Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (5943. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128.960
Cevap
153
Favori
2.158.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59415942594359445945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydınlar dernekim.
    İyi haftalar

İndirimde bende GT aldım. Fakat çok beğendiğim söylenemez.(Oğlana almıştım zati)
    Arabaların bi yerlere vurduktan sonra hiç bir yerinin dağılmaması saçma. Ayrıca Kariyer mod gelmezse ayıp olur.
  • İyi haftalar herkese ,

Fortnite güzel gibi , epeydir ps açamadım var mı bizden oynayan ? Tutar mı ☺️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakcan42 B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam saolasın. Okudum kardeşlik olayını da pek anlayamadım diyebilirim. Herhalde içine girince anlam kazanacak. Her bir oyun için ayrı hesap açmak, hesapların önemsiz hesap olması, bir ana hesapta bu açtığım tüm hesapları oynayabilecek olmak şuana kadar anlayabildiğim. Ama primary secondary hak ne fark ediyor onu anlam veremedim. İkisi de aynı anda online oynayabiliyor mu vs. bu da kafama takılan husus.

Exclusive oyunlardan örnek verebilir misin?. "Pes 2018+Uncharted 4+GTA 5+NFS Payback+ Witcher 3" düşündüm ilk aşamada 500 TL tutuyor. Ama sanırım PES'i veya Payback'ı kutulu alsam sonra 2. el oyun takasında kullansam daha mantıklı gibi değil mi?.
  • oyun tanıtım bölümümüze hoşgeldiniz
    ilk oyunumuz;
    Star Wars™ Battlefront II
    Tür: Macera / Birinci Şahıs Nişancı
    Yayıncı: Electronic Arts
    Geliştirici: DICE / Motive / Criterion
    Genel Bakış;
    Elit bir özel kuvvetler askeri olarak bir yol çizin
    Tüm zamanların en çok satan Star Wars HD video oyunu markasından Star Wars™’un hiç durmayan aksiyonunu deneyim edin.

Elinize bir ışın kılıcı alarak Starkiller Base’deki düşmanlara doğru koşun, Yavin 4’ün ormanlarını kat edin veya X-wing ekibinizle bir First Order Star Destroyer’a saldırın. Ya da yeni bir Star Wars kahramanı Iden olarak sürükleyici bir tek oyunculu hikâyede yükselişe geçin.

Her birinin savaşta kullanabileceği eşsiz yeteneklerinin olduğu kahramanları, starfighter’ları ve askerleri özelleştirin ve geliştirin. Tauntaun’lara binin veya tankları veya speeder’ları kontrol edin, şehir büyüklüğündeki Star Destroyer’ları düşürün ve Gücü kullanarak Kylo Ren, Darth Maul veya Han Solo gibi ikonik karakterlere karşı değerinizi kanıtlayın.

24 OYUNCULU ÇEVRİMİÇİ SAVAŞLAR
    Starfighter Assault
    Özenle yaratılmış Star Wars savaş uçaklarını yönetirken hızınızı, salınımlarınızı, dönüşlerinizi ve silahlarınızı kontrol edin. İster Darth Maul'un Scimitar savaş uçağının patlayıcı saldırısından kaçın, ister gökyüzündeki düşman ARC-170'e ateş açın, bu oyun, orijinal Star Wars Battlefront'un starfighter düellolarından tamamen farklı bir deneyim sunuyor.

• Schroef kullanıcısına yanıt
    http://community.eu.playstation.com/t5/PS4/PS4-Türkçe-Oyunlar-Listesi-Ana-Konu/m-p/25102164

ps4 e özel oyunlar yani başka platformda olmayan özellikle ps4 ü tercih ettirecek oyunlar bunlar :) bunların çoğu her ps alanın kesinliklr oynaması gereken oyunlar denebilir. Diğerleri oyun zevkine göre senin seçimine kalmış :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Schroef

Eyvallah hocam saolasın. Okudum kardeşlik olayını da pek anlayamadım diyebilirim. Herhalde içine girince anlam kazanacak. Her bir oyun için ayrı hesap açmak, hesapların önemsiz hesap olması, bir ana hesapta bu açtığım tüm hesapları oynayabilecek olmak şuana kadar anlayabildiğim. Ama primary secondary hak ne fark ediyor onu anlam veremedim. İkisi de aynı anda online oynayabiliyor mu vs. bu da kafama takılan husus.

Exclusive oyunlardan örnek verebilir misin?. "Pes 2018+Uncharted 4+GTA 5+NFS Payback+ Witcher 3" düşündüm ilk aşamada 500 TL tutuyor. Ama sanırım PES'i veya Payback'ı kutulu alsam sonra 2. el oyun takasında kullansam daha mantıklı gibi değil mi?.

