardı herhalde.herkes sniper oluyordu pc de illalah dediydim. oyunu da beğenmeyip almamıştım. Ama ps4 de akıyor maşallah. dün başladım 4 saat aralıksız oynamışım. hekim olurum demiştim ama fetih te sniper oynamak bayagı zevkli imiş dualshock ile. vuruş hissiyat çok doyurucu. Uzun süre sonra bir online fps den zevk aldım. Taktik teknik verecekleri bir pm uzaklıktayım bilginize.

Dernekte bf3 ve bf4 zamanında efsane gecelerimiz oluyordu bf1i aldık ama oynayan olmadı destiny gölgesinde kaldı

• Hadi moster hunter dus artik.neyseki nioh var

• SW nin single ı da iyiymiş baya.. Bu seferki oyun gerçekten olmuş.
  • farukdanis - Faruk arkadaşımız kural ihlali nedeniyle derneğimizden ayrılmıştır, kendisine yaptığı paylaşımlar için teşekkür ederiz.
    Kurallar gereği tüm dernek üyelerimiz 1 hafta içinde ''Wantednight'' ı psn listesinden silmek zorundadır.
    Saygılar, iyi oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

quote:

Orijinalden alıntı: OKANATLI

Yahu bu bf1 ne güzelmiş. Ben vakti zamanında ilk beta da oynadıydım tek harita sina vardı herhalde.herkes sniper oluyordu pc de illalah dediydim. oyunu da beğenmeyip almamıştım. Ama ps4 de akıyor maşallah. dün başladım 4 saat aralıksız oynamışım. hekim olurum demiştim ama fetih te sniper oynamak bayagı zevkli imiş dualshock ile. vuruş hissiyat çok doyurucu. Uzun süre sonra bir online fps den zevk aldım. Taktik teknik verecekleri bir pm uzaklıktayım bilginize.

Dernekte bf3 ve bf4 zamanında efsane gecelerimiz oluyordu bf1i aldık ama oynayan olmadı destiny gölgesinde kaldı

hocam siz bayagı ilerlemişsinizdir o zaman. ben de henüz silahlar acık olmadığından birşey sorsam size. medic oynarken pompalı benzeri bir silah var mı bf3 ve bf4 te olduğu gibi.

• Bf başkanımız çok sayın fatih yavuz abimiz ve yaveri yılmaz yanar arkadaşımız bf1 konusuna oldukca hakimdir ben bf1e bikaç gün sabır gösterip sildim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tansusus

quote:

Orijinalden alıntı: ulas3567

Doom 30 liraya düşmüş..Ben daha önce almıştım tırt..Boşa para vermeyin derim..

10 numara oyun mutlaka alın efsane bır aksıyon

Çöp

• Günaydın derneğim, herkese stressiz bol oyunlu bir hafta diliyorum.

Bu arada Mesut kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: allenprost

quote:

quote:

Çöp

en çöp oyunlardan wildlands i tek basına bitirmiş adamsın :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Çöp

Az daha alıyorduk gold edition :D

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCustomizer

quote:

quote:

quote:

quote:

Çöp

Az daha alıyorduk gold edition :D

doom nasıl sen soyle doomu platinlemiş biri olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Bf başkanımız çok sayın fatih yavuz abimiz ve yaveri yılmaz yanar arkadaşımız bf1 konusuna oldukca hakimdir ben bf1e bikaç gün sabır gösterip sildim

ben de dernekle bir kaç gün girip premium olmadığı için çok uzun süreler aralarına katılamamıştım. sonra büyük emek sarfederek premium almaya çalıştım bu sefer de psn satmadı bana premium :) ben alana kadar da bf1 destiny nin gölgesinde kalıp unutuldu :(

• 
Sayfa: önceki 60076008600960106011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.