Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (6006. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128.959
Cevap
153
Favori
2.158.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60046005600660076008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pekmezci

İyi haftasonları dernek. Bi destiny vardı noldu ona? Adı bile geçmiyor artık..

Çok oynayarak çabuk tükettik miraç yeni dlcyi bekliyoruz tabiki insanları oyundan soğutan eksiklikleri gidermelerinide bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih abi nice senelere...

• quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

quote:

Orijinalden alıntı: Pekmezci

İyi haftasonları dernek. Bi destiny vardı noldu ona? Adı bile geçmiyor artık..

Çok oynayarak çabuk tükettik miraç yeni dlcyi bekliyoruz tabiki insanları oyundan soğutan eksiklikleri gidermelerinide bekliyoruz

Destiny 1 tukenmezdi devamli oynardin en kotu pvp yapardin demekki bi olmamislik var 2 de

• Gözlerimde tütüyoe fortnite yorgunluktan oynayamadım.İsten eve gelirken twitchden fortnite videoları izliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın,iyi haftalar ve mutlu yıllar Fatih abim

• İyi haftalar millet

• günaydın ve iyi haftalar herkese
  • Günaydın iyi haftalar herkese bende üyelik için iletişime geçtim ama bir süre burada aktif olmak gerekiyormuş sanırım. Bu aralar fortnite çok takmış durumdayım nerdeyse başka oyun oynamıyorum takım olarak oynayabileceğim insanlara ihtiyacım var.
  • Günaydın.

İyi haftalar.

Fatih nice senelere kardeşim. Fortnit çok oynayasım var fakat ne hikmetse elim gitniyor. Ayrıca grupların 4 den fazla olmaması da cabası. Çağırırsanız gelirim kıvılcım bekliyorum...

• Günaydın dernekim
    İyi haftalar

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar

Taner abi kıvılcım bekleme, emekli oldun artık. Dün 3 kişiydik. Dal hemen gruba. Baktın 4 kişiden fazla, birimiz çıkar yanına geliriz. Kaç yaşına geldin hala naza çekiyosun. Nırç nırç
  • Günaydın herkese hayırlı işler hayırlı haftalar

Taner abim emekliliğin hayırlı olsun , Fatih abim yeni yaşın hayırlı olsun . Eci Allah analı babalı büyütsün .

Bu ara cod story sardı onunla takılıyorum. Online ı özledim artık

• Ecicim hayırlı olsun panpa. Yeni karakter açmışsın😘

• Fortnite iyi ya bu aralar....

• Herkese iyi haftalar,

Nioh a başladım fakat çok karışık emek istiyor. Bir yandan Call of duty devam...

• *ceneviz* kullanıcısına yanıt
    Abi oyun tırt, elinin gitmemesi gayet doğal. Bakma sen bazı arkadaşlarımızı oyunsuzluk yüzünden kaybettik
  • Fatih abi doğum günün kutlu olsun.
    Eci tebrikler kardeşim Allah analı babalı büyütsün.

Benim kız Ratchet and clank a bayıldı. O oynuyo ufaklık izliyo. Çocuklu üyelere tavsiye olunur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Amra

Abi oyun tırt, elinin gitmemesi gayet doğal. Bakma sen bazı arkadaşlarımızı oyunsuzluk yüzünden kaybettik

oyun denince akla ben gelirim:)
    nioh akıyor
  • Nioh iyidir

• Nioh nasıl iyi ya nasıl? Dertsiz başımıza dert aldık, bu kadar detay falan olur mu ya? Bloodborne gibi yüzeysel olaydı iyiydi.
  • Bir hevesle dark souls 3 almıştım. Sonra bloodborne plustan gelince hiç başlamamıştım. Bloodborne bile beceremeyince şimdi diyorum ben nasıl dark souls vs nioh oynayacam. Umarım çabuk alışırım.
  • 
Sayfa: önceki 60046005600660076008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.