Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (5976. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128.959
Cevap
153
Favori
2.158.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59745975597659775978
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tansusus

quote:

Orijinalden alıntı: tuncyt

fortnite çok iyi, bizimkilerin muhabbeti zaten 10 numara fakat para verecek kadar da değil, almayın gazı

Oyun bedava

Valla bedavaymis :) niye solemiyonuz

Pubg nin cakmasini yapmislar hemde bedava

:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0limpiyat

quote:

quote:

fortnite çok iyi, bizimkilerin muhabbeti zaten 10 numara fakat para verecek kadar da değil, almayın gazı

Oyun bedava

Valla bedavaymis :) niye solemiyonuz

Pubg nin cakmasini yapmislar hemde bedava

:)

Çakma makma daha eğlenceli gözüktüğü kesin işler biraz rahatlasa bende dalıcamda gazı kaçar heralde ı zamana kadar destiny güncellemesi sağlam gelir inşallah başka maceralar aramayız

• ulas3567 kullanıcısına yanıt
    Mustafa Ç. kullanıcısına yanıt
    Mesajımda link bulunmamaktadır. Naçizane yol yordam önerisi içermektedir sadece, arz ederim

@Mustafa Ç. Deus Ex oynadım bitirdim. Hitman tarzı, görevleri yapmanın birden çok yolu olması benim hoşuma gitti. Ana hikaye bitince iki tane de ek görev çıktı ama onlara bakmadım mesela. Neymiş, belli bişeyden sonra herşey insanı şaapabiliyomuş, naapabiliyomuş, sıkabiliyomuş
  • Sevgili dernek, btc ile olan savasimiz halen devam etmektedir. Girecek arkadaslar uzak dursun :D

Deus Ex serisi efsanedir, ilk oyunundan beri oynarim. PS+ ile bedava gelince inanamadim. Oynamayan varsa tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

Oyun bedava

darısı pubg nin başına, haftasonu yiğende oynadım pubg oyun çok iyi ya.. insanın aklını çeliyor..
  • El Amra kullanıcısına yanıt
    Engin tecrüberinle bize ışık tuttuğun için çok teşekkür ederim abi

• God of war 20 nisan cikiyor

• Gelsin abi single oyun yokluğu çekiyoruz. Online online nereye kadar birazda kendi kendimizle kalak. Başkanım atmaz beni inşallah git kendi başına oyna sen die.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhandeep -- 23 Ocak 2018; 21:33:36 >
  • God of war hepimizin heyecanla beklediği oyunlardan biri. Fakat çıkış fiyatı çok önemli. Multiplayer olmayan bir oyuna çok para vermek anlamsız. Eğer fiyatı pahalı olursa bir sene daha sabrederim

• arkadaşlar üye başvurusu için @togimacmac a mesaj attım ama 3 gündür foruma girmemiş galiba. başka ilgilenen var mı yönetici ?
    Bir de far cry 4 ü olanlardan müsait olan varsa 15 dk co op yapalım 2 kupa var co op kupası alamıyorum bir türlü. :(
  • maximum54 kullanıcısına yanıt
    Recep oyun iyi ama ölünce iki saat yeni oyuna girmek icin bekliyon

Tabi ben direk oyunun basinda öldügümden de olabilir :)

• Günaydın paşalar herkese iyi oyunlar
  • 0limpiyat kullanıcısına yanıt
    Olunce oyundan cikmiyonmu yoksa

• Selamlar dernek,

Bizim dernekte Pes 2018 oynayan var mı? Myclub falan şöyle üç beş tüyo verebilecek yardımcı olabilecek whatsapp'tan ufaktan rahatsız etsem bir yeşillendirse :). Ya da Fifa18 FUT oynayan da olur fikir alırım.
  • yılın ilk karı yağıyor kurtköye :)
  • Schroef kullanıcısına yanıt
    Bora arkadaşımız fifa sorumlusu. kendisiyle irtibata geçersen yardımcı olur. Pes oynayan pek yok dernekte diye biliyorum.
  • gow un yeni fragmanı çok başarılı buldum izleyen oldu mu . aklımda yokken tekrar aklıma soktu oyunu.

• GoW dedin mi akan sular durur hocam. İzleyen oldu mu ne demek?
  • Günaydın dernek. Geçen ay forumdan bir üyeye ac origins için para gönderip oyunu alamamıştım. tam 1 ay sonra bugün eleman forumdan ibanı isteyip parayı geri gönderdi. Böyle bir olay da yaşamış olduk hayırlısı :)

• Günaydın dernekim.
    Beraber oynanan her oyun güzel benim için.
    Serdar öldükten sonra oyundan çıkıp yeni oyuna katılabiliyorsun. Beklemene gerek yok yani :)
  • 
Sayfa: önceki 59745975597659775978
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.