Pri sec olayını ps i alınca çok rahat kavrarsınız. olmadı özel mesajdan veya whatsapp dan felan yardımcı oluruz hepimiz seve seve. saydığınız oyunlardan uncharted için 4 de n başlamanız yanlış oynayacaksanız önce 1-2-3 serisi olan koleksiyon paketi var. forumdan çok uygun fiyata alınabilir. ya da psn store dan. pes fifa size kalmış eğer hoşunuza gidiyorsa beğendiğinizi alın. gta 5 oynamadıysanız bence kesinlikle oynanması gereken oyunlardan. online ı şu aralar dernekte pek aktif değil yapacak herşeyi yapmış abilerim ben gelene kadar :)

nfs payback hakkında çok bilgim yok ama nfs 2015 i severek oynamıştım. gene forumda çok uygun fiyatlı bulunabilir.

witcher 3 ise ben de dahil oyuncuların pek çoğunun favori oyunu yakın zamanda fiyatı bayaa düştü. cd li alınıp koleksiyon yapılması gereken bir oyun diye düşünüyorum. Uzuuuun bir süre vaktinizi alır ve seve seve oynarsınız. :)

şahsi fikrime gelecek olursanız eğer öyle gün boyu ps başında durmayacaksanız günde 1 2 saat takılıp kapatacaksanoz bu kadar oyunu aynı anda almanıza gerek yok. 2 oyun alıp atıyorum gta ve nfs. nfs bittikten somra satıp yerine witcher veya pes gibi. fazla cebe yüklenmemiş olursunuz :)

• psn kardeşim fifa 18i almış bende deneyeyim bakalım gerçi hiç ümidim yok yeni bşeyler lazım..

iyi haftalar
  • destinyde oyun içi ayarlardan oyun müziklerini açıp kapatabilirsiniz
  • İyi haftalar, fortnite i twitch den izledim biraz pubg nin çakması gibi ama eğlenceli

• Arkadaslar eski bir pc kullanıcısıyım evlilik sebebi ile anca civilization fm tarzı oyunları arqda oynayabiliyprum

Amazondan ps4 pro aldım bu b nim işk ğs deneyimim olacak ve malum hanım engrli de var

Bu aleti aldıktan sonra hanım veya cocuklarla oynayabilecegim oyun onerir misiniz

Cocuk daha 7 yasında

En azından o bahane ile oynarız belki :(

• İyi haftalar dernek, black friday indirimlerinden 2 oyunda ben kaptım. uncharted serisinin son oyunu ve NBA2K18. Henüz deneme fırsatım olmadı ama ilerleyen günlerde inşallah.
  • Güanydınlar, mubur la bizde cuma indirimde COD:WWII ve Assassin's Creed Origins oyunlarını aldık. Cod un grafikleri çok iyi olmuş multi yi internet olmadığı için deneyemedim..
  • TheCustomizer kullanıcısına yanıt
    abi çakması değil ya aynı tür oyunlar ikisi de battle royale tarzı.

cod bf nin ne kadar çakmasıysa fortnite pubg nin o kadar çakması :)

• Günaydın dernek. Akşama iron bannerda beni uçuracak arkadaşlar aranıyor :). Daha 10 tane engram alamamışım, 2 tane kaldı...
  • Merhaba
    Play Station Plus üyelik paketini internetten almak istiyorum.
    Birkaç tane alsam evde dursa,başlangıç tarihi bana kargo ile gelen tarihmi olur yoksa şifreyi girincemi başlar.
    Teşekkürler.
  • Pekmezci kullanıcısına yanıt
    Her akşam ib dayız zaten. gel takıl bize. Akşam erdem Musti erhan abi ben maç vermedik kimseye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dunkela

Merhaba
    Play Station Plus üyelik paketini internetten almak istiyorum.
    Birkaç tane alsam evde dursa,başlangıç tarihi bana kargo ile gelen tarihmi olur yoksa şifreyi girincemi başlar.
    Teşekkürler.

Merhaba, şifreyi girdiğiniz tarihten itibaren başlar. Ayrıca aynı psn hesabı için alıyorsanız eğer beklemenize gerek yok. ilk kodu girdiğiniz tarihten sonra ne kadar eklerseniz o bitiş tarihi o kadar ötelenir.
  • Günaydınlar, hayırlı haftalar

• quote:

Orijinalden alıntı: Pekmezci

Günaydın dernek. Akşama iron bannerda beni uçuracak arkadaşlar aranıyor :). Daha 10 tane engram alamamışım, 2 tane kaldı...

bende hazırım miraç abi saat söyle sadece
  • 
Sayfa: önceki 59415942594359445945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.