Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (5784. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
128.943
Cevap
152
Favori
2.157.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 57825783578457855786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sevgiler
  • Günaydınlar, Witcher a başladım sonunda biraz karışık geldi. Kral ciri yi bulmam için görev verdi, köye indiğim gibi tabeladaki ilandan kayıp bir kadın görevi aldım ama sonunda kurtadam fena kesti beni. Görevi almadan önce levelime göre olup olmadığını göremiyormuyum.

Witchercilar tavsiyelerinize açığım
  • ulas3567 kullanıcısına yanıt
    Ulas abi netflix nefis ben 4 aydir kullaniyorum. Bi de ilk geldiklerinde bi ay kullanmistim ama o zamanlar tr altyazi yoktu, simdi birak altyaziyi butun icerik nerdeyse turkce dublajli. Ve adamlarin is modeli cok guzel, mesela taahut yok istedigin zaman kapat, kapatsan bile ay sonuna kadar izleyebilirsin diyo denem suresi sonunda haber veriyo bak suren bitiyo diye, deneme suren bitse de gecirsek diye beklemiyo. Bunlar hep normal seyler ama biz bu muameleyi goremeyince baska yerlerde, ilginc geliyo. Ya bi dijiturk aboneligimi kapatmak icin ne ugrasmistim allah kahretsin o digiturk u.

Hayir bi de bisey olsa dijiturk e para odeyip kanal d izliyoz bi de kanal d reklam veriyo. Netflix nefis. Evde tek tv aboneligim netflix benim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GhostEagle kullanıcısına yanıt
    Görev listesi kısmında ana görev, yan görev diye mevcut görevlerin sıralandığı bölüm var, onada görevin yanında kaç level görevi olduğu yazıyor.
    (Ana görevler süresiz, yan görevler ise belirli bi süre sonunuda kapanıyor diye biliyorum)
    Seviyene uygun yan görevleri yaparak level atlayabilir, ana görevleri de seviyenin altında tutarak daha kolay bi oynanış yapabilirsin.
    Aldığın görevi tekrardan alamıyorsun :( oyunun başında yalan söyleyen at arabası sürücüsü kaçmıştı, elimde kutu içinde ne olduğunu bilmeden oynayıp durmuştum :D galiba baştan başlamak lazım :p
  • Günaydın paşalar Herkese iyi haftalar

Mobil oyunlarda gods and glory uff demiş miydim
  • İyi haftalar arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Menüler kısmına tam hakim olamadım tolga, dediğin alana bakayım iyi olur. Dediğin gibi dün ilk köy den kaleye gidince görevler iptal oldu filan dedi.

bu arada bu 8 tane skill puan aldım ama orta kısıma yerleştiremedim bununda level kısıtlamasımı var.
  • Selam dernek.
    İyi haftalar.
    Bende Last guardian başladım. viçır gibi açmadı ama oynanır .
  • Tüfeğimi getir anabella!
    Pazar sabahı yine western seyrettim, rdr oynayasım geldi. Ooooziiii, oziiii
  • Fati abi seni bf den başka açan oyun var mı???

• GhostEagle kullanıcısına yanıt
    Belirli bi seviyeden sonra o skiller aktif oluyordu yanlış hatırlamıyorsam, bir de yaratık keserken kitapları karıştırıp, yaratık külliyatından bakıp hangi yaratığın hangi yağ/iksir/silah ile öldürülebildiğine bakmak faydalı, saatlerce uğraştığım yaratığın kılıça yağ sürerek öldürmem gerektiğini öğrandiğimde dakkasında kesmiştim :)
    youtube kaynağından kabaca bakarak görevleri izlemek faydalı olablir, tabii spolier yemek rahatsız etmiyorsa :) bazı yerler delirtici derecede uğraştırıyor
  • Dernekte for honor rüzgârı bekliyorum :D

• 0limpiyat kullanıcısına yanıt
    Pro alda 4k izle netflix

• pro aldık, daha kargo bilgileri girmedi :)

for honor Youtubedan seyredip bi heves indirdim. toplam 30 gb 2 gbden sonra batım beta süresine yetişmeyecek sildim :(

netflix iyiymiş
  • İyi haftalar beyler Digiturk u kapatip netflix yapicam bende.

• gokhturk G kullanıcısına yanıt
    Sen bekliyorsan kesin olmaz Jr.
  • Gunaydin dernek

Herkese iyi haftalar, bol kazanclar
  • İyi geceler bol rüyalar

• Günaydın arkadaşlar

Ps4 ün sonunda geldi

Bf1 de edindim

Şimdi nasıl yapacağız

Beni de aranıza alın

• farukdanis F kullanıcısına yanıt
    Hadi gözün aydın bakalım. İyi, güzel günlerde kullan.
  • 
Sayfa: önceki 57825783578457855786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.