Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (5704. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128.960
Cevap
153
Favori
2.158.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 57025703570457055706
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tek güzel şey bf1 oldu
    bf1 oynamaktan diziler filmler birikti onları aradan çıkarmak lazım
  • Bf ye bi kac harita lazim. Yeni bi update ile saglikcilara biraz guc vermeleri lazim tek kursun oluyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmgms

Bf ye bi kac harita lazim. Yeni bi update ile saglikcilara biraz guc vermeleri lazim tek kursun oluyorsun.

elite hariç, sınıflarda dayanıklılık farkı olmaması lazım.
    ama dediğin gibi sağlıkçılara armor verip, hızı yavaşlatılabilir
  • Evi taşidim sonunda ne zor iş be bi de cocukla iki kat zor her işin icinde dur bi de ben yapiym diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: offendicula

quote:

Orijinalden alıntı: cmgms

Bf ye bi kac harita lazim. Yeni bi update ile saglikcilara biraz guc vermeleri lazim tek kursun oluyorsun.

elite hariç, sınıflarda dayanıklılık farkı olmaması lazım.
    ama dediğin gibi sağlıkçılara armor verip, hızı yavaşlatılabilir

Ondan sonra 300 Spartalıda ki gibi yan yana dizilip uygun adım yürür telef ederler milleti. Bence verilmez :)
  • İçinde - işareti olan kalkanlı kiti alıyorum birkaç defadır. Hiçbir halta yaramıyor mu ben mi beceremiyorum bilemedim. Tüfeği leblebi atıyor sanki. Bir tek melee club vardı onunla döve döve öldürdüm birini gerisi tırto.
  • İyi haftalar dernek

• cmgms kullanıcısına yanıt
    sadece operasyon ıstıyorum daha cok operasyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Amra

İçinde - işareti olan kalkanlı kiti alıyorum birkaç defadır. Hiçbir halta yaramıyor mu ben mi beceremiyorum bilemedim. Tüfeği leblebi atıyor sanki. Bir tek melee club vardı onunla döve döve öldürdüm birini gerisi tırto.

Erhan abi yanında medicle kapalı binalara giriyorsun onunla enerjin bittikçe sağlık paketi atacaklar dalacaksın.Özellikle monta Grappa haritasında yukarıda ki uçaksavar toplarının olduğu binalara onunla girmek çok rahat oluyor. Tek başına 2-3 kişi kısa sürede devirir seni.
  • erhan abi ben de senin gibi telef oluyordum gaza gelip
    yilonun dedigi gibi kapali dar mekanlara girecek bekleyeceksin elite ile o zaman duman edersin

• arkadaş iyi ki sniper rekoru diye bi olay attım ortaya, meğer herkes beni bekliyormuş
  • İyi haftalar, iyi oyunlar herkese:)
  • Cok pis saglikciyimdir :):) erhan abi sen al dabancayi ben arkandayim :)

• BF1'de ki en son sniper rekoru olan 527m den sonra oyundan sogudum be... Nasil kiracagim bu rekoru...
  • 527 mt ne sertan ben daha o kadar uzun atis yapmadim

• oyun modlarına baktım da biraz.. operasyon ve fetih oynarım herhalde.. diğerleri tırt
  • BF 1 tam gaz devam yeni oyuncagim :)

• bf1 de güvercin modunu denemeyenlere tavdsiyedir. hem kısa sürüyor. hem küçük harita. hemde puanları güzel.
  • günaydın beyler...

BF tırt, hayat FIFA'da. beyler maçları tamamlamak için son gün pazar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RH1611

bf1 de güvercin modunu denemeyenlere tavdsiyedir. hem kısa sürüyor. hem küçük harita. hemde puanları güzel.

Dün iki defa deneyeyim dedim güvercini ikisinde de hata verdi oyunu kapattı. Bende merak ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 57025703570457055706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.